*/ ?>
Paieška:
ekologiskas oras

Šiandien 2021 m. gruodžio 06 d.
Laikas 14:18:34

VISUOMENĖ

Tai įdomu: moterų intelektas teigiamai veikia vyrų sveikatą

Tai įdomu: moterų intelektas teigiamai veikia vyrų sveikatą (0)

2016-08-24
Protas – vertinga savybė. Nauji tyrimai parodė, kad didelis moters intelekto koeficientas gali pailginti vyro gyvenimą ir užkirsti kelią silpnaprotystei. Buvo tirti sveiki identiški dvyniai, ir paaiškėjo, kad aplinka daro labai didelę įtaką jų fizinei ir psichinei sveikatai.

Skaityti daugiau »
7 sėkmingų žmonių įpročių

7 sėkmingų žmonių įpročių (0)

2016-06-08
Įdomu, kaip sėkmingi žmonės leidžia savaitgalį? Tokio atsakymo tikriausiai daugelis nesitikės. Nėra nieko intriguojančio, ką sėkmingi žmonės darytų savaitgaliais. Bet kurią savaitės dieną jie daro praktiškai tą patį! Vis dėlto kokie yra garsių ir turtingų žmonių įpročiai?

Skaityti daugiau »
Negeriantiems alkoholis žalingesnis, negu manyta

Negeriantiems alkoholis žalingesnis, negu manyta (0)

2015-11-03
Šiandien daug kalbama apie alkoholio žalą apskritai. O ką galima pasakyti apie lietuvių girtuokliavimo įpročius? Ką rodo statistika?

Skaityti daugiau »
Pražūtingi miesto garsai

Pražūtingi miesto garsai (0)

2015-10-21
Miesto gyventojai dažnai jaučia tylos trūkumą. Pasaulio sveikatos organizacijos duomenimis 275 milijonai žmonių turi klausos sutrikimų, 80 proc. iš jų gyvena didmiesčiuose. Nuolatinis triukšmas kenkia sveikatai ir sutrumpina gyvenimą. Ne visi nori ar gali kraustytis į tylesnius kaimus ir gyvenvietes. Galima išmokti gyventi triukšminguose miestuose taip, kad sveikatai būtų padaryta minimali žala.

Skaityti daugiau »
Nekaltos, mažos priklausomybės

Nekaltos, mažos priklausomybės (0)

2015-10-13
Iš pirmo žvilgsnio nekalti dalykai gali sukelti priklausomybę. Ko gero, šį žodį būtų galima rašyti kabutėse, nes tokio pobūdžio priklausomybė nėra labai rimta. Tačiau, kaip ir visos priklausomybės, ji daro poveikį gyvenimui, piniginei ir net asmeniniams santykiams.

Skaityti daugiau »
Ar saugūs pramonėje naudojami maisto dažai?

Ar saugūs pramonėje naudojami maisto dažai? (0)

2015-09-25
Į milijonus maisto produktų, saldumynų, gėrimų, dantų pastų, šampūnų sudėtį visame pasaulyje dedama maisto dažiklių. Taip yra, nes cheminiai maisto dažai yra pigesni, patvaresni ir ryškesnių spalvų nei natūralūs. Tačiau ar iš tikrųjų nekenksminga tokius produktus vartoti?

Skaityti daugiau »
7 klausimai ekspertams: ar galima kontroliuoti gyvenimo trukmę?

7 klausimai ekspertams: ar galima kontroliuoti gyvenimo trukmę? (0)

2015-09-04
Dauguma mūsų sugeba galime kontroliuoti savo gyvenimo trukmę, bet patys to nežinome. Siekdama atskleisti ilgaamžiškumo paslaptis, demografų, medikų ir žurnalistų komanda išvyko į „mėlynąsias zonas“ – keturis pasaulio kampelius, kur stebėtinai daug ilgaamžių, kuriems kažkokiu būdu pavyksta išvengti daugelio mirtinų ligų.

Skaityti daugiau »
Ką daryti, kad nesinorėtų valgyti?

Ką daryti, kad nesinorėtų valgyti? (0)

2015-09-02
Kaip įveikti apetitą, nepuolanta kas keliolika minučių užkandžiauti sumuštinukais, saldainiukais ar tiesiog vaisiais? Mes tau atskleisime keletą būdų, kaip apgauti savo organizmą ir išvengti rizikos užsiauginti papildomo svorio.

Skaityti daugiau »
6 istorijos apie žmones, kuriuos išgelbėjo delfinai

6 istorijos apie žmones, kuriuos išgelbėjo delfinai (0)

2015-08-31
6 istorijos apie žmones, kuriuos išgelbėjo delfinai

Skaityti daugiau »
15 auksinių taisyklių norintiems numesti svorio

15 auksinių taisyklių norintiems numesti svorio (0)

2015-08-28
Mūsų nuotaika labai priklauso nuo to, kokius save rytais matome veidrodyje. Jeigu iš jo žvelgia patraukli asmenybė, mes taip pat esame laimingi. Dėl šios paprastos priežasties visada reikėtų stengtis palaikyti formą. Sureguliuokite gyvenimo ritmą taip, kad gražūs ir liekni jaustumėtės visada, o ne tik retkarčiais. Tai padaryti padės kelios paprastos, tačiau efektyvios taisyklės.

Skaityti daugiau »

Naujienlaiškis  Naujienlaiškis

Gaukite šviežiausias naujienas!


Joga Kaune, meditacija kaune


renginiai


Savaitės vaizdelis

Išsiliejusios vasaros spalvos (foto) 0

Aplinkosauginiai filmai

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas