Paieška:
ekologiskas oras

Šiandien 2017 m. gegužes 01 d.
Laikas 06:30:28

NAUJIENOS

Himalajų druska – natūralesnis ir sveikesnis būdas gardinti maistą

Himalajų druska – natūralesnis ir sveikesnis būdas gardinti maistą (0)

2017-05-01
Druskos vartojimas kelia daugybę diskusijų, tačiau mokslininkai bei medikai vienbalsiai sutinka – druska žmogui gyvybiškai reikalinga. Saikingas jos vartojimas bei atsakingas naudingiausios druskos rūšies pasirinkimas – nemažiau svarbu. Rausvoji Himalajų druska vertinama dėl natūralumo, subtilaus skonio bei ypatingos cheminės sudėties.

Skaityti daugiau »
Gaivinanti rabarbarų rūgštelė

Gaivinanti rabarbarų rūgštelė (0)

2017-04-28
Nuo seno dėl vaistinių ir maistinių savybių vertinami rabarbarai pavasarį gali būti puikus vitaminų ir mineralinių medžiagų šaltinis. Jie jau stiebiasi soduose ir daržuose, tad galima dairytis receptų ir paskanauti šių ankstyvųjų daržovių. Tiesa, būtina įsidėmėti, kad peraugę rabarbarai gali ir pakenkti.

Skaityti daugiau »
Ar reikia bijoti sojos ir jos produktų?

Ar reikia bijoti sojos ir jos produktų? (0)

2017-04-27
Parduotuvių lentynose vis daugiau įvairiausių sojos produktų, o ir sveikai besimaitinantys dažnai išdidžiai pareiškia įprastus maisto produktus iškeitę į soją. Toks maistas yra itin išgirtas: sveikas, turintis mažai riebalų, padedantis išvengti širdies ligų ir praturtintas kitomis gerosiomis savybėmis. Vis dėlto dažnai pasiduodama aplinkinių įtikinėjimams ir net nepasidomima, kas visgi yra ta soja ir ar ji išties tokia naudinga mūsų sveikatai?

Skaityti daugiau »
Alavijo nauda grožiui (+ 10 receptų)

Alavijo nauda grožiui (+ 10 receptų) (0)

2016-11-30
Jau kelis tūkstantmečius alavijas medicininiais tikslais naudojamas Graikijoje, Egipte, Indijoje, Meksikoje, Japonijoje ir Kinijoje. Net Egipto karalienės, Nefertitė ir Kleopatra, alaviją buvo įtraukusios į kasdienę grožio procedūrų rutiną. Aleksandras Didysis ir Kristupas Kolumbas šį augalą vartojo karių žaizdoms gydyti, o senovės egiptiečiai alavijo ekstraktą naudojo faraonams balzamuoti. Kuo šis augalas toks įspūdingas, jeigu jį naudojo net garsiausi pasaulio valdovai?

Skaityti daugiau »
14 patarimų, kaip išvengti langų rasojimo

14 patarimų, kaip išvengti langų rasojimo (0)

2016-11-29
Kai laikas atsukamas viena valanda atgal ir vakarai tampa vis tamsesni, suprantame, kad žiema jau visai čia pat. Šaltas ir bjaurus oras lemia, kad daugiau laiko praleidžiame namuose, todėl vis dažniau atkreipiame į įvairias buitines problemas, pavyzdžiui, langų rasojimą.

Skaityti daugiau »
Ilgalaikio lakavimo rezultatas – trupantys nagai

Ilgalaikio lakavimo rezultatas – trupantys nagai (0)

2016-11-28
Gelinis nagų lakavimas populiarus jau ne vienerius metus. Tokią grožio procedūrą renkasi užimtos moterys, kurioms tai patogus būdas kuo ilgiau išlaikyti tvarkingus nagus. Tačiau gelinis lakavimas turi ir neigiamą pusę – nuo ilgalaikio lako buvimo nagų plokštelės tampa plonesnės ir trapesnės.

Skaityti daugiau »
Gamtos vaistinėlė šaltuoju metų laiku

Gamtos vaistinėlė šaltuoju metų laiku (0)

2016-11-25
Aukšta temperatūra, kosulys, siaubinga savijauta… Tai tik keli simptomai iš didelės negalavimų puokštės, kurią ruduo ir žiema įteikia dažnam iš mūsų (kartais – ir po kelis kartus). Visa laimė, kad yra natūralių priemonių, kurios efektyviai padeda užkirsti jiems kelią, o apsirgus – greičiau atsistoti ant kojų. Žemiau pateikti geros savijautos receptai aktualiausi šaltuoju metų laiku, tačiau pravers ir jam pasibaigus.

Skaityti daugiau »
9 įrodymai, kodėl sveika gerti matę

9 įrodymai, kodėl sveika gerti matę (0)

2016-11-24
Šis gėrimas turi panašų žvalinantį poveikį kaip kava, naudingas sveikatai kaip žalioji arbata ir suteikia laimės bei džiaugsmo taip pat kaip juodasis šokoladas. Sužinokite dar daugiau šio Argentinoje populiaraus gėrimo privalumų!

Skaityti daugiau »
Bičių produktai: kaip išsirinkti ir ką būtina žinoti?

Bičių produktai: kaip išsirinkti ir ką būtina žinoti? (0)

2016-11-23
Medus, bičių nuodai ir žiedadulkės gydymui naudojami jau labai seniai. Medus laikytas geriausiu vaistu nuo pačių įvairiausių ligų, pradedant persišaldymu ir baigiant tuberkulioze ar gastritu. Praėjusio amžiaus pradžioje jis net naudotas oficialiai ligoninėse.

Skaityti daugiau »
Ką reikia žinoti apie adaptogenus?

Ką reikia žinoti apie adaptogenus? (0)

2016-11-22
Sveiko gyvenimo būdo propaguotojams terminas „adaptogenai“ greičiausiai nėra naujas ir nežinomas, bet daugumą kitų žmonių jis trikdo.

Skaityti daugiau »

Naujienlaiškis  Naujienlaiškis

Gaukite šviežiausias naujienas du kartus per savaitę!


Mokymu centras ir seminarai

Joga Kaune, meditacija kaune

Mielos dovanėlės moterims
renginiai


Savaitės vaizdelis

Išsiliejusios vasaros spalvos (foto) 0

Aplinkosauginiai filmai

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas