*/ ?>
Paieška:
ekologiskas oras

Šiandien 2022 m. sausio 19 d.
Laikas 21:43:19

Aktualijos » Eksperimentas: kokios tingėjimo nusivalyti makiažą pasekmės?

2016-02-05

makiazasMaždaug trečdalis moterų bent porą kartų per savaitę eina miegoti nenusivaliusios makiažo, net žinodamos, kad tai gali turėti labai nemalonių pasekmių.

Savanorė Anna sutiko atlikti eksperimentą ir visą mėnesį reguliariai dažėsi, tačiau prieš miegą kosmetikos nenuvalydavo. Kokie gi rezultatai?

Ekspertai, apžiūrėję moters odą po šio mėnesio, teigia, jog dabar jos oda atrodo dešimčia metų senesnė nei prieš eksperimentą: užsikimšo poros, oda tapo sausa, paraudo, prarado gyvybę ir spindesį, raukšlelės pagilėjo.

„Be abejo, jūs negrįžtamai nesusigadinsite odos per mėnesį. Tačiau tai darydamos nuolat, galite pažeisti savo odą visam laikui. Didžiausia problema yra aplinkos tarša, kuri sukelia laisvųjų radikalų susidarymą – taip prasideda kologeno ir elastano, lemiančių jaunatvišką odos išvaizdą,  mažėjimas organizme. Visgi, nesivalydamos makiažo, jūs pagreitinate šiuos procesus“, – eksperimento rezultatus konstatavo dermatologė Sam Bunting.

Taigi, mielosios, norėdamos išlikti jaunos ir gražios, atrodyti žvaliai ir energingai, nepatingėkite prieš miegą pasirūpinti savo veido oda. Galbūt eksperimento dalyvės Annos nuotraukos „prieš“ ir „po“ jus įtikins…

rezultatas


laikas

 

Susiję straipsniai


Kiti komentarai

Komentarų nėra.

Sorry, the comment form is closed at this time.

Naujienlaiškis  Naujienlaiškis

Gaukite šviežiausias naujienas!


Joga Kaune, meditacija kaune


renginiai


Savaitės vaizdelis

Išsiliejusios vasaros spalvos (foto) 0

Aplinkosauginiai filmai

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas