*/ ?>
Paieška:
ekologiskas oras

Šiandien 2022 m. sausio 19 d.
Laikas 22:40:21

Apie mus

Šis internetinis portalas skirtas žmonėms, kuriems rūpi žalias ir aktyvus socialinis gyvenimas, žmonijos ateitis bei aplinka, kurioje mes esame įsikūrę. Aplinka, kuri priklauso ne tik mums, bet ir ateinančioms kartoms – mūsų vaikams bei anūkams.

Kiekvienas iš mūsų būkime pirmasis, kuris žengia žingsnį į švaresnį, tobulesnį ir geresnį rytojų. Juk visi didžiausi pasaulio darbai ir atradimai prasidėjo nuo mažo žingsnelio, smulkaus darbelio, nuo laimingesnio žvilgsnio ir veido, kuris buvo postūmiu vystyti idėją tolimesne linkme. Nuostabiausia, kad kurdami žalesnį rytojų teikiame naudą ne tik sau, dabar ir čia egzistuojančiam pasauliui, bet kuriame tvirtesnį pagrindą ir visai žmonijai. Tad, ženkime, darykime, mylėkime ir tausokime, ką turime dabar ir, ką turės mūsų vaikai.

Ekodienos tikslas – supažindinti žmones su ekologijos, sveikos gyvensenos, gerų emocijų nauda. Todėl kviečiame aktyviai jungtis į mūsų bendruomenę, dalyvauti forume, skaityti straipsnius bei domėtis visomis atsirandančiomis naujovėmis.

Naujienlaiškis  Naujienlaiškis

Gaukite šviežiausias naujienas!


Joga Kaune, meditacija kaune


renginiai


Savaitės vaizdelis

Išsiliejusios vasaros spalvos (foto) 0

Aplinkosauginiai filmai

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas