*/ ?>
Paieška:
ekologiskas oras

Šiandien 2022 m. sausio 19 d.
Laikas 21:24:11

MITYBA » Maistas

Rauginti kopūstai – ir maistas, ir vaistas

Rauginti kopūstai – ir maistas, ir vaistas (0)

2017-05-05
Ar žinojote, kad rauginti kopūstai – ne tik skanu, bet ir naudinga? Dar garsusis keliautojas ir atradėjas Džeimsas Kukas sakė: „Rauginti kopūstai išvaro iš kūno visas ligas. Jie gelbsti mano jūrininkų gyvybes.“ Tai kaipgi veikia šis vaistas ir kokias ligas juo geriausia gydyti?

Skaityti daugiau »
Ar visas kruopas valgyti yra sveika?

Ar visas kruopas valgyti yra sveika? (0)

2017-05-03
Beveik visų mitybos piramidžių pagrindą sudaro kokios nors kruopos… Bet ar visos jos tokios sveikos, kaip esame pratę manyti?

Skaityti daugiau »
Intuityvi mityba – efektyviau už dietą

Intuityvi mityba – efektyviau už dietą (0)

2017-05-02
Intuityviosios mitybos propaguotojų teigimu, tas faktas, kad neprievartaujama savęs ir neatsisakoma jokių produktų, leidžia ne tik atsikratyti kilogramų, bet ir išlaikyti liekną figūrą.

Skaityti daugiau »
Apie kalnų gyventojų pamėgtą kalmukų arbatą

Apie kalnų gyventojų pamėgtą kalmukų arbatą (0)

2016-11-17
Kalmukai – santykinai jauna etninė žmonių grupė, kurios didžiąją dalį sudaro vakarų mongolų tautos oiratų žmonės, XVII amžiuje migravę iš Centrinės Azijos į Volgos regioną. Klajoklių gentys gyvenvietes įsirengė kalnų stepių ir taigų sandūroje. Iki šiol Rusijos Federacijos ribose esanti Kalmukijos respublika padalinta į dvi dalis: į rytų žemumas ir vakarų aukštumas, kurias skiria aukštos kalvos.

Skaityti daugiau »
Žalias maistas: paprasta ir skanu

Žalias maistas: paprasta ir skanu (0)

2016-11-16
Ekologiška gyvensena populiarėja kaip ant mielių. Viduramžiais žmonės ieškodavo jaunystės eliksyro. Galbūt XXI amžiuje jį jau rado? Visus domina, kaip išlikti sveikiems ir jaunatviškiems, gyvenant mieste. Didelė oro tarša, transporto priemonių grūstys ir „dirbtinis“ maistas prekybos vietose. Nenuostabu, kad vis daugiau žmonių susižavi alternatyviomis mitybos idėjomis arba bent kruopelytę jų pabando pritaikyti savo gyvenime. Jei […]

Skaityti daugiau »
5 priežastys valgyti nektarinus (+ 3 receptai)

5 priežastys valgyti nektarinus (+ 3 receptai) (0)

2016-11-15
Nektarinai dažnai lieka savo giminaičių persikų šešėlyje, nors nei jų skonis, nei maistinė vertė nėra prastesnė. Prastą reputaciją nektarinai pelnė, kadangi nektarinas yra žmonių sukurtas vaisius, slyvos ir persiko hibridas, todėl, manoma, kad ne toks naudingas…

Skaityti daugiau »
Gervuogė – juodasis miško perlas

Gervuogė – juodasis miško perlas (0)

2016-06-30
Vasarą soduose ir miškuose noksta galybė uogų. Braškės, avietės, serbentai, mėlynės – šių uogų sezono laukia visi. Regis, visai nepelnytai pamirštamas juodasis vasaros perlas – gervuogė. Tamsiai mėlynose, beveik juodose uogose yra kur kas daugiau vertingųjų antioksidantų nei daugelyje kitų gamtos gėrybių.

Skaityti daugiau »
Vasaros skanėstas – naminiai ledai (+ 3 receptai)

Vasaros skanėstas – naminiai ledai (+ 3 receptai) (0)

2016-06-27
Namuose pasigaminti ledų yra lengviau, nei jūs galvojate! Reikia vos kelių ingredientų, kad gautųsi skanus, gaivus ir net visai sveikas vasaros desertas. Kai norėsite pasilepinti patys arba palepinti draugus ar artimuosius, prisiminkite šiuos receptus!

Skaityti daugiau »
8 netikėti maisto produktai, kurių reikėtų vengti vasarą

8 netikėti maisto produktai, kurių reikėtų vengti vasarą (0)

2016-06-23
Valgyti sezoninį maistą yra naudinga ne tik dėl planetos, bet ir dėl pačių žmonių sveikatos. Be to, tai patinka net jūsų piniginei, nes sezoninė produkcija būna pigesnė. Ne visi maisto produktai rekomenduojami valgyti vasarą. Štai keletas tokių maisto produktų, kurių reikėtų vengti šiltuoju metų laiku ir pasiūlymų, kuo juos būtų galima pakeisti!

Skaityti daugiau »
Keisti, bet nepaprastai naudingi augalai

Keisti, bet nepaprastai naudingi augalai (0)

2016-06-21
Dažnai kalbama apie konkrečius maisto produktus, kurie yra itin naudingi sveikatai. Atrodo, kad jų suvalgius turėtų dingti visos ligos, akimirksniu kristi svoris ir netrūkti jėgų bei energijos. Tačiau ar toks maistas, kuris būtų lyg stebuklingas gyvybės eliksyras, egzistuoja? Pasaulyje yra daugybė produktų, kurie priskiriami šiai itin naudingo maisto kategorijai. Kai kurie iš jų labai neįprasti.

Skaityti daugiau »

Naujienlaiškis  Naujienlaiškis

Gaukite šviežiausias naujienas!


Joga Kaune, meditacija kaune


renginiai


Savaitės vaizdelis

Išsiliejusios vasaros spalvos (foto) 0

Aplinkosauginiai filmai

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas