*/ ?>
Paieška:
ekologiskas oras

Šiandien 2022 m. sausio 19 d.
Laikas 21:54:03

PLANETA

8 protingiausi gyvūnai pasaulyje

8 protingiausi gyvūnai pasaulyje (0)

2016-06-22
Gyvūnijos pasaulis įvairus, stebinantis ir keistas. Kai kurių gyvūnų gebėjimai iš tikrųjų priverčia iš nuostabos pakelti antakius. Štai 8 protingiausi gyvūnai pasaulyje.

Skaityti daugiau »
Gražiausi pagarbos gamtai pavyzdžiai (foto)

Gražiausi pagarbos gamtai pavyzdžiai (foto) (0)

2016-02-23
Žemė – mūsų namai, todėl turime ją mylėti ir stengtis palaikyti joje tvarką. Štai keli pavyzdžiai, parodantys, kaip reikėtų saugoti ir gerbti gamtą.

Skaityti daugiau »
10 kasdien naudojamų produktų, kurie yra radioaktyvūs

10 kasdien naudojamų produktų, kurie yra radioaktyvūs (0)

2015-11-04
Sunku patikėti, bet tai tiesa. Kiekvieną dieną žmonės susiduria su radioaktyviomis dalelėmis, kurių yra kasdien vartojamuose daiktuose ir maisto produktuose. Kai kurie iš jų gali sukelti pavojų sveikatai, tačiau daugelis yra nekenksmingi. Beveik visada žmogus gauna šiokią tokią radiacijos dozę, skrisdamas lėktuvu.

Skaityti daugiau »
Kuo ypatingas paprastasis kaštonas?

Kuo ypatingas paprastasis kaštonas? (0)

2015-09-24
Paprastasis kaštonas – ne tik gražus medis, bet ir labai naudingas. Todėl jis yra labai vertinamas liaudies medicinoje. Natūraliosios medicinos gydytojai ir gyduoliai nuo antikos laikų naudojo sėklas, lapus, medžio žievę įvairiems negalavimams gydyti. Paprastasis kaštonas paplitęs visuose žemynuose, išskyrus Antarktidą. Tačiau jo tėvyne laikoma Graikija ir Balkanų pusiasalis.

Skaityti daugiau »
10 vietų, kurios gali greitai išnykti

10 vietų, kurios gali greitai išnykti (0)

2015-09-14
Klimato atšilimas, miškų kirtimas, aplinkos tarša… Nereikia stebėtis, kad netolimoje ateityje galbūt nebeliks gražiausių gamtos kampelių. Vis dėlto reikia tikėtis geriausio – kad žmonija suvienys jėgas ir išsaugos bent dalį įspūdingo planetos palikimo.

Skaityti daugiau »
Įrodyk, kad esi kupranugaris. Apie tai, ko verta pasimokinti iš gyvūnų

Įrodyk, kad esi kupranugaris. Apie tai, ko verta pasimokinti iš gyvūnų (0)

2015-09-07
Populiari videoblogerė Evgenija Timonova pasakoja, kaip gyvūnų pasaulyje įprasta palaikyti vietinę gamybą, užsiimti vidiniu turizmu ir išvis, egzistuoti autonomiškai nuo aplinkinio didelio pasaulio Baltarusijos prezidentas Aleksandras Lukašenka skatino baltarusius pirkti vietines prekes ir nevažiuoti atostogauti užsienin: „Pagyvenkime iš savo, pirkime, kas mūsų parduotuvėse, ir pailsėkime šiuos metus pas save, Baltarusijoje. Taip neišvešime valiutos“.

Skaityti daugiau »
Juos sugėlė bitės… (foto)

Juos sugėlė bitės… (foto) (0)

2015-06-25
Smalsumas gali liūdnai baigtis ne tik žmogui, bet ir geriausiam jo draugui… Štai kaip atrodo nelaimėliai, kuriuos sugėlė bitės.

Skaityti daugiau »
Neįtikėtini skaičiai: kiek vandens reikia, norint paruošti vieną kavos puodelį?

Neįtikėtini skaičiai: kiek vandens reikia, norint paruošti vieną kavos puodelį? (0)

2015-06-18
Kiek reikia vandens vienam puodeliui kavos paruošti? Greičiausiai šis klausimas jus nustebino. Juk taip paprasta pamatuoti kavos puodelio tūrį ir atsakyti. Dažniausias atsakymas būtų 125 ml, nes būtent tiek ir telpa įprastame puodelyje. Tik štai šis atsakymas tikrai nėra vienintelis teisingas, o tiksliau jis tikrai neatsako į klausimą tai kiek vandens reikia sunaudoti tam, kad jus galėtumėte išgerti vos vieną kavos puodelį.

Skaityti daugiau »
Medžių žievėse slypinčios gydomosios savybės

Medžių žievėse slypinčios gydomosios savybės (0)

2015-06-10
Nuo seniausių laikų buvo žinoma, kad gamtoje slypi daugybė augalų, kurie turi gydomųjų galių. Net tobulėjant farmacijos pramonei vis daugiau žmonių prisimena natūralius preparatus ir homeopatinius vaistus. Įvairių medžių žievės, kaip ir vaistiniai augalai ar žolelės, turi gydomųjų savybių. Paruošti užpilai, tepalai, arbatos ar kompresai, paruošti naudojant medžių žieves padeda įveikti ne tik skausmus, bet ir rimtesnius negalavimus.

Skaityti daugiau »
Kuo vertingi alyvų žiedai?

Kuo vertingi alyvų žiedai? (0)

2015-06-01
Jeigu reikėtų rinkti pavasario kvapą, pirmą vietą, be abejo, laimėtų alyvos.

Skaityti daugiau »

Naujienlaiškis  Naujienlaiškis

Gaukite šviežiausias naujienas!


Joga Kaune, meditacija kaune


renginiai


Savaitės vaizdelis

Išsiliejusios vasaros spalvos (foto) 0

Aplinkosauginiai filmai

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas