*/ ?>
Paieška:
ekologiskas oras

Šiandien 2022 m. sausio 19 d.
Laikas 21:36:54

LAISVALAIKIS » Aplinkosauginiai filmai

Super Size Me/ Super didelis aš

Super Size Me/ Super didelis aš (0)

2013-01-22
Režisierius Morganas Spurlockas nusprendė pradėti savo neįprastą eksperimentą, kai per televiziją pamatė, kaip dvi nutukusios amerikietės iškėlė ieškinį “McDonalds” ir išgirdo advokatų paaiškinimą, kad šio restoranų tinklo maistas yra labai sveikas ir kaloringas.

Skaityti daugiau »
Aplinkosauginis filmas: We feed the world/ Mes maitiname pasaulį

Aplinkosauginis filmas: We feed the world/ Mes maitiname pasaulį (0)

2012-10-30
Kiekviena diena Vienos mieste (Austrijoje) neparduotos ir išmestos duonos kiekis parduotuvėse prilygsta suvartojamos duonos kiekiui pagal dydį antrame pagal dydį Austrijos mieste, Grace. Vidutinis europietis per metus suvalgo 10 kilogramų pietų Ispanijoje dirbtinai, drėkinimo sistemų dėka bei šiltnamiuose išaugintų daržovių. Tai sukelia vandens stygių šiame regione.

Skaityti daugiau »
Aplinkosauginis filmas: An Inconvenient Truth/ Nepatogi tiesa

Aplinkosauginis filmas: An Inconvenient Truth/ Nepatogi tiesa (0)

2012-09-18
JAV dokumentinis filmas apie visuotinį atšilimą. Filme pasakojama, kad žmonių veikla ir jos dėka sukuriamas anglies dioksidas sustiprina šiltnamio efektą, dėl kurio tirpsta ledynai, daugėjo audrų, sausrų ir kitų gamtos nelaimių, atsirandančių didėjant vidutinei Žemės atmosferos temperatūrai.

Skaityti daugiau »
Aplinkosauginis filmas: Home/ Namai

Aplinkosauginis filmas: Home/ Namai (0)

2012-08-28
Home (liet. Namai, 2009 m.) – šis dokumentinis filmas žiūrovus prikausto nepaprastai gražiais, verčiančiais iš nuostabos išsižioti, Žemės vaizdais. Režisierius Yann Arthus-Bertrand leidžia mums pasinerti į kelionę aplink visą planetą ir apžvelgti itin daug labai įdomių vietų.

Skaityti daugiau »
Aplinkosauginis filmas: Food Inc/ Maistas Inc.

Aplinkosauginis filmas: Food Inc/ Maistas Inc. (2)

2012-08-28
Food Inc (liet. Maistas Inc., 2008 m.) – dokumentinis filmas, kuriame atskleidžiama, kaip Amerikoje saujelė didžiųjų korporacijų pelnosi vartotojų sveikatos, vietinių ūkininkų, darbuotojų ir aplinkos sąskaita. Režisierius pristato, kaip didžiulės verslo korporacijos per ganėtinai trumpą laiką siugriovė didelę dalį tvariaus ūkininkavimo, be gailesčio „šluodama“ jiems nesutikusius dirbti ūkininkus.

Skaityti daugiau »
Aplinkosauginis filmas: Addicted to plastic/ Priklausomi nuo plastiko

Aplinkosauginis filmas: Addicted to plastic/ Priklausomi nuo plastiko (0)

2012-08-28
Addicted to plastic (liet. Priklausomi nuo plastiko, 2008 m.) – šiame dokumentiniame filme pristatoma turbūt viena universaliausia pasaulyje sukurta medžiaga – plastikas. Kur bepasisuksime matome plastiką ir įvairius jo variantus. Sukurti išmokome jau seniai, deja, sunaikinti nemokame iki šiol. Režisierius Ianas Connacheris seka plastiko keliu ir aplanko 5 žemynus.

Skaityti daugiau »
Aplinkosauginis filmas: Earthlings/ Žemės gyventojai

Aplinkosauginis filmas: Earthlings/ Žemės gyventojai (0)

2012-08-28
Earthlings (liet. Žemės gyventojai, 2005 m.) – dokumentinis filmas apie žiaurų žmonių elgesį su gyvūnais. Nors žmonės yra priklausomi nuo gyvūnų (augintiniai, maistas, drabužiai bei kt.), tačiau jie nerodo jokios pagarbos. Tai daug apdovanojimų pelnęs dokumentinis epas apie mūsų elgesį su gyvūnais.

Skaityti daugiau »

Naujienlaiškis  Naujienlaiškis

Gaukite šviežiausias naujienas!


Joga Kaune, meditacija kaune


renginiai


Savaitės vaizdelis

Išsiliejusios vasaros spalvos (foto) 0

Aplinkosauginiai filmai

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas