Paieška:
ekologiskas oras

Šiandien 2020 m. vasario 17 d.
Laikas 08:44:11

SVEIKA GYVENSENA » Kūnui

Apetitą stimuliuojantys produktai

Apetitą stimuliuojantys produktai (0)

2017-05-01
Ar kada pastebėjote, kad yra tokių produktų, kurie prikemša jūsų skrandį, bet nepasotina, ir tik dar labiau sužadina alkį? Jei kovojate su nereikalingais kilogramais, šie produktai jūsų pastangas sulieknėti gali paleisti vėjais!

Skaityti daugiau »
Kaip natūraliai išvalyti žarnyną?

Kaip natūraliai išvalyti žarnyną? (0)

2017-04-28
Žarnyno valymo procedūrų pradininku laikomas rusų biologas ir Nobelio premijos laureatas Ilja Mečnikovas. Jau prieš šimtmetį savo „Optimizmo etiuduose“ jis rašė, kad labiausiai žmogaus amžių trumpina organizmo apsinuodijimas toksinais, susidarančiais žarnyne pūvant mikroflorai.

Skaityti daugiau »
Geri patarimai, kaip sumažinti kraujo spaudimą be vaistų

Geri patarimai, kaip sumažinti kraujo spaudimą be vaistų (0)

2017-04-27
Aukštas kraujo spaudimas – ne juokai. Dėl jo kasmet begalė žmonių patiria širdies priepuolius, insultus, suserga širdies ligomis, diabetu ir kitomis ligomis. Ar vaistai visada geriausia išeitis? Prevencinės priemonės gali padėti išvengti hipertenzijos gydymo cheminiais vaistais. Viskas, ko reikia: tai laikytis 6 elementarių sveikos gyvensenos taisyklių. Geri patarimai, kaip sumažinti kraujo spaudimą be vaistų: Stebėti […]

Skaityti daugiau »
Ar gali akių mankšta pakeisti akinius skaitymui?

Ar gali akių mankšta pakeisti akinius skaitymui? (0)

2016-11-25
Šiandien akinių skaitymui reikia daugeliui žmonių. Deja, dauguma jų nešioti net kartkartėmis nemėgsta ir mielai jų atsisakytų, jei tik galėtų. Pasirodo, kad tai yra visai įmanoma, reguliariai darant pratimus akims!

Skaityti daugiau »
Natūralios priemonės nuo kosulio

Natūralios priemonės nuo kosulio (0)

2016-11-09
Kas yra kosulys, savo kailiu anksčiau ar vėliau tenka patirti kiekvienam. Kartais norint įveikti šią problemą nereikia skubėti ryti mikstūrų ir tablečių – užtenka ir visai negudrių (tačiau laiko patikrintų) priemonių.

Skaityti daugiau »
Trūksta vitaminų? 5 klausimai, kurie padės tai išsiaiškinti

Trūksta vitaminų? 5 klausimai, kurie padės tai išsiaiškinti (0)

2016-06-15
1905 metais britų gydytojas Williamas Fletcheris atrado, kad iš maisto produktų galima išgauti tam tikras medžiagas – vitaminus. Jis tyrė beriberio ligos priežastis ir nustatė, kad nešlifuotų ryžių vartojimas apsaugo nuo šios ligos, o šlifuotų – neapsaugo. W. Fletcheris tikėjo, kad ypatingų maistinių medžiagų yra ryžių luobelėje.

Skaityti daugiau »
Kaip užmigti per 1 minutę?

Kaip užmigti per 1 minutę? (0)

2016-05-04
Psichinis ir fizinis iš kojų verčiantis nuovargis – ne tas pats. Lengva užmigti, kai esate fiziškai pavargę, o štai perkrauta psichika miegoti kliudo. Jeigu esate jautrūs ir lengvai susijaudinate, tikrai pastebėjote, kad prieš svarbią dieną miegas tampa tikra prabanga: jokio poilsio, jokio atsipalaidavimo…   Būtina sureguliuoti širdies ritmą. Sulėtėjus ritmui, sumažėja ir adrenalino lygis. Indijos […]

Skaityti daugiau »
Išskirtinio produkto galia

Išskirtinio produkto galia (0)

2016-05-03
Bičių pienelis – vienas iš galingiausių gyvūninės kilmės biostimuliatorių. Tai bičių darbininkių liaukų sekretas, kuriuo iki 3 dienų maitinami bičių darbininkių, tranų vikšreliai, bičių motinėlės vikšrelis ir suaugusi bičių motinėlė.

Skaityti daugiau »
Ką reikėtų žinoti apie skydliaukę?

Ką reikėtų žinoti apie skydliaukę? (0)

2016-04-29
Skydliaukė – tai nedidelė drugelio formos endokrininė liauka, esanti po ryklės skydine kremzle. Skydliaukės sutrikimai vis dažniau diagnozuojami visame pasaulyje. Juos ne visada paprasta nustatyti, todėl dažnai net tie pacientai, kurie vartoja vaistus, vis tiek dažnai jaučia nuovargį, nerimą, kenčia nuo depresijos ir miego sutrikimų, sąnarių skausmų, išgyvena dėl slenkančių plaukų, sausos odos, lūžinėjančių nagų.

Skaityti daugiau »
Mityba ir spuogai: kaip jie susiję?

Mityba ir spuogai: kaip jie susiję? (0)

2016-04-25
Visi yra bent viena ausimi girdėję, kad maistas vienaip ar kitaip veikia odos būklę. Ir nors dėl šio reiškinio vis dar verda diskusijos, yra ne vienas realus pavyzdys, kaip pakoreguota mityba padėjo atsikratyti odos problemų.

Skaityti daugiau »

Naujienlaiškis  Naujienlaiškis

Gaukite šviežiausias naujienas du kartus per savaitę!


Mokymu centras ir seminarai

Joga Kaune, meditacija kaune

Mielos dovanėlės moterims
renginiai


Savaitės vaizdelis

Išsiliejusios vasaros spalvos (foto) 0

Aplinkosauginiai filmai

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas