Paieška:
ekologiskas oras

Šiandien 2020 m. sausio 19 d.
Laikas 12:48:30

EkoMada » Depiliacija cukrumi: drąsus eksperimentas

2011-05-24

Straipsnis apie depiliaciją cukrumi susilaukė didelio dėmesio, todėl šią temą tęsiame ekstremaliai intiguojančiu žingsniu – atliekame eksperimentą. Susikaupkite ir… pradedam!

Iš tiesų, labiausiai susikaupti teko vienai Ekodienos komandos merginai – Vaivai, kuri dievina visokiausias grožio procerūras ir net depiliacijas. Kebliausias dalykas buvo rasti gerą kosmetologę, nes prisiklausę apie įvairaus plauko (koks prasmingas palyginimas) eksperimentus su gyvais žmonėmis, nutarėme nerizikuoti. Laimė, pažinojome merginą, kuri pažįsta visus. Toji mergina ir papasakojo apie merginą, kuri lankosi pas Cukraus Fėją ir nenustoja jos girti. Nutarėme, kad toji Cukraus Fėja yra būtent ta, kurios mes ieškome.

Vaiva susitarė dėl susitikimo laiko, vietos (Vilniuje) ir išrūko. Mes laukėme įspūdžių nekantraudamos. Vaiva grįžo gyva ir tikrai turėjo ką papasakoti. Štai jos istorija, tikra kaip gyvenimas:

,,Sveikos, mielosios. Tos kurios nekenčia skutimosi peiliukų mane supras nuo pirmo žodžio ir būsim kraujo seserys. Skutimo (net ir bulvių) nekenčiu ir esu išbandžiusi bene visas plaukų naikinimo priemones (tik ne lazerius). Ir žinote ką? Cukrus yra pats geriausias iš jų… Norėjau šią žinią palikti straipsnio pabaigai, bet negaliu to laikyti savyje: depiliacija cukrumi yra aštuntas pasaulio stebuklas ir patikėkite manimi, gerumu jis prilygsta biokurui, saulės energijai ir elektromobiliams. Per ilgai cukrus buvo nuo mūsų slepiamas… Bet apie viską iš pradžių.

Man rodos, depiliatorė (mano sugalvotas terminas) tikrai svarbus veiksnys šioje depiliacijoje, nes cukrus reikalauja visai kitokio elgesio nei vaškas, kremas, peiliukai ar epiliatorius.

Pats principas atrodo panašus į depiliaciją karštu vašku: cukrus ištirpinamas specialiame indelyje ir pasidaro klampus, tačiau priešingai nei vaško, jo nereikia tepti mentele. Cukrus imamas pirštais.Manoji Cukraus Fėja dėvėjo gumines pirštines ir sakė, kad kitaip nei būti negali (sakė, kad ji dėvi pirštines net ir depiliuodama vašku). Taigi, Cukraus Fėja pamirkė pirštinėtą ranką lipniame cukruje, o aš pasiruošiau skausmui, nors drąsiai jį kenčiu ir nesu jautri. Cukrus prisilietė prie odos ir nutiko keistas dalykas … neskaudėjo!

Jausmas toks, tartum prie odos būtų prisilietęs šiltas pastelinas. Jis tik limpa ir atlimpa… Limpa ir atlimpa. Pasakiau Cukraus Fėjai, kad tikriausiai mano nervai išrauti plėšomo vaško (ne to, kuris juostelėmis, o plėšomo), bet ji pasakė, kad nervų išrauti negalima. Tikra tiesa, nes vėliau šiek tiek skaudėjo, bet tikrai negaliu lyginti su vašku, nors, kaip minėjau, kenčiu skausmą drąsiai.

Cukraus Fėja paaiškino, kad su cukrumi dirba jau tris savaites, bet jaučia, kad jai sekasi gerai, nors per mokymus matė, kaip kitos vargsta, nes cukrus bėga, tirpsta ir neklauso. Galima įtarti sąmokslo teoriją, kad tos kosmetologės, kurioms cukrus nepaklūsta, sako, kad cukrus visai nieko gero ir taip atbaido moteris nuo tikrai geros procedūros. Dirbti su cukrumi sudėtinga, nes stebėjau, kaip juda Cukraus Fėjos pirštai minkydami cukrų, kuris laikosi ant pirštinių visą laiką (procesą galite pamatyti video, nors cukrus, kurį mačiau aš, gerokai skystesnis nei šiame filmuke, jis buvo panašesnis į skystą medų). Dar Cukraus Fėja sakė, kad cukrų tepti reikia tris kartus (tris kartus jį braukti ir tik tada plėšti). Atrodo, gana paparasta, bet svarbus ne tik skaičius, reikia žinoti, kokia kryptimi braukti ir kaip taisyklingai cukrų nuplėšti.

Pats procesas man labai patiko, nes visas viskas ėjo kaip iš pypkės! Norėčiau išbandyti cukraus depiliaciją namuose. Vienintelė priežastis – kaina. Už rankų depiliaciją cukrumi teks pakloti 50 lt, už kojų 80, už brazilišką bikinio srities variantą 100 lt. Kai mokėjau, galvojau oho, nes paprastai už kojų, rankų ir bikinio depiliaciją vašku moku 130 lt. Tačiau namuose aš pajutau skirtumą. Mane nustebino odos švelnumas. Jei plaukeliai per trumpi, cukrus tiesiog juos palieka, bet niekada nenuplėšia, todėl ir atauga jie tolygiau, ne taip greitai".

Tokia istorija apie Cukraus Fėja, Vaivą ir eksperimentą. Taigi, ką rinktis? Tai priklauso tik nuo jūsų. Galite gerai išnagrinėti cukraus depilaicijos procesą ir atlikti ją namuose arba aplankyti Cukraus Fėją. Šiaip ar taip, jei galite sau leisti, užsisakykite cukraus depiliaciją, nes verta išbandyti viską, kas teikia saldų malonumą, o kalorijų nulį…

SUSIJĘ STRAIPSNIAI:

Cukraus vaško gamyba namuose (video)

Ekologiška depiliacija cukrumi


 

Something for Windy (Lawrence Luke Stas) nuotr. 

Susiję straipsniai


Kiti komentarai

Giedrė — 2012-11-27 21:21

aš pati pasibandžiau cukrum plaukus rauti, išsiviriau masę, atšaldžiau, tepiau su pagaliuku ant kojos 3kart prieš plauką, tada medžiagos gabaliuką uždedi ir palei plauka nutrauki. reik tik talku papudrint prieš tai kojas, gerai būtų ir nusipilinguoti prieš tai. paskui įsigudrinau nenaudoti medžiagos, nes cukraus masė vientisa, ji puikiai užsivynioja ir ant pagaliuko, ir dar galima panaudoti pora kartų. viskas lb gerai tik prisadriau mėlynių, nes labai jau įnikau, azartas paėmė:) db laukiu kol neūžaugos plaukai ataugs ir dar darysiu..

Inga — 2012-05-01 10:56

Sveiki, gal galėtumėte pasidalinti Cukraus fėjos kontaktais? :)
Ačiū:)

Simka — 2012-03-22 14:33

Aš t.p susigundžiau išbandyti šią procedūrą. Bet atrodo viriau per ilgai, masė patamsėjo. Kai atvėso tepėsi sunkiai ir greit sustingdavo į kietą gumulą. Gal pavyktų dabar jį suskystinti?ar kam nors buvo taip nutikę?

Laima — 2011-12-22 00:32

O man viskas pavyko. Labai džiaugiuosi atradusi šią procedūrą :)

Dia — 2011-08-11 19:05

ir as gaminausi vaska,deja uztepus ant kuno,jis ir lieka skysto medaus forma,kaip rodoma kad jis taip sauniai naudojamas kelis kartus,tas nesigauna,uzsitept uzsitepi,o paskui vandeniu nusiplauni :-)

Vida — 2011-08-06 20:17

pagal recepta pasigaminau ta cukraus vaska,deja masei atsalus taip ir beliko kaip skystas dirbtinis medus.

Indrė — 2011-05-24 15:53

Sveiki,

parašykite mums į el.paštą info@ekodiena.lt, pasidalinsime kontaktais :)

miau — 2011-05-24 15:03

o kaip rasti tą Cukraus Fėją?:(

Merlin — 2011-05-24 11:36

Ai kaip as bijau tu depiliacijos proceduru, negaliu patiketi, kad neskauda!

Komentuoti

*
*

Naujienlaiškis  Naujienlaiškis

Gaukite šviežiausias naujienas du kartus per savaitę!


Mokymu centras ir seminarai

Joga Kaune, meditacija kaune

Mielos dovanėlės moterims
renginiai


Savaitės vaizdelis

Išsiliejusios vasaros spalvos (foto) 0

Aplinkosauginiai filmai

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas