*/ ?>
Paieška:
ekologiskas oras

Šiandien 2021 m. gruodžio 06 d.
Laikas 14:32:59

Aplinkosauginiai filmai » Aplinkosauginis filmas: Food Inc/ Maistas Inc.

2012-08-28

Food Inc (liet. Maistas Inc., 2008 m.) – dokumentinis filmas, kuriame atskleidžiama, kaip Amerikoje saujelė didžiųjų korporacijų pelnosi vartotojų sveikatos, vietinių ūkininkų, darbuotojų ir aplinkos sąskaita. Režisierius pristato, kaip didžiulės verslo korporacijos per ganėtinai trumpą laiką siugriovė didelę dalį tvariaus ūkininkavimo, be gailesčio „šluodama“ jiems nesutikusius dirbti ūkininkus.

Gan nemažai ūkininkų iš pradžių nusprendę netylėti ir papasakoti, kokį spaudimą jie patiria, vėliau nusprendžia, kad vis dėlto jie nenori nieko pasakoti. Filmo „Food Inc“ dėmesio centre atsidūria ir moters istorija, kurios kelerių metų sūnelis mirė suvalgęs mėsainį, kuris buvo užkrėstas E. Coli bakterija.

Į moters klausimus, kodėl taip nutiko atsakinėti niekas nenori. Režisierius labai aiškiai ir konkrečiai papasakoja, kodėl gyvulių organizme formuojasi ši bakterija ir kaip mes pristabdę savo vartotojiškumą galėtume išvengti tokių problemų. Pristatoma ir dar viena komplikuota istorija. Žiūrovai supažindinami su vietine šeima, tėtis serga cukriniu diabetu. Šeima supranta, kad jie visi turėtų maitintis svekai, tačiau matomas paradokas – greitas maistas (mėsainiai, bulvytės) daug pigesnis nei šviežios daržovės. Tad šeimai tenka rinktis greitą maistą. Visa tai – maisto pramonės pasekmė.

FILMO ANONSAS:

ŽIŪRĖTI FILMĄ:


Susiję straipsniai


Kiti komentarai

abcdefg — 2012-09-18 08:53

To Justinas.

Pažiūrėk svetainėse ziurim.lt ten ir Lietuviška versija yra.

Justinas — 2012-09-03 16:53

Video rodo tik premijiniams to tinklalapio naudotojams. Nemokama versija irgi gal yra?

Sorry, the comment form is closed at this time.

Naujienlaiškis  Naujienlaiškis

Gaukite šviežiausias naujienas!


Joga Kaune, meditacija kaune


renginiai


Savaitės vaizdelis

Išsiliejusios vasaros spalvos (foto) 0

Aplinkosauginiai filmai

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas