*/ ?>
Paieška:
ekologiskas oras

Šiandien 2021 m. gruodžio 06 d.
Laikas 13:40:19

EKOVAIKYSTĖ » Ugdymas

Žybsintis muzikinis telefonas ar ekologiška medinė dėlionė?

Žybsintis muzikinis telefonas ar ekologiška medinė dėlionė? (0)

2016-02-08
Žybsintis muzikinis telefonas ar ekologiška medinė dėlionė? Psichologai aiškinasi, kokie žaislai palankiausiai veikia mažų vaikų raidą.

Skaityti daugiau »
Pamokanti istorija: kodėl svarbu vertinti tai, ką turime (video)

Pamokanti istorija: kodėl svarbu vertinti tai, ką turime (video) (0)

2016-01-24
Sutelkę visą savo dėmesį į materialius dalykus, mes pamirštame, kas gyvenime svarbiausia. Ši trumpa pamokanti istorija verčia susimąstyti apie tai, ar iš tiesų mūsų troškimai tokie jau svarbūs. Juk ne visų svajonių išsipildymas atneša tai, ko mes tikimės…

Skaityti daugiau »
Rūpintis dantų sveikata vaiką reikia mokyti nuo mažens

Rūpintis dantų sveikata vaiką reikia mokyti nuo mažens (0)

2015-07-02
Visuomenės apklausos ir pastarųjų metų praktika rodo, kad Lietuvoje tėvai skiria nepakankamai dėmesio atžalų dantų sveikatai, o beveik pusė Lietuvos vaikų iki 12 m. turi dantų problemų. Dažnai atžalų burnos higiena tėvai pradeda rūpintis tik iškritus pieniniams dantims, o tai, lyginant su užsienio pavyzdžiais, yra kraštutinis atvejis.

Skaityti daugiau »
12 būdų užauginti džiugius vaikus

12 būdų užauginti džiugius vaikus (0)

2015-06-04
Esate pavargę nuo barnių, pavydo ir savanaudiškumo? Vaikai yra natūraliai savimi susirūpinę materialistai. Tačiau gera naujiena ta, kad dėkingumo išmokstama. O iš dėkingumo plaukia džiaugsmas. Štai 12 būdų, kaip išmokyti vaikus dėkingumo ir kurti džiaugsmingesnius namus.

Skaityti daugiau »
Užauginti laimingą vaiką – misija įmanoma?

Užauginti laimingą vaiką – misija įmanoma? (0)

2015-04-28
Kuo džiaugiasi vaikai? Saldainiais ir guma? Nauju žaislu? Galimybe pasirinkti, kur vykti atostogauti? Neretai net neįsivaizduojame, kas jiems iš tiesų svarbu.

Skaityti daugiau »
Murzina tiesa apie ugdymą lauke

Murzina tiesa apie ugdymą lauke (0)

2015-02-23
Visame pasaulyje žinoma lauko pedagogikos specialistė, lektorė ir konsultantė iš Škotijos Džuljeta Robertson (Juliet Robertson) 2014 m. išleido knygą „Murzinas mokymas: ugdymo lauke pradžiamokslis“ („Dirty Teaching: A Beginner‘s Guide to Learning Outdoors“). Knygos pavadinimas toks pats nuoširdus ir atviras kūrybiškumui kaip ir pati autorė bei jos veikla lauko pedagogikos srityje. Apie ikimokyklinį ugdymą ir mokymąsi gamtoje, matematiką baloje, muziką paupyje, iššūkius švietimo sistemai ir netikėtus mokytojų bei tėvų atradimus su 2014 m. vasarą Lietuvos VšĮ „Lauko darželyje“ viešėjusia Džuljeta kalbėjosi Ieva Petruškaitė ir Žilvinas Karpis.

Skaityti daugiau »
Dauguma lietuvių nesuvokia alkoholio vartojimo šeimoje žalos

Dauguma lietuvių nesuvokia alkoholio vartojimo šeimoje žalos (0)

2015-02-12
Dauguma lietuvių nesuvokia alkoholio vartojimo šeimoje žalos.

Skaityti daugiau »
Kaip padėti vaikui įveikti gydytojų baimę?

Kaip padėti vaikui įveikti gydytojų baimę? (0)

2014-12-03
Bet kuri mama žino, kad apsilankyti su vaiku pas gydytoją gali būti sudėtinga. Juk net ir suaugusieji kartais bijo eiti į polikliniką, prisiruošia ten tik tada, kai iš tikrųjų prispaudžia reikalas. Tad ką jau bekalbėti apie vaikus? Gydytojų ir skiepų baimė tarp vaikų yra itin paplitusi.

Skaityti daugiau »
Visuomenė, nugirdydama savo vaikus, daro nusikaltimą

Visuomenė, nugirdydama savo vaikus, daro nusikaltimą (0)

2014-10-23
Blaivūs masiniai renginiai, specializuotos alkoholio parduotuvės, alkoholio akcizo didinimas ir jokios alkoholio reklamos? Kokia iš to nauda? Kodėl turėtume atsisakyti muzikos festivalių, miesto švenčių ir kitų visai šeimai skirtų viešų renginių, kuriuos apvainikuoja besaikis girtavimas, triukšmas, agresyvi aplinka bei muštynės? Kodėl mums turi rūpėti, kad visa tai vyksta vaikų bei paauglių akivaizdoje?

Skaityti daugiau »
Autistės mergytės ir jos katės draugystė (foto)

Autistės mergytės ir jos katės draugystė (foto) (0)

2014-10-13
Autizmas tebėra sunkiai suprantamas tiek visuomenei, tiek ir mokslo žmonėms. Šį sutrikimą turintieji tarsi gyvena savame pasaulyje, nesiekia bendravimo su žmonėmis, dažniausiai arba visiškai nerodo savo emocijų, arba yra linkę į agresiją, paniką, milžinišką stresą. Pastebėta, kad naminiai gyvūnai, o ypač ramios ir meilios katės, palengvina šių žmonių gyvenimą, padeda jiems nurimti, paskatina atlikti mums tokias kasdieniškas užduotis, kaip apsirengimas, miegas ir kalbėjimas. Mažylei Iris Grace 5-eri ir ji yra autistė.

Skaityti daugiau »

Naujienlaiškis  Naujienlaiškis

Gaukite šviežiausias naujienas!


Joga Kaune, meditacija kaune


renginiai


Savaitės vaizdelis

Išsiliejusios vasaros spalvos (foto) 0

Aplinkosauginiai filmai

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas