*/ ?>
Paieška:
ekologiskas oras

Šiandien 2022 m. sausio 19 d.
Laikas 21:06:26

NAUJIENOS » Gaminant UGG kopijas, gyviems usūriniams šunims nudiriamas kailis (video)

2011-10-24

Tūkstančiai nieko neįtariančių UGG'sų mylėtojų yra įsigiję šių batų kopijas. Originalai, kurie gaminami Australijoje, yra ganėtinai brangūs – vidutinė jų kaina yra apie 300 JAV dolerių, todėl dažnai pasirenkamas pigesnis variantas. Dažnam perkančiam turbūt nė į galvą nešovė mintis, kad šių minkštų ir jaukių batų gamybai pasitelkiami neįtikėtinai žiaurūs metodai.

Originalūs UGG batai gaminami Australijoje, o kailis išgaunamas humaniškais metodais. Tačiau visai neseniai kovotojai už gyvūnų teises aptiko, kad ant Kinijoje pagamintų batų etiketėje rašoma "australijos avikailis", nors jie buvo pagaminti iš usūrinių šunų kailio.

Visame pasaulyje buvo išplatinta video ir foto medžiagą, kurioje matoma, kaip Kinijoje žiauriai kankinami ūsuriniai šunys, dar kitaip vadinami mangutais – jiems, dar esant gyviems, nulupami kailiai.

Gyvūnų apsaugos organizacijos „Humane Society International“ (HSI) atstovu teigimu, didžioji dalis šių batų pakliuvo į Didžiosios Britanijos rinką.

Nors įstatymuose teigiama, kad jokie produktai iš šunų ar kačių kailių negali būti importuojami į Europos šalis ar parduodami, tačiau čia nėra minimos lapės, ūsuriniai šunys ar šakalai.

Wendy Higgins dirbanti HSI pasakojo, kad jau daugelį metų dirba su gyvūnų apsauga, tačiau tokio žiaurumo dar nėra mačiusi. "Baisiausia, kad šie gyvūnai nėra nužudomi, jie miršta lėtai ir skausmingai".

"Šie gyvūnai nėra priskiriami šunų kategorijai, tačiau tai nereiškia, kad iš jų galima gaminti batus. Batus gaminanti kompanija klaidina vartotojus neteisingai nurodydama iš kokio kailio pagaminti jų batai", – teigė moteris.

Kompanijos "UGG Australia" atstovė Lena McDonald patikino, kad šie batai yra kopijos ir neprisiima atsakomybės už internete išplatintą medžiagą.

"Tai yra ne tik mūsų prekės vardo žeminimas, bet ir kitų bendrovių smukdymas. Užsienio šalyse yra apie 40 rūšių batų, kuriems uždėtas pavadinimas UGG", – tvirtino L. McDonald.

"Esu pati mačiusi, kaip kai kuriose kompanijose keičiami užrašai iš "pagaminta Kinijoje" į "pagaminta Australijoje", – teigė atstovė.

Europoje įsakymas, draudžiantis prekiauti gaminiais iš šunų ir kačių kailių, įsigaliojo 2008 metais. Jungtinė Karalystė jau 2001 metais uždraudė importuoti kailius iš kačių ir šunų iš Kinijos.

Silpnų nervų žmonės ir vaikams žiūrėti nerekomenduojama


Susiję straipsniai


Kiti komentarai

Lina — 2015-01-26 12:11

Deja, tie kas mano,kad čia propaganda,labai klysta.kailį jie taip lupa todėl,kad išsuagotų jo kokybę.Ar žinot,kad kitas būdas jį nudirti yra į išangę ikišti elektrodus?Bet kokiu atveju kailio ramonė yra godulio išraiška. Intelekto nesužalotų žmonių pasirinkimas.Protingas žmogus neikada nenešios kailio žinodamas kas dedasi šioje pramonėje.

tik vyrai — 2012-12-30 17:47

tik vyrai yra slyxtus padarai, kurie skriaudzia moteris ,senelius, gyvunus, viska , kas juda .noreciau ,kad visa vyru paderme taip iskastruotu .gyviems kad butu lupami ju falosai

gabija — 2012-05-10 18:00

Kinai – zmones kuriem rupi pinigai nes ju yra labai daug, mes , laikom gyvunus , jie ka randa kelije , tada apdauzo ir nudiria kaili, nu kaip sitaip galima , JIE TURI PAPROTI TOKI: Kuo daugiau gyvunu kentes, tuo daugiau patiekalas kaus skonio. nu , nu ,nu ,nu…… TRUKSTA ZODZIU!!!

vegetaras — 2011-11-04 07:53

To Siaip sau:
Straipsnio pavadinimas ir pats straipsnis neturi nieko bendro su idėtu video.Labai gaila,kad tokio turinio klipus daugelis žmonių normaliai negali žiūrėt(tai parodo ir komentarai),todėl ir blaiviai mastys kas yra rodoma nesugeba.Ir tuo naudojasi tie,kas prie tokio video rašo straipsnį.Tada jau gali rašyt beleką.Bet jei pažvelgtūme atidžiau,puikiai matosi,kad rodoma ne gamyba,o gyvunų kankinimas prieš kamerą.Tai ypač matosi nuo 2,45 iki 3,50min.Palupa,paspardo,palupa kitoi vietoi vėl paspardo.Jokios logikos.Tik kankinimas.O ir garsas kaikur uždėtas iš turgaus,ar dar kažkokios vietos kur girdisi daug žmonių balsų.Filmuota profesionaliai ir drasiai.Taip neleis filmuoti ten kur vyksta gamyba.
pvz aš,jei būčiau žurnalistas,prie tokio video parašyčiau straipsnį apie tai,kaip girti kolūkiečiai (nesvarbu kokioi šalį)leidžia laisvalaikį.Uždėčiau atatinkamą garso takelį ir pabandykit tada įrodyt,kad tai nekolūkiečiai.
Beje,kurioje video vietoje matosi,kad veiksmas vyksta Kinijoje/

ri — 2011-10-31 12:03

kaip tik laukiu ugg’u is kinijos :)

girts — 2011-10-28 18:33

Sviezia mesyte ir kailis. Dviguba nauda. EKONOMIJA

man — 2011-10-28 14:46

KRAUPU ziureti tokius vaizdus, uz toki neteisinga elgesi su gyvunais turi buti baudziami visuotiniu teismu ir uzmetomi akmenimis be jokiu skrupulu.

... — 2011-10-27 21:08

Baisu, žmonės visai sužvėrėjo…

Viaa — 2011-10-27 20:19

O baisiausia kad mes nieko padėt negalime

Siaip sau — 2011-10-27 15:27

vegetaras, manau deretu isiskaityti straipsnio pavadinima dar karta. pagrindine mintis sakinyje nera padirbinejimas, bet kokiais budais tai vyksta. Jei padirbinejimas butu sakinio centras, manau pavadinimas skambetu labiau “kinijoje padirbinejami ugg batai” ar panasiai. siuo atveju, koncentruojamas demesys ant KAIP tie batai yra padirbinejami.

kas liecia masine gamyba, dera prisiminti darbo jegos kaina kinijoje. jei vienas zmogus lupa viena kailiuka ilgai, vadinasi daug zmoniu gali per ta pati laika nulupti daug kailiuku.

d — 2011-10-27 15:24

nekyla ranka net pasileisti tokiu video

Ernesta — 2011-10-27 15:09

Aš taip pat nedysau pasileisti video.

MV — 2011-10-27 10:51

Visus siauraakius ir ne tik kurie taip elgiasi. O tas issigimelis kuris parase, kad cia “pakazuha” nudausciau vietoje. Kalba eina ne apie padirbinejima, o apie zmones-issigimelius.

vegetaras — 2011-10-27 07:20

Vėl konkurentų ir žurnaliūgų sukurta antireklama.
Straipsnyje kalbama padirbinėjamus gaminius ir tik vienas sakinys(visai ne į temą):Visame pasaulyje buvo išplatinta video ir foto medžiagą, kurioje matoma, kaip Kinijoje žiauriai kankinami ūsuriniai šunys, dar kitaip vadinami mangutais – jiems, dar esant gyviems, nulupami kailiai
Prie ko čia gyvunų kankinimas ir gaminių padirbinėjimas?Nekankinant padirninėt neįmanoma?
O ir video visai nesurištas su gaminių padirbinėjimu.Tiesiog tokį video galima nufilmuot ir pagal užsakymą(beto ir filmuota profesionaliai),tam,kad sukelt atitinkamas emocijas ir tada jau “tikrai aišku” kas čia yra kas.
Manes neitikino šis video.Taip kas parodyta žiauru,bet čia “pokazucha” prieš kamerą.Masinei gamybai taip lupinėt gyvuną yra neracionalu ir užima kurkas daugiau laiko,nei lupt jį negyvą.
Todėl nereikėtų pasiduot emocijoms pažiūrėjus video.Jis paimtas iš kito konteksto.

sim — 2011-10-25 16:28

Kaip sitaip galima? Nieko baisiau matyt neteko. Kas per zmones siataip daro? Uz ka kankinami tie zvereliai? Nu nesuprantu niekaip. Na gerai, uzmusk, bet po to nebeskaudes… Kazkas nenormalu.

zuvis — 2011-10-25 09:19

veeeeeeeeeeeeeeeee :((((

Sorry, the comment form is closed at this time.

Naujienlaiškis  Naujienlaiškis

Gaukite šviežiausias naujienas!


Joga Kaune, meditacija kaune


renginiai


Savaitės vaizdelis

Išsiliejusios vasaros spalvos (foto) 0

Aplinkosauginiai filmai

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas