Paieška:
ekologiskas oras

Šiandien 2020 m. rugsėjo 28 d.
Laikas 04:33:02

SVEIKA GYVENSENA » Kūnui

Neuroendokrinologija – Moters mėnulio ciklai

Neuroendokrinologija – Moters mėnulio ciklai (0)

2020-09-26
1 diena – sumažėja moteriškų hormonų (progesterono ir estrogeno), atsiskiria endometris, padidėja prostaglandinų kiekis: gimdos susitraukimai, pilvo skausmai…

Skaityti daugiau »
Metas susirinkti žiedų esencijas, nes jų dar yra!

Metas susirinkti žiedų esencijas, nes jų dar yra! (0)

2020-09-26
Metas susirinkti žiedų esencijas, nes jų dar yra…

Skaityti daugiau »
Apetitą stimuliuojantys produktai

Apetitą stimuliuojantys produktai (0)

2017-05-01
Ar kada pastebėjote, kad yra tokių produktų, kurie prikemša jūsų skrandį, bet nepasotina, ir tik dar labiau sužadina alkį? Jei kovojate su nereikalingais kilogramais, šie produktai jūsų pastangas sulieknėti gali paleisti vėjais!

Skaityti daugiau »
Kaip natūraliai išvalyti žarnyną?

Kaip natūraliai išvalyti žarnyną? (0)

2017-04-28
Žarnyno valymo procedūrų pradininku laikomas rusų biologas ir Nobelio premijos laureatas Ilja Mečnikovas. Jau prieš šimtmetį savo „Optimizmo etiuduose“ jis rašė, kad labiausiai žmogaus amžių trumpina organizmo apsinuodijimas toksinais, susidarančiais žarnyne pūvant mikroflorai.

Skaityti daugiau »
Geri patarimai, kaip sumažinti kraujo spaudimą be vaistų

Geri patarimai, kaip sumažinti kraujo spaudimą be vaistų (0)

2017-04-27
Aukštas kraujo spaudimas – ne juokai. Dėl jo kasmet begalė žmonių patiria širdies priepuolius, insultus, suserga širdies ligomis, diabetu ir kitomis ligomis. Ar vaistai visada geriausia išeitis? Prevencinės priemonės gali padėti išvengti hipertenzijos gydymo cheminiais vaistais. Viskas, ko reikia: tai laikytis 6 elementarių sveikos gyvensenos taisyklių. Geri patarimai, kaip sumažinti kraujo spaudimą be vaistų: Stebėti […]

Skaityti daugiau »
Ar gali akių mankšta pakeisti akinius skaitymui?

Ar gali akių mankšta pakeisti akinius skaitymui? (0)

2016-11-25
Šiandien akinių skaitymui reikia daugeliui žmonių. Deja, dauguma jų nešioti net kartkartėmis nemėgsta ir mielai jų atsisakytų, jei tik galėtų. Pasirodo, kad tai yra visai įmanoma, reguliariai darant pratimus akims!

Skaityti daugiau »
Natūralios priemonės nuo kosulio

Natūralios priemonės nuo kosulio (0)

2016-11-09
Kas yra kosulys, savo kailiu anksčiau ar vėliau tenka patirti kiekvienam. Kartais norint įveikti šią problemą nereikia skubėti ryti mikstūrų ir tablečių – užtenka ir visai negudrių (tačiau laiko patikrintų) priemonių.

Skaityti daugiau »
Trūksta vitaminų? 5 klausimai, kurie padės tai išsiaiškinti

Trūksta vitaminų? 5 klausimai, kurie padės tai išsiaiškinti (0)

2016-06-15
1905 metais britų gydytojas Williamas Fletcheris atrado, kad iš maisto produktų galima išgauti tam tikras medžiagas – vitaminus. Jis tyrė beriberio ligos priežastis ir nustatė, kad nešlifuotų ryžių vartojimas apsaugo nuo šios ligos, o šlifuotų – neapsaugo. W. Fletcheris tikėjo, kad ypatingų maistinių medžiagų yra ryžių luobelėje.

Skaityti daugiau »
Kaip užmigti per 1 minutę?

Kaip užmigti per 1 minutę? (0)

2016-05-04
Psichinis ir fizinis iš kojų verčiantis nuovargis – ne tas pats. Lengva užmigti, kai esate fiziškai pavargę, o štai perkrauta psichika miegoti kliudo. Jeigu esate jautrūs ir lengvai susijaudinate, tikrai pastebėjote, kad prieš svarbią dieną miegas tampa tikra prabanga: jokio poilsio, jokio atsipalaidavimo…   Būtina sureguliuoti širdies ritmą. Sulėtėjus ritmui, sumažėja ir adrenalino lygis. Indijos […]

Skaityti daugiau »
Išskirtinio produkto galia

Išskirtinio produkto galia (0)

2016-05-03
Bičių pienelis – vienas iš galingiausių gyvūninės kilmės biostimuliatorių. Tai bičių darbininkių liaukų sekretas, kuriuo iki 3 dienų maitinami bičių darbininkių, tranų vikšreliai, bičių motinėlės vikšrelis ir suaugusi bičių motinėlė.

Skaityti daugiau »

Naujienlaiškis  Naujienlaiškis

Gaukite šviežiausias naujienas!


Joga Kaune, meditacija kaune


renginiai


Savaitės vaizdelis

Išsiliejusios vasaros spalvos (foto) 0

Aplinkosauginiai filmai

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas