Paieška:
ekologiskas oras

Šiandien 2020 m. rugpjučio 13 d.
Laikas 09:57:29

Aplinkosauginiai filmai » Aplinkosauginis filmas: Earthlings/ Žemės gyventojai

2012-08-28

Earthlings (liet. Žemės gyventojai, 2005 m.) – dokumentinis filmas apie žiaurų žmonių elgesį su gyvūnais. Nors žmonės yra priklausomi nuo gyvūnų (augintiniai, maistas, drabužiai bei kt.), tačiau jie nerodo jokios pagarbos. Tai daug apdovanojimų pelnęs dokumentinis epas apie mūsų elgesį su gyvūnais. Filme pateikiami šešerius metus slaptai filmuoti kadrai iš kasdienybės gyvūnėlių parduotuvėse, prieglaudose, šunelių „fermose“, cirkuose, odos ir kailių „gamyklose“, skerdyklose, medicinos laboratorijose. Filme pateikiama daug šokiruojančios medžiagos, kurioje atskleidžiamas tikrasis gyvūnų pramonės „veidas“.

Pasakotojas šiame filme yra JAV aktorius Joaquin Phoenix, žinomas kaip ilgalaikis veganas ir gyvūnų teisių gynėjas. Žmonija tapo priklausoma nuo gyvūnų, tačiau nusisuko nuo žaiurios auginimo realybės. Šis dokumentinis filmas apie industrinę gyvulininkystę ir žmonijos priklausomybę nuo gyvūnų – maistui, apsirengimui, pramogoms ir vis labiau prieštaringai vertinamiems eksperimentams.

Nuodugniai analizuojant kiekvieną gyvūnų parduotuvių, prieglaudų, gyvulininkystės ūkių, odos ir kailio prekybos, pramogų industrijos, medicinos ir kitų mokslininių įstaigų veiklos aspektą, Earthlings atskleidžia visas gyvūnų (iš)naudojimo praktikas, kurios atliekamos vardan žmogaus pelno. Filmas nerekomenduojamas silpnų nervų žmonėms ir vaikams. Nors jei žmogus valgo mėsą ir nešioja odinius rūbus, jis turėtų žinoti iš kur ir kaip jie atsirado. Papildoma informacija: oficialus tinklapis. Filmo autorius Joaquin Phoenix.

FILMO ANONSAS:

ŽIŪRĖTI FILMĄ:


Susiję straipsniai


Kiti komentarai

Komentarų nėra.

Komentuoti

*
*

Naujienlaiškis  Naujienlaiškis

Gaukite šviežiausias naujienas du kartus per savaitę!


Mokymu centras ir seminarai

Joga Kaune, meditacija kaune

Mielos dovanėlės moterims
renginiai


Savaitės vaizdelis

Išsiliejusios vasaros spalvos (foto) 0

Aplinkosauginiai filmai

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas