Paieška:
ekologiskas oras

Šiandien 2020 m. rugpjučio 10 d.
Laikas 09:39:32

NAUJIENOS

Rauginti kopūstai – ir maistas, ir vaistas

Rauginti kopūstai – ir maistas, ir vaistas (0)

2017-05-05
Ar žinojote, kad rauginti kopūstai – ne tik skanu, bet ir naudinga? Dar garsusis keliautojas ir atradėjas Džeimsas Kukas sakė: „Rauginti kopūstai išvaro iš kūno visas ligas. Jie gelbsti mano jūrininkų gyvybes.“ Tai kaipgi veikia šis vaistas ir kokias ligas juo geriausia gydyti?

Skaityti daugiau »
Mažiau žinomi vandenilio peroksido panaudojimo būdai

Mažiau žinomi vandenilio peroksido panaudojimo būdai (0)

2017-05-04
3% vandenilio peroksidas – labai universali priemonė. Įprastai jis naudojamas norint dezinfekuoti žaizdeles, tačiau gali praversti ir kitais atvejais.

Skaityti daugiau »
Naudingiausios sėklos žmogaus organizmui

Naudingiausios sėklos žmogaus organizmui (0)

2017-05-03
Sėklos – puikus naudingųjų medžiagų šaltinis. Kokias sėklas rinktis, kurios iš jų yra pačios vertingiausios?

Skaityti daugiau »
Avižos liaudies medicinoje

Avižos liaudies medicinoje (0)

2017-05-02
Vieni paprasčiausių grūdų slepia nepaprastus lobius – juk neatsitiktinai avižos taip plačiai naudojamos liaudies medicinoje.

Skaityti daugiau »
Himalajų druska – natūralesnis ir sveikesnis būdas gardinti maistą

Himalajų druska – natūralesnis ir sveikesnis būdas gardinti maistą (0)

2017-05-01
Druskos vartojimas kelia daugybę diskusijų, tačiau mokslininkai bei medikai vienbalsiai sutinka – druska žmogui gyvybiškai reikalinga. Saikingas jos vartojimas bei atsakingas naudingiausios druskos rūšies pasirinkimas – nemažiau svarbu. Rausvoji Himalajų druska vertinama dėl natūralumo, subtilaus skonio bei ypatingos cheminės sudėties.

Skaityti daugiau »
Gaivinanti rabarbarų rūgštelė

Gaivinanti rabarbarų rūgštelė (0)

2017-04-28
Nuo seno dėl vaistinių ir maistinių savybių vertinami rabarbarai pavasarį gali būti puikus vitaminų ir mineralinių medžiagų šaltinis. Jie jau stiebiasi soduose ir daržuose, tad galima dairytis receptų ir paskanauti šių ankstyvųjų daržovių. Tiesa, būtina įsidėmėti, kad peraugę rabarbarai gali ir pakenkti.

Skaityti daugiau »
Ar reikia bijoti sojos ir jos produktų?

Ar reikia bijoti sojos ir jos produktų? (0)

2017-04-27
Parduotuvių lentynose vis daugiau įvairiausių sojos produktų, o ir sveikai besimaitinantys dažnai išdidžiai pareiškia įprastus maisto produktus iškeitę į soją. Toks maistas yra itin išgirtas: sveikas, turintis mažai riebalų, padedantis išvengti širdies ligų ir praturtintas kitomis gerosiomis savybėmis. Vis dėlto dažnai pasiduodama aplinkinių įtikinėjimams ir net nepasidomima, kas visgi yra ta soja ir ar ji išties tokia naudinga mūsų sveikatai?

Skaityti daugiau »
Alavijo nauda grožiui (+ 10 receptų)

Alavijo nauda grožiui (+ 10 receptų) (0)

2016-11-30
Jau kelis tūkstantmečius alavijas medicininiais tikslais naudojamas Graikijoje, Egipte, Indijoje, Meksikoje, Japonijoje ir Kinijoje. Net Egipto karalienės, Nefertitė ir Kleopatra, alaviją buvo įtraukusios į kasdienę grožio procedūrų rutiną. Aleksandras Didysis ir Kristupas Kolumbas šį augalą vartojo karių žaizdoms gydyti, o senovės egiptiečiai alavijo ekstraktą naudojo faraonams balzamuoti. Kuo šis augalas toks įspūdingas, jeigu jį naudojo net garsiausi pasaulio valdovai?

Skaityti daugiau »
14 patarimų, kaip išvengti langų rasojimo

14 patarimų, kaip išvengti langų rasojimo (0)

2016-11-29
Kai laikas atsukamas viena valanda atgal ir vakarai tampa vis tamsesni, suprantame, kad žiema jau visai čia pat. Šaltas ir bjaurus oras lemia, kad daugiau laiko praleidžiame namuose, todėl vis dažniau atkreipiame į įvairias buitines problemas, pavyzdžiui, langų rasojimą.

Skaityti daugiau »
Ilgalaikio lakavimo rezultatas – trupantys nagai

Ilgalaikio lakavimo rezultatas – trupantys nagai (0)

2016-11-28
Gelinis nagų lakavimas populiarus jau ne vienerius metus. Tokią grožio procedūrą renkasi užimtos moterys, kurioms tai patogus būdas kuo ilgiau išlaikyti tvarkingus nagus. Tačiau gelinis lakavimas turi ir neigiamą pusę – nuo ilgalaikio lako buvimo nagų plokštelės tampa plonesnės ir trapesnės.

Skaityti daugiau »

Naujienlaiškis  Naujienlaiškis

Gaukite šviežiausias naujienas du kartus per savaitę!


Mokymu centras ir seminarai

Joga Kaune, meditacija kaune

Mielos dovanėlės moterims
renginiai


Savaitės vaizdelis

Išsiliejusios vasaros spalvos (foto) 0

Aplinkosauginiai filmai

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas