Paieška:
ekologiskas oras

Šiandien 2020 m. sausio 22 d.
Laikas 10:23:31

NAUJIENOS » Jūriniai konteineriai – nauja stilingo būsto idėja (Foto)

2010-12-30

Daugiau kaip prieš penkiasdešimt metų jūriniai konteineriai buvo pradėti naudoti laivyboje, šiandien šių statinių realizacija gerokai prasiplėtė.

Ekonominiai sumetimai bei ekologinės idėjos lėmė naują jūrinio konteinerio panaudojimą – pastatų statybose.

Jūrinių konteinerių paklausa labiausiai išaugo pastaraisias metais (spėjama, kad tai įtakojo ekonominis sunkmetis). Gausiausius pavyzdžius galime rasti Amerikoje, Šiaurės Europoje bei Kinijoje. Jūrinių konteinerių pagrindu statomi gyvenamieji namai, sodo namai, restoranai, ofisai bei parduotuvės.

Kol kas jūrinių konteinerių sostine galima laikyti Amsterdame esantį Kytvoneno (Keetwonen) rajoną. Čia yra pastatytas ištisas rajonas vien tik šio tipo pastatų. Gyvenimas jūrinio konteinerio pastatų komplekse itin išpopuliarėjo studentų tarpe. Žinia, apsigyventi šiame rajone, jūrinių konteinerių daugiaaukščiame bendrabutyje, yra antras pagal paklausą Amsterdame.

Lietuvoje statiniai iš jūrinio konteinerio nėra naujiena taip pat, ši technologija yra minima daugelyje projektų, tačiau įgyvendinti vos keli. Vieno jūrinio konteinerio kaina yra nuo 3 500 litų (ilgis apie 6 metrai).

Taigi, jei susižavėjote pigaus ir nestandartinio būsto idėja, galite jau pradėti galvoti apie jos įgyvendinimą. Sėkmingų būsto iš jūrinio konteinerio pavyzdžių yra ganėtinai daug!

 


Susiję straipsniai


Kiti komentarai

Erikas — 2011-12-20 00:35

Ka cia paistot? Elektros, kanalizacijos… Nesamone! O ka i murini, medini ar karkasini nama nereikia vest nieko? 😀 Kaip nervina, kad tokie isminciai dar komentuoja! Jums atjungti komunikacijas is vis reikia, nes net ir turint jas jus nesugebat pasiekti daugiau 😀

Medardas — 2011-01-08 22:42

Sveiki, manau, jog pigiausius konteinerius parduoda Lietuvos geležinkeliai. Prieš porą metų domėjausi ir apžiūrinėjau juos prie Kauno esančioje spec aikštelėje – terminale. Ten jų buvo keli šimtai. Kaina tuo metu -1500 Lt. O teisę parduoti turi vienintelis žmogus – jis sėdi Vilniuje ir jo vardu reikia rašyti prašymą. Tokių aikštelių yra ir kituose Lietuvos miestuose, tik reikia paklausti geležinkeliečių.

Meta — 2011-01-04 17:10

Jeigu statyti toki kaip sodo nameli ar kaip pavesine, tai gal darbo daug ir nereiketu, bet jeigu norint isirengti kaip tikrus namus, tai daug, nes reikia ir elektros ir kanalizacijos…

Karolis — 2011-01-04 13:04

Che, išties idomi idėja..pasižiūrinėjau, kad Lietuvoje galima gauti jūrinį konteinerį (6m ilgio) už maždaug 5000 Lt..tik įtariu reiktu idėt nežmoniškai daug darbo norint jį/juos paversti jaukiais 😀 kaip ten bebūtų – šauni ir apmąatytina idėja.

kont — 2010-12-31 10:56

kur galima isigyti tu konteineriu? :)

Komentuoti

*
*

Naujienlaiškis  Naujienlaiškis

Gaukite šviežiausias naujienas du kartus per savaitę!


Mokymu centras ir seminarai

Joga Kaune, meditacija kaune

Mielos dovanėlės moterims
renginiai


Savaitės vaizdelis

Išsiliejusios vasaros spalvos (foto) 0

Aplinkosauginiai filmai

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas