*/ ?>
Paieška:
ekologiskas oras

Šiandien 2021 m. gruodžio 06 d.
Laikas 12:53:59

ATRADIMAI » Transportas

Greitojo įkrovimo stotelė Vilniuje per dieną įkrauna du elektromobilius

Greitojo įkrovimo stotelė Vilniuje per dieną įkrauna du elektromobilius (0)

2014-10-09
Elektros skirstymo bendrovės LESTO kartu su partneriais įrengta pirmoji greitojo įkrovimo stotelė per dieną vidutiniškai įkrauna du elektromobilius. Stotelės elektros energijos suvartojimo duomenimis, nuo jos atidarymo šių metų liepą elektromobilių vairuotojai maždaug 90 kartų pasinaudojo stotele.

Skaityti daugiau »
Padangos iš… Lietuvoje užaugintų pienių? (Video)

Padangos iš… Lietuvoje užaugintų pienių? (Video) (0)

2014-04-28
Netrukus Lietuvos pievos pasidengs akinančio geltonumo kiaulpienių žiedų kilimais. Pasirodo, šios piktžolės puikiausiai tinka automobilinių padangų gamybai, mat kai kurių rūšių kiaulpienės – puiki natūralios gumos, kuri gaminama iš kaučiukmedžio, žaliava. Bendra Indijos ir Olandijos bendrovė „Apollo Vredestein“ pirmoji susidomėjo padangų iš Europoje išaugintų medžiagų gamyba.

Skaityti daugiau »
Pažangūs miestai, keičiantys transporto sistemas, gerina miesto gyventojų gyvenimo kokybę

Pažangūs miestai, keičiantys transporto sistemas, gerina miesto gyventojų gyvenimo kokybę (0)

2013-12-06
Pasak naujos Europos aplinkos agentūros ataskaitos, daugelis Europos miestų kai kuriuose savo rajonuose sparčiai keičia miesto transporto sistemą. Tačiau nepaisant to, kad kai kuriose miesto rajonuose važiavimas dviračiu ir efektyvus viešasis transpotras tampa kasdienine transporto priemone, vis dėlto Europos transporto sektorius išlieka pagrindinis šiltnamio efektą sukeliančių dujų, oro taršos ir triukšmo šaltinis, teigiama ataskaitoje.

Skaityti daugiau »
Maistas ar degalai? ES privalo nustoti skatinti klimato kaitą ir badą

Maistas ar degalai? ES privalo nustoti skatinti klimato kaitą ir badą (0)

2013-09-26
Prieš kelerius metus biokuro naudojimas buvo pateikiamas kaip adekvatus būdas riboti neigiamą transporto poveikį klimatui. Du dabartiniai Europos įstatymai skatina naudoti šiuos degalus transporto sektoriuje, kad būtų sumažintos anglies dioksido (CO2) emisijos.

Skaityti daugiau »
Ko galbūt nežinojote apie dviračius ir važinėjimą jais…

Ko galbūt nežinojote apie dviračius ir važinėjimą jais… (0)

2013-06-18
Dviračiai – kone geriausias pasirinkimas, norint įveikti nedidelius atstumus, neteršti aplinkos ir pagerinti savo fizinę būklę. Šiandien pristatome 10 galbūt dar negirdėtų faktų apie šią Lietuvoje vis populiarėjančią transporto priemonę.

Skaityti daugiau »
„Mercedes-Benz SLS AMG Electric Drive“- galingiausias elektromobilis pasaulyje

„Mercedes-Benz SLS AMG Electric Drive“- galingiausias elektromobilis pasaulyje (0)

2013-04-24
Pagaminus „SLS Black Series“ varomą keturiais ratais ir pridėjus 118 AG buvo sukurtas galingiausias elektromobilis pasaulyje- „Mercedes-Benz SLS AMG Electric Drive“. 740 AG turintis „ekologiškasis monstras“ įsitvirtino galingiausių pasaulio elektromobilių viršūnėje.

Skaityti daugiau »
Ar išlaikyti nuosavą automobilį pigiau nei važinėti taksi?

Ar išlaikyti nuosavą automobilį pigiau nei važinėti taksi? (0)

2013-04-12
Automobilio registracija, draudimas, tepalų, filtrų, sezoninių padangų keitimas, mokesčiai už techninę apžiūrą, statymas aikštelėje, plovimas, remontai. Šis ilgas sąrašas ne tik smarkiai paplonina vairuotojo piniginę, bet ir atima daug laiko. Tai priverčia susimąstyti: galbūt naudingiau naudotis taksi paslaugomis, o ne pirkti nuosavą automobilį?

Skaityti daugiau »
Sudie, stovėjimo aikštelės? Motoroleris-lagaminas “Moveo” (Video)

Sudie, stovėjimo aikštelės? Motoroleris-lagaminas “Moveo” (Video) (0)

2013-03-22
Jei vis sudėtingiau rasti stovėjimo vietą savo transporto priemonei, galbūt metas susimąstyti apie pačią transporto priemonę. Gal judėjimui po miestą pakaktų tokios, kurios palikinėti niekur nereikia? Kurią gali pasiimti kartu su savimi nelyginant lagaminėlį. Nes tai ir yra motoroleris-lagaminėlis. Elektrinis. Ir sveria tik 25 kg.

Skaityti daugiau »
Jonas Navickas. Elektrinės svajonės tampa realybe

Jonas Navickas. Elektrinės svajonės tampa realybe (0)

2013-03-18
Kur gi daugiau kalbėti apie elektromobilius, jei ne riedant viename jų Vilniaus gatvėmis? Už vairo – Jonas Navickas, kartu su kolegomis sukūręs naują elektromobilių technologiją ir jau sulaukęs užsienio investuotojų dėmesio. O viskas prasidėjo prieš kelerius metus viename Kauno garaže.

Skaityti daugiau »
Kaune pristatyta dalinimosi automobiliu paslauga „CityBee“

Kaune pristatyta dalinimosi automobiliu paslauga „CityBee“ (0)

2013-03-07
Kauniečiai netrukus galės naudotis visame pasaulyje populiaria dalinimosi automobiliu paslauga, užtikrinančia greitą judėjimą mieste. Po dviejų savaičių greta Kauno geležinkelio stoties bus atidaryta nauja „CityBee” automobilių stotelė.

Skaityti daugiau »

Naujienlaiškis  Naujienlaiškis

Gaukite šviežiausias naujienas!


Joga Kaune, meditacija kaune


renginiai


Savaitės vaizdelis

Išsiliejusios vasaros spalvos (foto) 0

Aplinkosauginiai filmai

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas