*/ ?>
Paieška:
ekologiskas oras

Šiandien 2021 m. gruodžio 06 d.
Laikas 12:51:16

KAS/KUR/KADA » Projektai

Konkursas „Mano žalioji palangė“

Konkursas „Mano žalioji palangė“ (0)

2015-03-04
Jau tapęs tradiciniu konkursas „Mano žalioji palangė“ vyks ir šiemet! Konkursui darbų laukiama iki (imtinai) 2015 m. gegužės 8 d.

Skaityti daugiau »
Atidaroma rūšiuoti kviečianti paroda „Ne viską mesk, kas šiukšle žiba“

Atidaroma rūšiuoti kviečianti paroda „Ne viską mesk, kas šiukšle žiba“ (0)

2014-10-08
Spalio 7 d. (antradienį) 16 val. Energetikos ir technikos muziejuje (Rinktinės g. 2, Vilnius), minint Pasaulinės natūralios aplinkos dieną, atidaroma visuomenės aplinkosauginio švietimo paroda „Ne viską mesk, kas šiukšle žiba“. Parodoje pristatomos meninės instaliacijos iš antrinių žaliavų visą mėnesį kvies muziejaus lankytojus pamąstyti, kaip elgtis su nebereikalingais daiktais.

Skaityti daugiau »
Jauniesiems gamtos draugams – fotografijų konkursas su vertingais prizais

Jauniesiems gamtos draugams – fotografijų konkursas su vertingais prizais (0)

2014-03-11
Šiemet miškininkai pavasarį pasitinka ne tik tradiciniu inkilų kėlimu, bet ir visose Lietuvos urėdijose organizuojamu vaikų fotografijų konkursu „Paukščiai grįžta namo“, kurio laimėtojai už meilę gamtai bus paskatinti vertingais prizais. 42-jose Lietuvos miškų urėdijose jaunieji miško bičiuliai siuntė savo nuotraukas konkursui „Paukščiai grįžta namo“, kiekvienoje miškų urėdijoje bus renkama viena geriausia fotografija, kurios autorius bus apdovanojamas pavasario šventės „Paukščiai grįžta namo“ renginių metu.

Skaityti daugiau »
Pasaulio lietuviai kviečia į renginį Paryžiuje „Ateitis be priekaištų”

Pasaulio lietuviai kviečia į renginį Paryžiuje „Ateitis be priekaištų” (0)

2013-08-15
Prancūzijos lietuvių jaunimo sąjunga (PrLJS) kviečia visus atvykti į Paryžių 2013 m. rugsėjo 20-22 d. ir organizuoja renginį pavadinimu „Ateitis be priekaištų”. Tai dvi sostines – Vilnių ir Paryžių – jungiantis projektas, kurio metu jaunimas bus aktyviai įtraukiamas į politinių sprendimų priėmimo procesą.

Skaityti daugiau »
Nauji lankstinukai vartotojams apie pavojingas chemines medžiagas įvairiuose gaminiuose

Nauji lankstinukai vartotojams apie pavojingas chemines medžiagas įvairiuose gaminiuose (0)

2013-06-27
Baltijos aplinkos forumas išleido naują lankstinukų seriją su atmintine vartotojams. Kviečiame atsisiųsti ir dalintis! Leidiniuose trumpai apžvelgiama pavojingų cheminių medžiagų problematika įvairiuose gaminiuose, jų teisinis reguliavimas Europos Sąjungoje ir pateikiami patarimai, į ką atkreipti dėmesį renkantis įvairias prekes.

Skaityti daugiau »
Kvietimas dalyvauti tarptautiniame projekte “Use The Land To Feed Yourself

Kvietimas dalyvauti tarptautiniame projekte “Use The Land To Feed Yourself (0)

2013-04-30
Jaunimo iniciatyvinė grupė “Maisto šaknys” kartu su Všį Socialinių investicijų valdymo centru kviečia dalyvauti tarptautiniame projekte Vengrijoje. Projektas vyks liepos 21-28 dienomis, Vengrijoje, ekologinėje gyvenvietėje “Pandora”.

Skaityti daugiau »
Projektas „1000 žiedų mamai“

Projektas „1000 žiedų mamai“ (0)

2013-03-25
Būtent gėlės, jų žiedai neretai tampa pirmosiomis dovanėlėmis, kurias mažos vaikučių rankutės įteikia mamoms svarbiausią jų dieną – pirmąjį gegužės sekmadienį, Motinos dieną. Lietuviškų žaislų parduotuvė „Medinis arkliukas“ bei privatus darželis „Zebriukas“ kviečia 2013-ųjų Mamų dieną pasitikti kitaip – dalyvauti autorinių darbų projekte-konkurse „1000 žiedų mamai“.

Skaityti daugiau »
VDU vyksta akcija „Nebūk daiktistas!“

VDU vyksta akcija „Nebūk daiktistas!“ (0)

2013-03-19
Kartu su pavasariu ateina ir noras tvarkytis: švarinti tiek gamtą, tiek savo namus. Pavasarinės švaros metu dažnai savo namuose randame senų, nereikalingų, nežinia iš kur atsiradusių daiktų. Daugelį jų nė nesusimąstydami metame į šiukšliadėžę.

Skaityti daugiau »
Žemės dienos proga ieškoma galimybių atsisakyti GMO

Žemės dienos proga ieškoma galimybių atsisakyti GMO (0)

2013-03-17
Šių metų kovo 20 d., minint Pasaulinę žemės dieną, Lietuvos žaliųjų organizacijos inicijuoja renginius, siejamus su genetiškai modifikuotų organizmų tema. Šios iniciatyvos tikslas – pateikti visuomenei atsakymus į daugybę kylančių klausimų GMO tema, ieškant aiškių kelių, kaip apsaugoti mūsų gamtą ir žmonių sveikatą nuo genetinių manipuliacijų pavojaus.

Skaityti daugiau »
Europos Komisija ieško geriausių klimato kaitos problemų sprendimų Europoje

Europos Komisija ieško geriausių klimato kaitos problemų sprendimų Europoje (0)

2013-02-20
Šiandien už klimato politiką atsakinga Europos Komisijos narė Connie Hedegaard skelbia mažo anglies dioksido kiekio technologijų konkursą ir ragina kūrybingus bei novatoriškų idėjų nestokojančius žmones iš visos Europos Sąjungos pateikti konkursui savo ekologiškas iniciatyvas. Konkursas „Tau patinkantis pasaulis“ yra Europos Komisijos kampanijos prieš klimato kaitą „Tau patinkantis pasaulis“ dalis.

Skaityti daugiau »

Naujienlaiškis  Naujienlaiškis

Gaukite šviežiausias naujienas!


Joga Kaune, meditacija kaune


renginiai


Savaitės vaizdelis

Išsiliejusios vasaros spalvos (foto) 0

Aplinkosauginiai filmai

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas