*/ ?>
Paieška:
ekologiskas oras

Šiandien 2021 m. gruodžio 06 d.
Laikas 13:22:55

» Savaitės nuotrauka

Išsiliejusios vasaros spalvos (foto)

Išsiliejusios vasaros spalvos (foto) (0)

2015-07-23
Vasarą daugelis mėgsta papuošti savo žemės lopinėlį gėlių žiedais – juk ryškios ir sodrios spalvos džiugina širdį ir traukia akį. Dalinamės keliomis kompozicijų idėjomis. Pasisemkite įkvėpimo!

Skaityti daugiau »
Japonijoje pradeda žydėti sakuros (foto)

Japonijoje pradeda žydėti sakuros (foto) (0)

2015-03-22
Japonai kasmet nekantriai laukia kovo pabaigos – būtent tada pradeda žydėti sakuros. Kad šį stebuklą pamatytų savo akimis, į Japoniją suplūsta turistai iš viso pasaulio. Jeigu neturite galimybės čia apsilankyti – siūlome pasigrožėti bent jau nuotraukomis!

Skaityti daugiau »
Gražiausia pasaulio upė (foto)

Gražiausia pasaulio upė (foto) (0)

2014-11-13
Kanjo-Kristales – upė Kolumbijoje, žavinti kiekvieną, kuris ją pamatė. Vietiniai ją pavadina „penkių spalvų upe“. Tiksliau ir nepavadinsi – juk čia nuo birželio iki lapkričio galima pamatyti besimainančią geltoną, žalią, juodą, žydrą ir raudoną spalvą. Upė liūčių sezonu panaši į vaivorykštę dėl skaidriame vandenyje vešančių augalų. Išnykus jų spalvoms, upė niekuo nebeišsiskiria iš kitų.

Skaityti daugiau »
Jei medžiai gamintų belaidį ryšį…

Jei medžiai gamintų belaidį ryšį… (0)

2014-10-15
Pamėginkite įsivaizduoti, kas būtų, jei medžiai gamintų belaidį interneto ryšį? Mes, ko gero, kaip išprotėję sodintume ir sodintume medžius… Gaila, kad jie gamina tik DEGUONĮ, kurio dėka mes visi esame gyvi….

Skaityti daugiau »
Pasaulis katės akimis

Pasaulis katės akimis (0)

2013-11-10
Ar kada nors pagalvojote, kaip katės mato pasaulį? Ar jos mato taip pat ar kitaip? Nuotraukų dailininkas Nikolaj Lam (ang. Nickolay Lamm) nusprendė patenkinti savo smalsumą ir dirbdamas kartu su oftomologais sukūrė nuotraukų seriją, kurios vaizduojama, kaip mes matome pasaulį ir kaip jį mato katės.

Skaityti daugiau »
Kvapą gniaužiantys gyvūnijos pareiškimai

Kvapą gniaužiantys gyvūnijos pareiškimai (0)

2013-10-08
Šiandien pasaulis mini gyvūnų dieną. Ši diena ypač svarbi tiems, kurie nuolat kovoja už mūsų mažųjų draugų teises, siekdami, kad kosmetikos gamintojai ir įvairių sričių mokslininkai nutrauktų testavimus su gyvūnais, kad žmonės atsisakytų kailinių ir pradėtų jausti atsakomybę už savo augintinius, kad susimastytų apie globalinį atšilimą, taip pavojingą laukinės gamtos gyventojams.

Skaityti daugiau »
Kraštovaizdžiai iš maisto

Kraštovaizdžiai iš maisto (0)

2013-07-25
Atsimenate brolių Grimų pasaką apie Jonuką ir Grytutę, kurie miške atrado iš gardėsių pastatytą raganos trobelę? Vaikystės svajonės aptikti tokį saldų namą taip ir liko neišsipildžiusios… Bet tik ne Londone gyvenančiam ir kuriančiam fotografui Carlui Warneriui.

Skaityti daugiau »
Sėkmingai išgelbėtas kojotas

Sėkmingai išgelbėtas kojotas (0)

2013-06-18
Prieš mėnesį laiko Arizonoje (JAV) buvo pastebėtas nedidelis kojotas, kuris turbūt buvo įsipainiojęs į kaktusus. Ant gyvunėlio galvos ir kojų styrojo 7 dideli kaktuso ūgliai.

Skaityti daugiau »
Gamtos mergaitė

Gamtos mergaitė (0)

2013-05-14
Naujajame Džersyje (JAV) kuriančios fotografės Robin Schwartz objektai – jos nepakartojama dukra ir laukinė gamta, tiksliau – laukiniai gyvūnai.

Skaityti daugiau »
Pasipurtyk, šuneli!

Pasipurtyk, šuneli! (0)

2013-04-30
Fotografė Karli Deividsonas pristatė labai linksmą fotografijos seriją, kurioje užfiksuoti besipurtantys šunys. Kaip pasakoja fotografė, šį ciklą įkvėpė jos šunelis vardu Norbertas, kuris yra nuolatinis “purtytojas”.

Skaityti daugiau »

Naujienlaiškis  Naujienlaiškis

Gaukite šviežiausias naujienas!


Joga Kaune, meditacija kaune


renginiai


Savaitės vaizdelis

Išsiliejusios vasaros spalvos (foto) 0

Aplinkosauginiai filmai

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas