Paieška:
ekologiskas oras

Šiandien 2018 m. sausio 19 d.
Laikas 03:14:19

NAUJIENOS » Idėjos namams: aksesuarai iš vyno kamščių (foto)

2012-09-03

Šilta medžio spalva gali ne tik papuošti mūsų namus, bet ir suteikti jiems jaukumo. Mėgstantieji kolekcionuoti vyno kamščius paprastai turi jų prikaupę dailiuose induose. Na, o norintys kažką pasigaminti, bet neturintys, gali kreiptis į kavinę ar vyninę ir paprašyti pagalbos renkant.

Iš vyno kaščių pagamintas aksesuaras yra lyg prisiminimų dėžutė. Ar kada pastebėjote, kaip ant kamščių išraižytus užrašus, paveikslėlius? Prieš dėdami į indą vyno kamštį, atidžiai jį apžiūrėkite, galbūt vėliau jis primins skanią vakarienę, ilgą pokalbį su seniai matytų draugu ar tiesiog nuostabią dieną.

Yptingai yra vertinamas natūralus kamštinio ąžuolo žievės kamštis. Savo svarba vyno evoliucijoje jis galėtų būti prilygintas kompiuterių atsiradimui dabartinių žmonių buityje. Prancūzijos Šampanėje esančios Otvilje abatijos vyresnysis Perignon’as aukso raidėmis į vyno istoriją įrašytas vien už dabar įprasto kamščio atradimą, net nekalbant apie kitus nuopelnus. Be to, vyno kamščio kaina svyruoja nuo keliasdešimties centų iki maždaug 5 litų, tad tikrai nesinori mėtyti pinigų į šiukšlių dėžę.

Štai keletas pavyzdžių, ką galima pasigaminti iš vyno kamščių:


Susiję straipsniai


Kiti komentarai

terlius — 2012-09-03 12:58

grazios idejos 😉

Komentuoti

*
*

Naujienlaiškis  Naujienlaiškis

Gaukite šviežiausias naujienas du kartus per savaitę!


Mokymu centras ir seminarai

Joga Kaune, meditacija kaune

Mielos dovanėlės moterims
renginiai


Savaitės vaizdelis

Išsiliejusios vasaros spalvos (foto) 0

Aplinkosauginiai filmai

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas