*/ ?>
Paieška:
ekologiskas oras

Šiandien 2021 m. gruodžio 06 d.
Laikas 14:04:09

KAS/KUR/KADA

Žvakių Liejimas

Žvakių Liejimas (0)

2016-02-11
Vasario 11 d. 18 val. ETNO ketvirtadienis maloniai kvepės natūraliu bičių vašku – liesime žvakes. Kaip visuomet maloniai laukiame Jūsų gausaus būrio su mūsų draugų „Etno arbata” kvapnios arbatos puodeliu Vilniaus etninės kultūros centre (Pamėnkalnio g. 34)!

Skaityti daugiau »
Užgavėnės Vilniuje

Užgavėnės Vilniuje (0)

2016-02-06
Vasario 6 d. (šeštadienį) nuo 10 val. Vilniaus Gedimino prospekte bus švenčiamos Ugavėnės. Užgavėnės – bendruomenės šventė. Jos visais laikais būdavo puiki proga ne tik linksmai padūkti ir šmaikščiai pajuokauti, bet ir nepiktai pašiepti kaimo bendruomenės narius, su humoru į viešumą iškelti kasdienybės aktualijas, už ką niekas nepykdavo.

Skaityti daugiau »
Gamtos seminaras apie naudingus augalus

Gamtos seminaras apie naudingus augalus (0)

2015-12-20
Kauno marių regioninio parko direkcija gruodžio 20 d. kviečia į lauko seminarą apie naudingus augalus. Šaltuoju metų laiku Gamtoje viskas vyksta kitokiu ritmu. Kitaip kvepia miškas. Kitaip bendrauja paukščiai. Kitoks ir žygiavimo ritmas. Prieš Žiemos saulėgrįžą kviečiame pasivaikščioti, pažinti, pabūti gamtoje ir prisiliesti prie žiemiškų vertybių, naudingų augalų.

Skaityti daugiau »
Kalėdinis pėsčiųjų žygis dubysos regioniniame parke

Kalėdinis pėsčiųjų žygis dubysos regioniniame parke (0)

2015-12-19
Dubysos regioninio parko direkcija gruodžio 19 d. (šeštadienį) kviečia visus į pėsčiųjų žygį po Ugionių kraštą. Ši vietovė išskirtinė neįprastomis žemės paviršiaus formomis, klaidžiais raguvų labirintais, šlaitų sandara, kuri puikiai matosi miškais neapaugusiose vietose.

Skaityti daugiau »
Gamtinė pamoka apie augalų pasaulio puolimą ir gynybą

Gamtinė pamoka apie augalų pasaulio puolimą ir gynybą (0)

2015-10-10
Spalio 10 d., šeštadienį, vyksiančioje pamokoje: Kalbėsime apie augalų pasaulio puolimą ir gynyba: aktyvi ir pasyji gynyba, pamėgdžiojimas ir apsimetinėjimas gamtoje (mimikrija). Kas gi tie žalieji okupantai? Kokie yra augaliniai nuodai ir dygliai?

Skaityti daugiau »
Gyvūnų diena 2015 – sporto šventė Druskininkuose

Gyvūnų diena 2015 – sporto šventė Druskininkuose (0)

2015-10-03
kraują kaitinančios šunų jėgos sporto varžybos; pažintis su stipriausiais Lietuvoje ir visoje Europoje keturkojais sportininkais; mažylių lenktynės, kuriose varžysis šuniukai iki 1 metų amžiaus;

Skaityti daugiau »
Rudens gėrybių ir amatų mugė ,,Un tėvulia dvara…”

Rudens gėrybių ir amatų mugė ,,Un tėvulia dvara…” (0)

2015-09-26

Skaityti daugiau »
Dviračių žygis Verkių regioniame parke!

Dviračių žygis Verkių regioniame parke! (0)

2015-09-20
Tradiciškai, kaip ir kiekvieną vasarą kviečiame į dviračių žygį po gražiąsias Verkių regioninio parko teritorijas – Ežerėlių geomorfologinį ir Žaliųjų ežerų kraštovaizdžio draustinius, Verkių dvaro parką.

Skaityti daugiau »
Gamtos pažinimo pamoka

Gamtos pažinimo pamoka (0)

2015-09-19
Pavilnių ir Verkių regioninių parkų direkcija šią vasarą ir rudenį organizuoja gamtos pažinimo užsiėmimus „Mokomės gamtoje“. Rengti gamtos pamokėles paskatino stebimas vis didesnis jaunų šeimų troškimą mokytis iš gamtos, ją pažinti, joje leisti laiką taip ugdant savo mažuosius.

Skaityti daugiau »
Dviračių žygis ,,Dviračiu aplink Lietuvą“

Dviračių žygis ,,Dviračiu aplink Lietuvą“ (0)

2015-09-05
Rugsėjo 5 dieną (šeštadienį) muziejuje vyks dviračių žygis „Dviračiu aplink Lietuvą”. Žygis skirtas muziejaus lankytojams, rėmėjams, draugams ir bičiuliams. Kviečiame smagiai praleisti laiką ir plačiau susipažinti su Lietuvos etnografiniais regionais! Vieta: Lietuvos liaudies buities muziejus  

Skaityti daugiau »

Naujienlaiškis  Naujienlaiškis

Gaukite šviežiausias naujienas!


Joga Kaune, meditacija kaune


renginiai


Savaitės vaizdelis

Išsiliejusios vasaros spalvos (foto) 0

Aplinkosauginiai filmai

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas