*/ ?>
Paieška:
ekologiskas oras

Šiandien 2022 m. sausio 19 d.
Laikas 21:48:56

MITYBA » Alternatyvi mityba

Ar visas kruopas valgyti yra sveika?

Ar visas kruopas valgyti yra sveika? (0)

2017-05-03
Beveik visų mitybos piramidžių pagrindą sudaro kokios nors kruopos… Bet ar visos jos tokios sveikos, kaip esame pratę manyti?

Skaityti daugiau »
Intuityvi mityba – efektyviau už dietą

Intuityvi mityba – efektyviau už dietą (0)

2017-05-02
Intuityviosios mitybos propaguotojų teigimu, tas faktas, kad neprievartaujama savęs ir neatsisakoma jokių produktų, leidžia ne tik atsikratyti kilogramų, bet ir išlaikyti liekną figūrą.

Skaityti daugiau »
Apie kalnų gyventojų pamėgtą kalmukų arbatą

Apie kalnų gyventojų pamėgtą kalmukų arbatą (0)

2016-11-17
Kalmukai – santykinai jauna etninė žmonių grupė, kurios didžiąją dalį sudaro vakarų mongolų tautos oiratų žmonės, XVII amžiuje migravę iš Centrinės Azijos į Volgos regioną. Klajoklių gentys gyvenvietes įsirengė kalnų stepių ir taigų sandūroje. Iki šiol Rusijos Federacijos ribose esanti Kalmukijos respublika padalinta į dvi dalis: į rytų žemumas ir vakarų aukštumas, kurias skiria aukštos kalvos.

Skaityti daugiau »
Žalias maistas: paprasta ir skanu

Žalias maistas: paprasta ir skanu (0)

2016-11-16
Ekologiška gyvensena populiarėja kaip ant mielių. Viduramžiais žmonės ieškodavo jaunystės eliksyro. Galbūt XXI amžiuje jį jau rado? Visus domina, kaip išlikti sveikiems ir jaunatviškiems, gyvenant mieste. Didelė oro tarša, transporto priemonių grūstys ir „dirbtinis“ maistas prekybos vietose. Nenuostabu, kad vis daugiau žmonių susižavi alternatyviomis mitybos idėjomis arba bent kruopelytę jų pabando pritaikyti savo gyvenime. Jei […]

Skaityti daugiau »
8 netikėti maisto produktai, kurių reikėtų vengti vasarą

8 netikėti maisto produktai, kurių reikėtų vengti vasarą (0)

2016-06-23
Valgyti sezoninį maistą yra naudinga ne tik dėl planetos, bet ir dėl pačių žmonių sveikatos. Be to, tai patinka net jūsų piniginei, nes sezoninė produkcija būna pigesnė. Ne visi maisto produktai rekomenduojami valgyti vasarą. Štai keletas tokių maisto produktų, kurių reikėtų vengti šiltuoju metų laiku ir pasiūlymų, kuo juos būtų galima pakeisti!

Skaityti daugiau »
Keisti, bet nepaprastai naudingi augalai

Keisti, bet nepaprastai naudingi augalai (0)

2016-06-21
Dažnai kalbama apie konkrečius maisto produktus, kurie yra itin naudingi sveikatai. Atrodo, kad jų suvalgius turėtų dingti visos ligos, akimirksniu kristi svoris ir netrūkti jėgų bei energijos. Tačiau ar toks maistas, kuris būtų lyg stebuklingas gyvybės eliksyras, egzistuoja? Pasaulyje yra daugybė produktų, kurie priskiriami šiai itin naudingo maisto kategorijai. Kai kurie iš jų labai neįprasti.

Skaityti daugiau »
10 produktų, kurie skatina raumenų, o ne riebalų augimą

10 produktų, kurie skatina raumenų, o ne riebalų augimą (0)

2016-06-20
Daugelis mano, kad pagrindinė svorio augimo priežastis yra angliavandeniai, nors iš tikrųjų kai kurie angliavandeniai yra labai reikalingi. Atidžiai renkantis maisto produktus, jie ne tik nenusės ant liemens ar klubų, bet ir padės sulieknėti. Laikas išsiaiškinti visą tiesą apie angliavandenius ir kuriuos vartoti sveika, o kuriuos – ne!

Skaityti daugiau »
Išskirtinio produkto galia

Išskirtinio produkto galia (0)

2016-05-03
Bičių pienelis – vienas iš galingiausių gyvūninės kilmės biostimuliatorių. Tai bičių darbininkių liaukų sekretas, kuriuo iki 3 dienų maitinami bičių darbininkių, tranų vikšreliai, bičių motinėlės vikšrelis ir suaugusi bičių motinėlė.

Skaityti daugiau »
Kaip slopinti apetitą?

Kaip slopinti apetitą? (0)

2016-05-02
Rodos, numesti svorio taip paprasta. Tereikia sumažinti suvartojamų kalorijų kiekį. Tačiau čia iškyla problema. Ką daryti, kad nekiltų alkio priepuolis, kaip slopinti žvėrišką apetitą? Laikantis dietos išsiskiria daugiau alkio hormono grelino, kuris skatina daugiau valgyti. Paprasti patarimai padės išvengti alkio jausmo ir greičiau sulieknėti.

Skaityti daugiau »
10 priežasčių dažniau valgyti jūros kopūstų (+ receptai)

10 priežasčių dažniau valgyti jūros kopūstų (+ receptai) (0)

2016-04-28
Jūrų kopūstai – tikra įvairių maistinių medžiagų saugykla. Reguliariai juos valgant nereikės jaudinti dėl vitaminų trūkumo. Jūros kopūstuose gausu A, E, C, D, B1, B12, B2 vitaminų. Be to, juose daug jodo, natrio, bromo, kobalto, magnio, cinko, geležies, mangano, kalio, fosforo, azoto, sieros ir kitų mikroelementų.

Skaityti daugiau »

Naujienlaiškis  Naujienlaiškis

Gaukite šviežiausias naujienas!


Joga Kaune, meditacija kaune


renginiai


Savaitės vaizdelis

Išsiliejusios vasaros spalvos (foto) 0

Aplinkosauginiai filmai

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas