Paieška:
ekologiskas oras

Šiandien 2020 m. birželio 01 d.
Laikas 23:54:39

EkoAkademija » Ekologiška depiliacija: kas, kaip ir su kuo?

2012-02-14

Depiliacija – turbūt vienas daugiausia rūpesčių ir diskusijų keliantis grožio klausimas. Šią procedūrą turbūt drąsiai būtų galima pavadinti „grožio peiliu“. Kiek daug moterys išbando priemonių ir procedūrų, kol atranda tą vienintelę, kuri tinka ir patinka.

Šį kartą pakalbėkime apie ekologišką depiliaciją. Juk ekologišką ir sveiką gyvenseną mylinčios moterys kaip ir visos susiduria su plaukų šalinimo problema. Tad, kokias ekologiškas priemones galime naudoti kovoje su tais nemėgstamais plaukeliais.

Depiliacija cukrumi. Techniškai depiliacija cukrumi nelabai kuo skiriasi nuo depiliacijos vašku, tik atliekant depiliaciją cukrumi, pagrindiniai jos komponentai būna medus ir cukrus. Todėl po procedūros užtenka nusiplauti depiliuotą vietą vandeniu ir būsite laisva. Šis depiliacijos būdas yra mažiausiai skausmingas, kadangi naudojamos tik natūralios medžiagos ir oda mažiau dirginama.

Norėdama atlikti depiliaciją cukrumi, galite įsigyti parduotuvėje depiliacijos priemonių, kurių pagrindas – cukraus arba pasigaminti namuose (pigiausias būdas).

Perkame. Ekologiškose parduotuvėlėse depiliacinių priemonių cukraus pagrindu kainos nėra labai didelės, svyruoja nuo 30 iki 100 lt. Įsigyjus tokią priemonę, depiliaciją namuose pasidarysite greitai ir paprastai, galite pirkti su juostelėmis, pradedančiosioms tai lengvesnis kelias. Na, o apie skausmo faktorių kalbėti sunku, nes kiekviena jį išgyvena labai individualiai, tad sunku kažką ir pasakyti.

Gaminame namuose. Vis daugėja moterų, kurios įsigudrina grožio priemones pasidaryti namuose. Tai tikrai pigiausias būdas, o ir receptas stebina savo paprastumu. Jums prireiks:

  • 2 stiklinių cukraus
  • 0,25 stiklinės vandens
  • 0,25 stiklinės citrinos sulčių.

Sumaišykite ingredientus ir virkite ant silpnos ugnies, kol masė įgaus gintaro spalvą. Ji turi būti tirštoka (sirupo tirštumo). Jei per skysta, dar truputėlį pavirkite. Tik būkite atsargi ir nesudeginkite.

Atvėsinkite gautą masę. Tuomet švariai nuvalykite vietą, kurią planuojate depiliuoti. Paimkite masės ir maigykite tarp pirštų, kol įgaus tąsumo. Tepkite masę ant tos vietos, kurią planuojate depiliuoti. Trinkite priešinga kryptimi nei auga jūsų plaukai ir nieko nelaukdama plėškite cukraus gumulėlį. Veiksmą kartokite, kol baigsite depiliaciją ir džiaugsitės saldžiai minkšta oda.

Depiliacija ekologišku vašku. Šis depiliacijos būdas techniškai nelabai kuo skiriasi nuo įprastos depiliacijos vašku. Tik čia naudojamas ekologiškas vaškas, kurio sudėtyje nėra dažiklių, kvapiklių ar sintetinių medžiagų. Todėl galite būti ramios – jūsų oda nebus paliesta chemikalų. Galite pasirinkti ekologišką vašką, kurį tepsite ant kūno ir taip pat plėšite arba paprastesnis būdas – įsigyti su juostelėmis. 

Įprastas vaškas dažnai savo sudėtyje turi naftos ir sakų, todėl oda gali būti lengviau sudirginama.

Depiliacija siūlu. Tai vienas seniausių depiliacijos būdų. Ir turbūt ne tik seniausias, bet ir pats pigiausias, nes viskas ko jums reikės – tai siūlas. Technika tikrai nėra sudėtinga. Pažiūrėkite video ir pamėginkite pradžioje tose vietose, kur būna daugiau plaukelių: kojos, rankos. Po truputį įgusite ir galėsite šiuo būdu šalinti net nepageidaujamus antakių plaukelius ar ūselius.

Ekologiškas depiliacinis kremas. Iš pirmo žvilgsnio, depiliacinis kremas yra greita ir efektyvi plaukų atsikratymo priemonė. Visgi, svarbu žinoti, kad jų sudėtyje veikia agresyvios cheminės priemonės, kurios per kelias minutes nugriaužia plauką ir gali sudirginti odą ar sukelti gausybę šalutinių poveikių. Jei jau pamėgote depiliacinį kremą, patariame jį rinktis labai atidžiai. Labai svarbu, kad jis būtų kuo mažiau kenksmingas jūsų kūnui.

Ekologiško depiliacinio kremo sudėties pagrindinę dalį sudaro aliejai. Čia nerasite parabenų bei dažiklių, todėl oda liks apsaugota ir bus tausojama.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI:


Something for Windy (Lawrence Luke Stas) nuotr.

Susiję straipsniai


Kiti komentarai

latve — 2012-02-21 14:34

su siulu… idomu, reikes pameginti..

usas — 2012-02-14 13:23

Va cia tai idomiai su siulais, nebuciau pagalvojus, kad taip imanoma 😀 Bet isivaizduoju, kad skausmelis ne is maziausiu turetu but pesant…. Ir bikini zonos tikrai nenusidepiliuotum :DDDD

Komentuoti

*
*

Naujienlaiškis  Naujienlaiškis

Gaukite šviežiausias naujienas du kartus per savaitę!


Mokymu centras ir seminarai

Joga Kaune, meditacija kaune

Mielos dovanėlės moterims
renginiai


Savaitės vaizdelis

Išsiliejusios vasaros spalvos (foto) 0

Aplinkosauginiai filmai

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas