Paieška:
ekologiskas oras

Šiandien 2020 m. vasario 17 d.
Laikas 08:50:07

Projektai » Akcija “Mano ekologiška Kalėdinė eglutė”

2010-12-19

Gruodžio 19 d., sekmadienį, 12 val. VDU organizacija „Modusas“ kviečia visus, kurie nėra abejingi aplinkai ir rūpinasi jos išsaugojimu, dalyvauti renginyje „Mano ekologiška kalėdinė eglutė“ ir savo pagamintais aplinkai nekenksmingais žaislais puošti Botanikos sodo eglutes.

Jau antrus metus vyksiančio renginio organizatorių teigimu, „Mano ekologiška kalėdinė eglutė“ tampa gražia prieššventine tradicija, padedančia tausoti aplinką. „Praėjusiais metais renginio dalyviai eglutes puošė įvairiausiais savo rankomis pagamintais žaislais. Šiemet taip pat kviečiame papuošimus gaminti iš ekologiškų, aplinkai nekenksmingų medžiagų, taip pat ir antrinių žaliavų, tokių kaip saldainių popierėliai, laikraščiai. Atvykusieji į Botanikos sodą galės išsirinkti ir papuošti atsineštais žaislais jiems gražiausias eglutes“, – apie renginį pasakojo akademinio jaunimo mokslinės draugijos „Modusas“ pirmininkas Lukas Žemaitis.

Renginio organizatoriai VDU bendruomenės narius ir visus miesto gyventojus kviečia ne tik puošti eglutes rankų darbo žaislais, bet ir nepamiršti tų, kurie pasiliko žiemoti ir neišskrido į šiltus kraštus. „Girliandos iš lašinukų ar spragintų kukurūzų būtų puiki dovana mūsų mažiesiems skrajūnams“, – teigia „Mano ekologiška kalėdinė eglutė“ organizatoriai.

Visi susirinkusieji VDU Kauno botanikos sode (Ž. E. Žilibero g. 6) puoš eglutes, galės atsigerti karštos arbatos, žaisti žaidimus ir dūkti su Botanikos sode gyvenančiu sniego žmogumi. Originaliausios ir žavingiausios eglutės puošėjų laukia prizai.


Lukas Žemaitis, AJMD „Modusas“ prezidentas

Susiję straipsniai


Kiti komentarai

Komentarų nėra.

Komentuoti

*
*

Naujienlaiškis  Naujienlaiškis

Gaukite šviežiausias naujienas du kartus per savaitę!


Mokymu centras ir seminarai

Joga Kaune, meditacija kaune

Mielos dovanėlės moterims
renginiai


Savaitės vaizdelis

Išsiliejusios vasaros spalvos (foto) 0

Aplinkosauginiai filmai

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas