Paieška:
ekologiskas oras

Šiandien 2020 m. rugpjučio 10 d.
Laikas 11:01:20

SVEIKA GYVENSENA » Sielai

Kaip užmigti per 1 minutę?

Kaip užmigti per 1 minutę? (0)

2016-05-04
Psichinis ir fizinis iš kojų verčiantis nuovargis – ne tas pats. Lengva užmigti, kai esate fiziškai pavargę, o štai perkrauta psichika miegoti kliudo. Jeigu esate jautrūs ir lengvai susijaudinate, tikrai pastebėjote, kad prieš svarbią dieną miegas tampa tikra prabanga: jokio poilsio, jokio atsipalaidavimo…   Būtina sureguliuoti širdies ritmą. Sulėtėjus ritmui, sumažėja ir adrenalino lygis. Indijos […]

Skaityti daugiau »
26 patarimai, kaip pradėti labiau save mylėti

26 patarimai, kaip pradėti labiau save mylėti (0)

2016-04-27
Prarasti brangų žmogų – sunkiausia, kas gali tekti suaugusiam žmogui. Tuomet svarbu rasti jėgų nustoti mylėti tą, kuris išėjo ir labiau mylėti gyvenimą, ir save. Blogiausia, ką galima padaryti – tai laikytis įsikibus praeities. Tai reiškia: liautis galvoti apie tai, kas buvo ne taip, ką buvo galima padaryti kitaip arba ką būtų galima padaryti, kad vėl būtų taip, kaip anksčiau. Reikėtų ne varginti save tokiomis mintimis, bet pasistengti prasiblaškyti. Rasti malonios veiklos ir dalykų, kurie atitrauktų dėmesį ir padėtų jaustis geriau.

Skaityti daugiau »
Spalvų terapija: kaip jos veikia mūsų kūną

Spalvų terapija: kaip jos veikia mūsų kūną (0)

2016-04-22
Ar žinojote, kad spalvų pasirikimas gali pagerinti sveikatą ir darbingumą? Žiemą daugelis lietuvių renkasi niūrių, rudų, juodų ir pilkų atspalvių, aprangą. Tad kai ateina pavasaris ir vasara vis dažniau kyla noras apsivilkti ką nors ryškaus. Ne tik nuotaika lemia mūsų pasirinkimus, bet ir pačios spalvos veikia mūsų nuotaiką. Taigi, ar reikia stebėtis, kad spalvų terapija gali išgydyti psichologinius ir fizinius sutrikimus.

Skaityti daugiau »
Ką reikėtų žinoti apie bioritmus?

Ką reikėtų žinoti apie bioritmus? (0)

2016-04-21
Net senovėje žinota, kad tam tikru laiku žmonės yra linksmesni, kitu – labiau atsipalaidavę ir pan. Dienos bioritmai veikia žmogaus būseną. Jeigu daugiau žmonių atkreiptų dėmesį į bioritmus ir stengtųsi pagal juos gyventi, jie jaustųsi žvalesni, produktyvesni ir harmoningesni. Nuo jų priklauso, ar diena bus gera!

Skaityti daugiau »
Viskas apie valerijono šaknį

Viskas apie valerijono šaknį (0)

2016-02-25
„Išsimiegok ir visos tavo problemos praeis“, – galima dažnai išgirsti tokį patarimą, kai pernelyg jautriai reaguojama į aplinkinių pastabas, stresines situacijas ar tiesiog į kasdieninius rūpesčius. Tačiau ką daryti tiems, kurie negali užmigti, nes kankina nemiga? Tokiu atveju gali padėti žolelių arbatos, mažinančios nerimo jausmą. Ko gero, iš visų labiausiai vertinama yra valerijono šaknis – ji padeda pailsėti ir suteikia trokštamą palengvėjimo jausmą.

Skaityti daugiau »
Smagi senatvė (foto)

Smagi senatvė (foto) (0)

2015-11-13
Daugelis įsivaizduoja, kad jaunystei likus praeityje, nebelieka nieko smagaus. Tačiau šių nuotraukų veikėjai su tokiu teiginiu tikrai nesutinka. Pasisemkite iš jų pozityvumo ir įkvėpimo!

Skaityti daugiau »
Stresas ir plaukų slinkimas

Stresas ir plaukų slinkimas (0)

2015-11-13
Stresas – neatsiejama beveik kiekvienos šiuolaikinės moters gyvenimo dalis. Natūralu, kad kad organizmas netenka daug psichologinės ir fizinės energijos.

Skaityti daugiau »
20 patarimų, kaip gerai pradėti ir pabaigti dieną

20 patarimų, kaip gerai pradėti ir pabaigti dieną (0)

2015-11-06
Kiekvienas rytas gali būti geros dienos pradžia, nesvarbu, ar už lango šviečia saulė, ar dangų gaubia storas debesų sluoksnis. Kiekvienas vakaras gali tapti geros dienos pabaiga, nesvarbu, su kiek išbandymų teko susidurti. Rytas ir vakaras – tai dienos rėmai, nuo kurių priklauso nuotaika, sveikata ir energija.

Skaityti daugiau »
Ar katės gali gydyti?

Ar katės gali gydyti? (0)

2015-09-09
Felinoterapija, arba kitaip – kačių terapija, sena kaip pasaulis. Nuo tada, kai katės pamėgo žmones, o šie – kates, užsimezgęs ryšys padeda sumažinti stresą, nusiraminti, kartu veikdamas it širdies ir kraujagyslių ligų prevencija. Nuostabu, kaip toks nepriklausomas gyvūnas gali padėti, jei tik jis pats to nori. Dabar katės sukiojasi ne tik privačiuose namuose, bet ir ligoninėse, senelių namuose, mokyklose, veikia kačių kavinės.

Skaityti daugiau »
Kodėl mums reikia saulės?

Kodėl mums reikia saulės? (0)

2015-08-13
Jau keletą dešimtmečių gydytojai, ypač odos ligų, sveikatos specialistai, grožio ekspertai ir kosmetikos priemonių gamintojai demonizuoja saulės poveikį. Jie griežtai rekomenduoja vengti kenksmingų saulės spindulių, į lauką neiti nepasitepus priemone, kurios sudėtyje yra saulės filtrų. Grasina tuo, kad saulė pažeidžia odos sluoksnius ir sukelia vėžį. Tačiau tai tik dalis tiesos. Naujausi tyrimai rodo visai ką […]

Skaityti daugiau »

Naujienlaiškis  Naujienlaiškis

Gaukite šviežiausias naujienas du kartus per savaitę!


Mokymu centras ir seminarai

Joga Kaune, meditacija kaune

Mielos dovanėlės moterims
renginiai


Savaitės vaizdelis

Išsiliejusios vasaros spalvos (foto) 0

Aplinkosauginiai filmai

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas