Paieška:
ekologiskas oras

Šiandien 2018 m. balandžio 22 d.
Laikas 20:07:58

Kūnui » Joga veidui (video)

2011-06-07

Vaikus tėvai visada sudraudžia liepdami nesimaivyti. Ilgainiui vaikas nustoja kaišioti liežuvį praeiviams, vaipytis, markstytis ir pūsti žandus. Šiandien mes jums siūlome: pasimaivykime prieš veidrodį! O tiksliau, atlikime veido jogos pratimus.

Pamatysite, kad veido ir kaklo (tai ypač svarbu) oda pastangrėjo, paskaistėjo, išsilygino raukšlelės, nuotaika pagerėjo. Pratimai padės pašalinti odos sausumą, o oda taps švytinti ir skaisti kaip po veido masažo. Po pratimų atliktų vakare, miegosite ramiau.

Veido mankšta modeliuoja veidą ir dailina jo išraišką. Dirbant veido raumenims, pagerėja kraujotaka, pasišalina toksinai, oda geriau parūpinama deguonimi, todėl tampa skaistesnė.

Rezultatas priklauso nuo to, kokia dabartinė odos būklė. Norint akivaizdžių pokyčių, reikia mankštintis kasdien ir kruopščiai. atsainiai atlikti pratimai, nesuteiks poveikio ir nusivilsite, kad jie neveiksmingi. Turite jausti, kaip sušyla susitraukinėjantys veido raumenys, valdyti kiekvieną raumenų grupę atskirai. Svarbu paisyti trenerio nurodymų, jei reikia atlikti tartum šypsantis, taip ir elkitės.

Veido spalva pagražėja, tampa skaisčiai rožinė, pabąla pajuodę paakiai, sumažėja pagurklis. Siūlome kasdien įsijungti šį straipsnį ir iš eilės atlikti visus pratimukus. Atsirinkite, kurie pratimai mieliausi, ilgainiui juos išmoksite ir galėsite atlikti be veidrodžio ir be kompiuterio. Svarbiausi jūsų draugai – kantrybė ir nuoseklumas.

Veido jogos pratimai skirstomi i dvi rūšis: dinaminiai ir statiniai. Pradedančioms lengvesni dinaminiai pratimai (t.y. įvairūs judesiai, pvz., sutraukti-atleisti, ištempti-ateisti ir t.t.). Juos įvaldžius, galima atlikti statinius pratimus (t.y. įtampos raumenyse laikymas).

Visus veido jogos pratimus rekomenduojama atlikti stebint save veidrodyje. Būtinai atkreipkite dėmesį į simetriją: atliekant pratimus, smakras turi išlikti vidurio linigoje, nesvarbu, kokius pratimus atliksite.

Pratimus darykite kartą per dieną bent tris dienas iš eilės. Atsiminkite, kad veide yra 57 raumenys ir visus juos galite išmankštinti.
Prieš pradėdamos mankštinti veidą, nusivalykite makiažą, nusiprauskite veidą ir kaklą ir pasitepkite aliejumi. Kvėpuokite ramiai ir tolygiai.

Mankšta:

  • Išplėskite akis, kiek tik galite pakelkite ir vėl laisvai nuleiskite antakius. Pakartokite tai kelis kartus vis greitesniu ritmu.
  • Pakilnokite antakius aukštyn – žemyn.
  • Tempkite veido raumenis tarsi sakytumėte "a-o-e-i-u".

Man labiausiai patinka senoviniai Jack Lalanne pratimai, kuriuos reikia atlikti bent pusvalandį, kuris su tokiu aktyviu treneriu neprailgs. Tikrai užkrečiantis pavyzdys.

Nesibaiminkite, kad atliekant pratimus veidui, jis raukšlėjasi. Atliekant pratimus presui, jis taip pat raukšlėjasi, bet juk pilvas netampa raukšlėtas. Dirba ne plona odelė, o po ja esantys raumanukai, kurie neleidžia odai suglebti. Veido jogą naudinga atlikti prieš svarbias progas, nes per 20 min. jie grąžina veido odai tonusą, spalvą ir stangrumą.

Įkvepiantis pavyzdys. Klipuko gale apie pratimus pasakos trenerė, kuriai 50 metų… Kasdien į ją žiūrėkite, kol suprasite, kad veido joga BŪTINA.

Pateikiame pratimų, iš kurių galite atsirinkti tinkamiausius:

Pratimai antakių linijai ir akims:

Pratimai rusų kalba http://www.intelligent.lv/ru/Joga-dlja-lica/68_16381.html

Anglų kalba rasite daugybę informacijos ir pratimų. Siūlome išbandyti šį pratimą, jis labai patogus, nes galima pratimus atlikti kartu su modeliu.


Kiti geri pratimai:

Atraskite savo veidą iš naujo!


Karolinos Valeikaitės nuotr.

Susiję straipsniai


Kiti komentarai

Komentarų nėra.

Komentuoti

*
*

Naujienlaiškis  Naujienlaiškis

Gaukite šviežiausias naujienas du kartus per savaitę!


Mokymu centras ir seminarai

Joga Kaune, meditacija kaune

Mielos dovanėlės moterims
renginiai


Savaitės vaizdelis

Išsiliejusios vasaros spalvos (foto) 0

Aplinkosauginiai filmai

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas