*/ ?>
Paieška:
ekologiskas oras

Šiandien 2021 m. liepos 24 d.
Laikas 12:34:00

NAUJIENOS » Jauna mergina pasiryžo gyventi su kiaulėmis nuoga 104 valandas (video)

2011-12-05

Menininkė prisipažino paniškai bijanti mikrobų, tačiau dėl savo naujos instaliacijos ji nusprendė praleisti 104 valandas su kiaulėmis vienoje patalpoje.

Buvusi medicinos studentė Miru Kim apsigyveno Art Basel Miami 2011 galerijoje. Čia lankytojai per stiklą gali matyti ją visiškai nuogą. Keturias dienas be pertraukų mergina miegos ir valgys kartu su kiaulėmis. Trisdešimtmetei, vaikystėjei sirgusiai obsesiniu–kompulsiniu sutrikimu, nebuvo lengva pasiryžti gyventi purve.

„Tai labai koncentruota pramonės aplinka, todėl kvapo lygis šioje patalpoje yra toksiškas“, – pasakojo mergina dienraščiui Huffington Post.

Korėjos filosofo dukra tapo žinoma, kai pradėjo save nuogą fotografuoti keistose vietose, pavyzdžiui apleistose gamyklose, tuneliuose ar prie tiltų. Pati mergina pasakoja, kad tai jai padeda įveikti tamsos, purvo, pavojingų užsiėmimų baimes.

Sukurti instaliaciją „Aš myliu kiaules, o kiaulės myli mane“, ją įkvėpė prancūzų filosofo Michel Serres knyga „Five Senses: A Philosophy of Mingled Bodies“, kurioje tyrinėjamos odos savybės.

„Oda nėra tik vokas, saugantis vidinį kūną, ar membrana, kuri leidžia apsikeitimą tarp kūno vidaus ir išorės, – pasakoja Kim. Ji taip pat tarnauja kaip susiliejimo taškas tarp išorinio pasaulio ir vidinio aš, tarp kūno ir sielos. Būdama su kiaulėmis, labiau nei bet kada jaučiu savo egzistavimą.

Kiaulėmis Kim susižavėjo studijų metu Kolumbijos universitete, kuomet tekdavo jas skrosti. „Tada pastebėjau, kad kiaulių anatomija ir oda yra labai panaši į mūsų“, – sakė Kim apie savo pirmąjį susidūrimą. – Kiaulės yra jautrūs ir protingi tvariniai, kuomet įeinu į gardą, jos į mane iš pradžių reaguoja su baime ir smalsumu.

Tokia instaliacija Majamyje ne pirmą kartą, tačiau anksčiau čia buvo rodomos tik nuotraukos, kuriose buvo matomas Kim gyvenimas su kiaulėmis. Šį kartą mergina nusprendė leisti lankytojams viską pamatyti gyvai. Ji tikisi, kad tai padės žmonėms dar geriau suprasti jos ir kiaulių susiliejimo procesą.


Susiję straipsniai


Kiti komentarai

Milda — 2011-12-14 03:48

Visai su proteliu susipyko.

:) — 2011-12-13 00:03

kaip man patinka kiaules birbint, ileiskit i garda, tai visas isbirbinsiu :)

aja — 2011-12-06 10:59

duoda mergaite…

jura — 2011-12-05 14:17

fuuuuuuuu

Sorry, the comment form is closed at this time.

Naujienlaiškis  Naujienlaiškis

Gaukite šviežiausias naujienas!


Joga Kaune, meditacija kaune


renginiai


Savaitės vaizdelis

Išsiliejusios vasaros spalvos (foto) 0

Aplinkosauginiai filmai

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas