*/ ?>
Paieška:
ekologiskas oras

Šiandien 2022 m. sausio 19 d.
Laikas 21:25:30

ATRADIMAI » Išradimai

Neperšlampama avalynė savomis rankomis (video)

Neperšlampama avalynė savomis rankomis (video) (0)

2016-04-20
Norite, kad jūsų mėgstama avalynė iš tikros ar dirbtinės odos, medžiaginiai sportiniai bateliai, mokasinai (ir kt.) nepraleistų drėgmės? Tai labai paprasta!

Skaityti daugiau »
„Apple“ žengė dar vieną žingsnį elektromobilio link: ko galime tikėtis?

„Apple“ žengė dar vieną žingsnį elektromobilio link: ko galime tikėtis? (0)

2015-07-27
Kad ir kaip būtų juokinga įsivaizduoti Timą Cooką, JAV technologijų milžinės „Apple“ vadovą, sėdintį prie „Apple“ pagaminto elektromobilio vairo, paskutinės naujienos rodo, kad pačiai kompanijai toks scenarijus šypsenų nekelia.

Skaityti daugiau »
Dantų šepetėlis tikrins DNR ir įspės apie vėžį, Alzheimerį ir kt. ligas

Dantų šepetėlis tikrins DNR ir įspės apie vėžį, Alzheimerį ir kt. ligas (0)

2015-05-05
Panašu, kad netolimoje ateityje apie savo sveikatos būklę turėsime galimybę sužinoti net ir valydamiesi dantis, o svarbiu diagnostiniu instrumentu taps paprasčiausias dantų šepetėlis.

Skaityti daugiau »
Naudinga žinoti: kaip numauti ant piršto užstrigusį žiedą (Video)

Naudinga žinoti: kaip numauti ant piršto užstrigusį žiedą (Video) (0)

2015-02-18
Kartais taip jau nutinka, kad bandant numauti žiedą nuo piršto paaiškėja, kad tai bus kebli užduotis – jis nė nebando nuslysti. Jei jau taip nutiko, svarbiausia – nepanikuoti. Taip nutinka daugeliui žmonių, tad nerimauti tikrai neverta. Be to, jei stipriai jaudinsitės, pakils kraujospūdis ir galiausiai pirštas papildomai patins. Taigi – pirmiausia reikia nusiraminti ir pasirinkti […]

Skaityti daugiau »
Antibakterinės medžiagos – ar jos „tik“ naikina bakterijas?

Antibakterinės medžiagos – ar jos „tik“ naikina bakterijas? (0)

2014-11-20
Antibakterinės medžiagos – ar jos „tik“ naikina bakterijas?

Skaityti daugiau »
Ar išmanusis telefonas sukelia vėžį ir atima regėjimą?

Ar išmanusis telefonas sukelia vėžį ir atima regėjimą? (0)

2014-09-29
Pasirodo, sąmokslų teorijų gerbėjai, kurie iš namų eina tik apsivynioję galvą folija, o mobiliojo ryšio antenas puola aršiau negu Don Kichotas malūnus, nėra visiškai neteisūs. Išmanieji telefonai išties gali labai smarkiai pakenkti aršių naudotojų sveikatai, o ypač regai. Tik sąmokslininkai ne ten ieško kenkimo priežasčių – pasirodo, pavojingiausios čia ne elektromagnetinės bangos, o ekrano skleidžiama žydra šviesa.

Skaityti daugiau »
Daiktų pusryčiai. Dar vienas grožio prietaisas iš Japonijos… (video)

Daiktų pusryčiai. Dar vienas grožio prietaisas iš Japonijos… (video) (0)

2014-09-04
Jau niekam ne paslaptis, kad Japonija garsėja ne tik novatoriškais, bet ir itin keistais išradimais. Ir dalis jų skiriami ne kam kitam, o jo didenybei grožiui. Ne taip seniai rašėme apie netgi kiek nešvankiai atrodantį veido treniruoklį, dabar rinkoje atsirado dar vienas – „Facial Fitness Pao“. Neklauskite, kaip jis veikia, ką jo reklamoje daro Cristiano […]

Skaityti daugiau »
Genialu! Kaip per 35 sekundes nuskusti kibirą šviežių bulvių? (Video)

Genialu! Kaip per 35 sekundes nuskusti kibirą šviežių bulvių? (Video) (0)

2014-07-03
Vasaros pradžia – šviežių bulvių metas! Bėda tik, kad skutasi jos tikrai bjauriai. Ir laiko daug atima, ir pirštų po to nė su rūgštele neatplausi. Laimė, pasaulyje yra išradingų žmonių, kurie savo išradimais pasidalija vaizdo portaluose. Štai užvakar danas Leo Mortenas Lundas savo feisbuko profilyje pasidalino fantastišku šviežių bulvių skutimo "receptu". Fantastiškas – ne tas […]

Skaityti daugiau »
Pesticidai ir jų poveikis žmogaus sveikatai

Pesticidai ir jų poveikis žmogaus sveikatai (0)

2014-06-17
Pesticidai (lot. pestis – maras, liga + caedo – žudau) –grupė cheminių medžiagų, kuriomis naikinami žemės ūkio ir miško kenkėjai, įvairios ligos. Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centras informuoja, kad kasmet pesticidų pasaulyje išpurškiama keli milijonai tonų ir tik 1 procentas viso šio kiekio atlieka tiesioginę funkciją – naikina ligas ir kenkėjus, likę 99 procentai patenka į aplinką, nusėda dirvoje, vandenyje, o galiausiai yra sugeriami gyvų organizmų. Daugelį organizmų pesticidai veikia neigiamai, bet mums svarbiausia žmogaus sveikata.

Skaityti daugiau »
Padangos iš… Lietuvoje užaugintų pienių? (Video)

Padangos iš… Lietuvoje užaugintų pienių? (Video) (0)

2014-04-28
Netrukus Lietuvos pievos pasidengs akinančio geltonumo kiaulpienių žiedų kilimais. Pasirodo, šios piktžolės puikiausiai tinka automobilinių padangų gamybai, mat kai kurių rūšių kiaulpienės – puiki natūralios gumos, kuri gaminama iš kaučiukmedžio, žaliava. Bendra Indijos ir Olandijos bendrovė „Apollo Vredestein“ pirmoji susidomėjo padangų iš Europoje išaugintų medžiagų gamyba.

Skaityti daugiau »

Naujienlaiškis  Naujienlaiškis

Gaukite šviežiausias naujienas!


Joga Kaune, meditacija kaune


renginiai


Savaitės vaizdelis

Išsiliejusios vasaros spalvos (foto) 0

Aplinkosauginiai filmai

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas