*/ ?>
Paieška:
ekologiskas oras

Šiandien 2021 m. gruodžio 06 d.
Laikas 14:17:30

Aplinkosauginiai filmai » Aplinkosauginis filmas: Home/ Namai

2012-08-28

Home (liet. Namai, 2009 m.) – šis dokumentinis filmas žiūrovus prikausto nepaprastai gražiais, verčiančiais iš nuostabos išsižioti, Žemės vaizdais. Režisierius Yann Arthus-Bertrand leidžia mums pasinerti į kelionę aplink visą planetą ir apžvelgti itin daug labai įdomių vietų.

Vaizdai papildomi įdomiu pasakojimu apie mus supančias opiausias problemas: badą, vandens trukūmą, globalinį atšilimą. Iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad tai dar vienas nuobodus filmas, sakantis koks žmogus yra blogas, kaip mūsų vartojimas daro įtaką klimato kaitai, tačiau šis filmas ypatingas, jis tuo ir išsiskiria iš kitų, kad tai poetiškas pasakojimas, sujaudinsiantis net ir patį didžiausią skeptiką.

Šis filmas yra vadinamas ode Žemei ir tik tikras menininkas kalbantis visiems suprantama, sienas griaunančia meno kalba gali prabilti apie realią tikrovę, apie tikrąjį, besikeičiantį mūsų Namų veidą. Manau, ne vienas tam neliksite abejingas, nes filmo pabaigoje autorius sako, kad būtent MES galime imtis iniciatyvos, būtent MES galime daryti spaudimą savo valdžiai dėl aplinkosaugos problemų, būtent MES galime ir turime spręsti savo likimą, o ne įvairios lobistinės organizacijos norinčios greito pelno ir palankių sprendimų, būtent MES dabar turime suprasti, kad Žemė yra mūsų Namai, ir būtent MES turime imtis priemonių ją išsaugoti.

Filmo autorius už šį filmą susilaukė tarptautinio pripažinimo, Jungtinių Tautų Aplinkosaugos programa jį paskelbė geros valios ambasadoriumi, tačiau kartu galvoju, kad kiekvienam iš mūsų nebūtina sukurti po tokį filmą, kad taptume geros valios ambasadoriais.

ŽIŪRĖTI FILMĄ TIESIOGIAI


Susiję straipsniai


Kiti komentarai

Komentarų nėra.

Sorry, the comment form is closed at this time.

Naujienlaiškis  Naujienlaiškis

Gaukite šviežiausias naujienas!


Joga Kaune, meditacija kaune


renginiai


Savaitės vaizdelis

Išsiliejusios vasaros spalvos (foto) 0

Aplinkosauginiai filmai

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas