*/ ?>
Paieška:
ekologiskas oras

Šiandien 2021 m. gruodžio 06 d.
Laikas 13:38:32

ATRADIMAI » „Apple“ žengė dar vieną žingsnį elektromobilio link: ko galime tikėtis?

2015-07-27

apple

Kad ir kaip būtų juokinga įsivaizduoti Timą Cooką, JAV technologijų milžinės „Apple“ vadovą, sėdintį prie „Apple“ pagaminto elektromobilio vairo, paskutinės naujienos rodo, kad pačiai kompanijai toks scenarijus šypsenų nekelia.

Kompanija žengė dar vieną žingsnį automobilių gamybos link. Kompanijos specialistų gretas papildė Dougas Bettsas, buvęs koncerno „Fiat Chrysler Automobiles“ kokybės kontrolės specialistas. Iš viso jis 21 metus praleido užimdamas panašias pareigas „Nissan“, „Toyota“, „Michelin“ ir „General Motors“ kompanijose. Ekspertai spėjimu, vargiai tikėtina, kad šis specialistas tikrins naujos kartos „iPhone“ kokybę.

Kaip rašo „Digital Trends“, neturint komentarų iš pirmųjų lūpų galima tik spėlioti, kas vyksta už „Apple“ pastatų langų. Visgi sprendžiant iš paskutinių naujienų, pasklidusių rinkoje, akivaizdu, kad technologijų bendrovė renka komandą ir tikėtinai imsis elektrinio automobilio gamybos.

Skelbiama, kad dalis „Apple“ projekto, paslaptingai pavadinto „Titan“, darbuotojų tyrinėja „įvairius robotikos elementus, metalus ir medžiagas, įprastai sutinkamas automobilių gamybos įmonėse“.

„The Wall Street Journal“ praneša, kad kiek anksčiau naujų „Apple“ darbuotojų gretas papildė ir Paulas Furgale, autonominių automobilių tyrėjas, kilęs iš Europos. Šis, atėjęs dirbti į „Apple“, ėmėsi ieškoti studentų ir tyrėjų, galinčių dirbti drauge su juo.

Tiesa, anot P. Furgale‘o, galime nesitikėti, kad „Apple“ imsis autonominio automobilio gamybos, ką daro „Google“ ir „Uber“, tačiau automobilio sistemose autonominio vairavimo sistemų neabejotinai bus.

„Apple“ automobilio technologijų kūrimui ir gamybai skyrė maždaug 200 mlrd. USD (183 mlrd. EUR).

Parengta pagal vz.lt


faceit

Susiję straipsniai


Kiti komentarai

Komentarų nėra.

Sorry, the comment form is closed at this time.

Naujienlaiškis  Naujienlaiškis

Gaukite šviežiausias naujienas!


Joga Kaune, meditacija kaune


renginiai


Savaitės vaizdelis

Išsiliejusios vasaros spalvos (foto) 0

Aplinkosauginiai filmai

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas