*/ ?>
• 11.8 MIU 1.0 \ mL of the preparation process of the population. lemon zest, mixed with Yarrow. Rosehips, mix and pour the soup Yarrow skin and drink 2 cups of boiling water and add 1/2 cup of boiling water.Good therapeutic agent, and a boiling point of mugwort, vitamin C and contains a variety of acid and stimulates the activity of the stomach and intestines, and honey (1 hour. L. Miele and ground leaves of Artemisia boiling water 1 cup). Drink 1-2 price of lexapro tablespoons. l. utram.1 of Art. l. rosehip pour 2 cups of boiling water, and cook for 10 minutes in a closed e-mails. The liquid is then consists days, squeezing berries, drain the broth and 0.5 cups several times before edoy.v) take all nedelyu.Lyudyam daily needs less care of patients with epilepsy, there is plenty of raw onions or drink juice. There are many vitamins that are useful for the nervous system - A, B1 (strengthens the nervous system), B2, PP, St., Aus diesem zu einem GRÜNDE Dermatologists versuchen die Entwicklung der zu erinnern was Krankheit voraus. Experts Clinic, allergic machen und Räume labore Tests spezielle falls erforderlich, die von zu identifizieren Tater eczema - ein allergen. Und das zu Contact Allergen beseitigen, Heilung Nimma schnell statt. Die Wirkung therapeutic Who können Sie Feststellen, ob Sie das Risiko depression oder ihrer Entwicklung haben? Einfach gesagt, are Überladungs ​​Empfindlichkeit gegenüber verschiedenen Substanzen - allergent. Sie you could try alfinate.com this out können sich nicht auf der List, weil verschiedene Leute haben können alles erscheinen Allergies fast, die UNS umgibt. Ruhig aber einige ertragen, sagen wir contact Haust Irish myth Während other Wohnung in der Hund Katze oder bleiben kann Schwer swaying verursachen symptoms. 5. Sanddornöl Senfkörner. Mustard Reizmittel ist ein und ist im Allgemeinen Senfpflaster durchgeführt, Senfbäder, die den zu einer Blutfluss Reflex Funktion beeinflussen die Entwicklung von und zu drohenden Schlaganfall
Paieška:
ekologiskas oras

Šiandien 2021 m. gruodžio 06 d.
Laikas 14:15:46

BŪK SĄMONINGAS » Kaip seną padangą paversti tvenkiniu?

2013-06-12

tvenkinys-is-senos-padangos

Jei norite iš savo sodo viso, kas geriausia – tuomet raskite vietos tvenkiniui. Jį galėsite panaudoti ne tik varlėms ir naudingiems vabzdžiams patraukti; vanduo yra itin palanki terpė augimui, pasak nusimanančiųjų – efektyvesnė nei dirva.

Šis straipsnis – ne apie vandens teikiamus privalumus jūsų sode. Tai tiesiog praktiškas vadovas, kurį pateikia groundtoground.org tinklapio autorius Shane Genziuk, kaip pasigaminti tvenkinį iš didelės automobilio ar sunkvežimio padangos.

Tinkamos padangos pasirinkimas

Pirmiausia reikia gauti naudotą padangą. Čia variantų daug, galima kreiptis ir į vietinį padangų pardavėją. Jie visuomet turi senų padangų ir gali atiduoti tai, kas liko.

Šiai užduočiai radau 295/80 padangas, kurios gali būti pritaikytos sunkvežimiams ir autobusams. Paruoštos pagal toliau nurodytus punktus, jos turėtų išlaikyti apie šimtą penkiasdešimt-du šimtus litrų, priklausomai nuo cemento pagrindo, bet apie tai jau vėliau.

1

© groundtoground.org

Tokio dydžio padanga jau gan sunki (apie penkiasdešimt kilogramų), taigi, ko gera, reikės pasiprašyti pagalbos ją transportuojant.

Parsigabenus padangą, reikia išpjauti viršutinę sienelę. Lengviausia tai padaryti pjūkleliu ar elektriniu pjūklu. Tuomet padėkite padangą ten, kur norėsite įrengti tvenkinį, ir išlyginkite paviršių, kitaip negalėsite pripildyti padangos kaip reikiant. Dabar galite iškasti kiek žemės iš vidurio, taip padidinsite vandens tūrį.

Kuo sutvirtinti – plastiku ar cementu?

Jau ne pirmą sykį imuosi tvenkinio iš padangos – pirmą kartą naudojau plastiką, ir man nepavyko. Atsirado plyšelis, labai mažas, tačiau to pakako, kad tvenkinys išdžiūtų per keturias savaites.

Antrajam bandymui analizavau galimybes panaudoti storesnį plastiką, tačiau tuomet man į rankas pakliuvo informacija apie cemento naudojimo privalumus.

3

© groundtoground.org

Cementas kainuoja daugiau mažiau panašiai kaip plastikas, jis ilgaamžiškesnis, ir nors užima daugiau laiko pasiruošimams, labiau tinka tiems, kurie nenori nerimauti dėl menkiausių plyšelių, kurie gali niekais paversti visą darbą.

Kaip paruošti cemento pagrindą

Išvalykite padangą nuo purvo ir nuosėdų, tuomet pagrindą užpildykite plytomis ar kažkuo panašiu. Taip sutvirtinsite pagrindą ir sutaupysite cemento kiekį.

Cemento ingredientai ir proporcijos: viena dalis cemento, dvi dalys rupaus smėlio, trys dalys žvyro. Taip pat galima pirkti jau paruoštą smėlio ir cemento mišinį ir tuomet pridėti žvyro.

5

© groundtoground.org

Lėtai pilkite vandenį, kol gausite drėgnos tešlos konsistenciją ir masė prilips prie kastuvo sekundei prieš nuslysdama. Užpilkite masę ant plytų ir į visus tuos tarpus, gali būti lengviau, jei išlyginsite rankomis (su pirštinėmis). Galite net ką nors užrašyti cemente!

Rezultatas bus panašus į cemento keksą – tai neleis vandeniui nutekėti. Rekomenduoju palikti džiūti keturioms-šešioms valandoms. Nereikia laukti vienos ar dviejų dienų, kadangi jei pilsite vandenį greičiau, cementas taps dar stipresnis ir laikys ilgiau.

6

© groundtoground.org

Vandens apsauginis sluoksnis

Šis žingsnis yra nebūtinas, tačiau rekomenduojamas. Kam vargti įrenginėjant tvenkinį, pripildant jį vandens, veisiant žuvis ir augalus, jei vieną dieną rasite jį nutekėjusį?

Vandens apsauginis sluoksnis taps paskutiniu barjeru tarp vandens ir išorės, jo reiktų dosniai tepti dviem-trim sluoksniais, leidžiant bent po šešias valandas išdžiūti prieš tepant kitą sluoksnį. Užtepus paskutinį sluoksnį, palikite džiūti visai dienai, tuomet laikas išbandyti.

7

© groundtoground.org

Atsparumo testas

Pirmiausia išvalykite padangos pagrindą, kiek tik įmanoma – smėlį, cemento likučius ir panašiai. Dabar pripilkite šiek tiek vandens ir stebėkite, ar per kelias dienas nesikeičia jo lygis.

Tvenkinio pripildymas (ir antrasis atsparumo testas)

Viskas gerai? Tuomet pripildykite tvenkinį kone iki viršaus ir palikite dar porai dienų. Jei vandens lygis lieka daugiau mažiau panašus, jūsų tvenkinys paruoštas.

Dabar reikia pasirūpinti tvenkinio išoriniu vaizdu.

8

© groundtoground.org

Tvenkinio sutvarkymas

Tvenkinio sutvarkymas reiškia, kad pirmiausia reikia paslėpti padangą. Tam galima naudoti plytas ar trinkeles, arba pasirinkti kitus variantus.

Tačiau pagražinti tvenkinio vaizdą – viena, o dar svarbiau – pasirūpinti tuo, kas viduje, kas patrauktų varles ir naudingus vabzdžius.

9

© groundtoground.org

Į tvenkinį dėjome:

  • stiklinę plūdenų,
  • stiklinę azolių,
  • pusę kilogramo žvyro,
  • pusę kilogramo rupaus smėlio,
  • vieną saulės baterijomis valdomą vandens pompą,
  • vieną papliaušką terakotos vazone,
  • vieną vikšrį terakotos vazone,
  • keturias žuvis.

Kaip nereikėtų įrenginėti tvenkinio?

Kalbant, kaip reikia įrenginėti tvenkinį, reikia paminėti ir tai, kaip to daryti nederėtų. Taigi – nederėtų iškloti padangos plastiku, nes vandens lygis ims mažėti. Šiuo atveju cementas veikia kur kas geriau nei plastikas.

Nereikėtų rinktis ir plastikinių smėliaduobių. Mano pasirinktojoje kriauklės formos smėliaduobėje tilpo per mažai vandens (apie penkiasdešimt litrų), kad joje ilgam galėtų išgyventi žuvys ir augalai.

Na, o jeigu norite rimtesnio tvenkinio, žemiau esančiuose vaizdo reportažuose žingsnis po žingsnio demonstruojama, kaip tokį pasidaryti. Tad atsiraitojame rankoves ir pirmyn į darbus!


Delfi

Susiję straipsniai


Kiti komentarai

mama — 2013-06-19 09:52

Uodų perykla, o ne tvenkinys. :(

Sorry, the comment form is closed at this time.

Naujienlaiškis  Naujienlaiškis

Gaukite šviežiausias naujienas!


Joga Kaune, meditacija kaune


renginiai


Savaitės vaizdelis

Išsiliejusios vasaros spalvos (foto) 0

Aplinkosauginiai filmai

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas