*/ ?>
Paieška:
ekologiskas oras

Šiandien 2021 m. gruodžio 06 d.
Laikas 13:42:11

VISUOMENĖ » Ekonomika

Naujiena vilniečiams – Lėtas turgus

Naujiena vilniečiams – Lėtas turgus (0)

2015-03-25
Naujiena vilniečiams – Lėtas turgus. Bus siūloma artimiau pažinti kaimo gyventojus, jų gyvenimo būdą bei produktus.

Skaityti daugiau »
Sunku susikaupti darbe? Patarimai, kaip išlaikyti dėmesį ir koncentraciją

Sunku susikaupti darbe? Patarimai, kaip išlaikyti dėmesį ir koncentraciją (0)

2015-03-17
Darbo vietoje mes esame nuolat blaškomi kolegų, socialinių tinklų, netikėtų skambučių ir dar begalės šalutinių informacijos šaltinių. Kaip suvaldyti visą šį srautą ir atlikti savo darbus efektyviai, sistemingai ir, svarbiausia, nenuvargstant? Štai keletas patarimų, kurie padės jums išlikti efektyviems visą darbo dieną ir visas užduotis atlikti laiku.

Skaityti daugiau »
Su mirtį nešančia tarša kovoja smogą ryjantys pastatai

Su mirtį nešančia tarša kovoja smogą ryjantys pastatai (0)

2014-05-28
Pasaulinės sveikatos organizacijos duomenimis, dabar yra naujas didžiausias aplinkos veiksnys-žudikas. 2012 metais jis nusinešė septynis milijonus gyvybių ir tai viršija mirusiųjų skaičių nuo cigarečių bei daugiau nei dvigubai – ankstesnius vertinimus.

Skaityti daugiau »
Senatvė atšaukiama

Senatvė atšaukiama (0)

2014-01-08
Atrodo, mokslininkams pagaliau pavyko ne tik išsiaiškinti, kaip sustabdyti senėjimo procesus žinduolių organizmuose, bet ir kaip juos pasukti atgal. Tačiau ar šis atradimas taps jauninimo technolologija? O jei ir taps, ar bus prieinamas visiems? Kol neturime atsakymų į šiuos esminius klausimus, gal verčiau naudokimės jau patikrintais metodais.

Skaityti daugiau »
Ekologinių ūkių likimas pakibo ant plauko

Ekologinių ūkių likimas pakibo ant plauko (0)

2013-12-09
Ar po dvidešimties metų įdirbio ekologinė daržininkystė ir sodininkystė nebus nustumta į nuošalę? Į šį klausimą kol kas negali atsakyti nei ūkininkai, nei žemės ūkio politikos strategai. Ūkininkus vilioja naujas prekių ženklas „Išskirtinės kokybės produktas“ – auginant tokią produkciją galima saikingai naudoti chemiją ir mineralines trąšas, o skiriama parama ne ką mažesnė nei išmokos už ekologinį ūkininkavimą. Kiek ekologiškų daržovių, vaisių ir uogų augintojų tęs ekologinį ūkininkavimą, o kiek jų susigundys žengti žingsnį atgal į chemizuotą ūkį ir dalyvauti Išskirtinės kokybės produkto (IKP) programoje, priklausys nuo naujo paramos laikotarpio politikos.

Skaityti daugiau »
EP narė: biodegalai turi būti ekologiškai veiksmingi ir nekonkuruoti su maistu

EP narė: biodegalai turi būti ekologiškai veiksmingi ir nekonkuruoti su maistu (0)

2013-07-12
Per pastaruosius 10 metų Europos Sąjunga skatino biodegalų gamybą iš maistinių kultūrų, tikėdamasi, kad tai padės sumažinti anglies dvideginio išlakas transporto sektoriuje. Tačiau pasklidus abejonėms, ar biokuras ekologiškai veiksmingas, Europos Komisija pernai pasiūlė apriboti maksimalią „maistinių” biodegalų kvotą.

Skaityti daugiau »
Kaupk. Keiskis. Planuok!

Kaupk. Keiskis. Planuok! (0)

2013-06-27
Kitų pinigus visada daug lengviau skaičiuoti nei savo. Planuoti ir skaičiuoti, ką kiekvieną mėnesį pirkti, kam išleisti mažiau, turėtų sugebėti kiekvienas, kuris nori turėti perteklinį asmeninį biudžetą. Pasak ekonomistų, pirmiausia reikia uždirbti didesnį negu išleidžiamų pinigų kiekį. Tuomet pasiliktus pinigus taupyti, o sutaupius kažkokią sumą – investuoti.

Skaityti daugiau »
Panevėžyje gerės sąlygos dviratininkams

Panevėžyje gerės sąlygos dviratininkams (0)

2013-05-23
Panevėžio miesto savivaldybė gerina važinėjimo sąlygas dviračių mylėtojams. Prasidėjo dviračių infrastruktūros modernizavimo I etapo projekto rangos darbai.

Skaityti daugiau »
Lietuvos ekologinių ūkių žemėlapis – sumaniam pirkėjui

Lietuvos ekologinių ūkių žemėlapis – sumaniam pirkėjui (0)

2013-05-21
Nors susidomėjimas ekologiškais maisto produktais, kurie yra natūralūs ir sveikesni, auga, jų vartojimą Lietuvoje riboja įvairūs veiksniai. Vienas svarbiausių – informacijos apie prekybos vietas stygius. Siekdamas suteikti vartotojams daugiau žinių apie ekologiškų maisto produktų pardavimo vietas, Lietuvos vartotojų institutas pristato ekologinių ūkių žemėlapį.

Skaityti daugiau »
Honkongas pro rakto skylutę (foto)

Honkongas pro rakto skylutę (foto) (0)

2013-04-05
Honkongas – vienas tankiausiai apgyvendintų miestų pasaulyje. Apytiksliai 1096 km2 plote gyvena daugiau nei 7 milijonai gyventojų. Nors šiame mieste būsto nuoma yra maždaug 35 proc. brangesnė nei garsiajame Niujorke, tačiau dėl to gyventojų skaičius nemažėja.

Skaityti daugiau »

Naujienlaiškis  Naujienlaiškis

Gaukite šviežiausias naujienas!


Joga Kaune, meditacija kaune


renginiai


Savaitės vaizdelis

Išsiliejusios vasaros spalvos (foto) 0

Aplinkosauginiai filmai

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas