Paieška:
ekologiskas oras

Šiandien 2020 m. vasario 17 d.
Laikas 09:54:05

EkoAkademija » Kaip paspartinti nagų augimą ir pagerinti jų būklę?

2015-11-25

nagai

Pagal rankų odos būklę dažniausiai nėra sunku nustatyti tikrąjį dailiosios lyties atstovės amžių ir socialinę padėtį. Ne ką mažiau informacijos suteikia ir nagai – iš jų galima spręsti apie organizmo veiklos sutrikimus, įvairias ligas. Dėl šių priežasčių savo rankomis reikia rūpintis lygiai taip pat, kaip ir veidu arba kūnu, puoselėti jas ir lepinti.

Nagų augimo greitis ir tvirtumas priklauso nuo daugelio veiksnių, pavyzdžiui: vartojamo maisto kokybės, organizmo ir nervų sistemos būklės, aplinkos… Labai dažnai užtenka tiesiog pakoreguoti savo racioną ir pradėti vengti streso, kad nagai nustotų sluoksniuotis ir lūžinėti, tačiau jeigu šios problemos atsiranda dėl kokios nors ligos, savaime suprantama, pirmiausiai reikia kovoti su ja, o tik po to griebtis kitų gudrybių.

Štai keli naudingi patarimai, kurie padės greičiau trokštamų rezultatų:

  • Visų pirma, kad turėtumėte gražius, stiprius ir lygius nagus, reikėtų pamiršti apie odelių šalinimą ir kitas su tuo susijusias manipuliacijas. Būtent po kutikule susidaro nauji būsimojo nago milimetrai, todėl bet kokios procedūros, susijusios su jų apkarpymu, traumuoja šią zoną, o nagai auga silpnesni ir nelygūs.
  • Antra – reikia pabrėžti, kad nagai pradeda labai greitai augti vandenyje, todėl norinčioms paspartinti šį procesą rekomenduojama darytis įvairias rankų voneles. Į vandenį galima įpilti beveik visko, kas tik šaus į galvą – nuo eterinių aliejų ir žolelių nuovirų bei antpilų iki jūros druskos ir jodo. Svarbiausia, kad rankas taip palepintumėte reguliariai, bet po vieną ar du kartus per savaitę. Tai ne tik paspartins nagų augimą, bet ir pagerins rankų odos būklę.
  • Trečia – nepamirškite pamaitinti nagų specialiu riebiu kremu. Geriausia tai daryti kiekvieną vakarą prieš miegą. Šią priemonę galima pakeiti ir jodu – patepkite juo 7–10 vakarų iš eilės savo nagus. Jeigu skydliaukė funkcionuoja normaliai, jodas iki ryto turėtų susigerti visiškai, nepalikdamas nė menkiausio pėdsako, o nagai sutvirtės ir bus sveikesni.
  • Nagų būklę pastebimai pagerina paprasčiausios citrinų sultys: reikia daryti vadinamąsias „citrinų voneles“. Vienam kartui jums reikės pusės šio vaisiaus – tiesiog įkiškite pirštus ir laikykite tiek, kiek tik galite (procedūrą galima atlikti, pavyzdžiui, žiūrint filmą). Po to plauti rankų nereikia – užtenka patepti nagus kremu ir eiti miegoti. Jeigu sąžiningai lepinsite juos taip visą savaitę, nagai bus tokie pat gražūs ir sveiki, kaip ir priauginti. Tai neliks nepastebėta ir aplinkinių.

sveikata_logo
 

Susiję straipsniai


Kiti komentarai

Komentarų nėra.

Komentuoti

*
*

Naujienlaiškis  Naujienlaiškis

Gaukite šviežiausias naujienas du kartus per savaitę!


Mokymu centras ir seminarai

Joga Kaune, meditacija kaune

Mielos dovanėlės moterims
renginiai


Savaitės vaizdelis

Išsiliejusios vasaros spalvos (foto) 0

Aplinkosauginiai filmai

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas