Paieška:
ekologiskas oras

Šiandien 2020 m. vasario 17 d.
Laikas 08:55:46

Aktualijos » Kinijos požemiai: vaikai prirakinami grandinėmis

2012-10-29

Kraupiose fotografijose Kinijoje, Guangzhou mieste, užfiksuoti grandinėmis prie sienos prirakinti vaikai. Tai ne kankinimas ar tėvų sadistiškumas. Priešingai, tėvai rūpinasi, kad vaikai, kol jie sunkiai dirbs nuo ryto iki vakaro, būtų saugūs – nepasiklystų ar jų nepagrobtų, rašo dailymail.co.uk.

Fotografijose užfiksuoti mergaitė ir berniukas, kuriems trys-keturi metai. Sunkiomis grandinėmis tėvai vaikus apsaugo nuo galimo jų pagrobimo, kadangi neišgali susimokėti už darželį ar lopšelį, kur vaikai būtų saugūs.

Netoliese gyvenantys žmonės pasakoja, kad vaikų tėvai atvyko dirbti iš Kinijos Hunan provincijos. Čia jie dirba sunkius darbus nuo ryto iki vakaro. Gyventojus liūdina, kad dažnai tenka matyti broliuką ir sesutę verkiančius, tačiau jie supranta, kad tėvai negali mažųjų pasiimti į statybvietę, kurioje dirba, nes ten jiems būtų pavojinga.

Žurnalistams po ilgų ieškojimų statybvietėje pavyko surasti vaikų tėvus. Juos sukrėtė tėvo pasakyti žodžiai: „Žinau, kad tai neteisinga mano vaikų atžvilgiu. Mano žmona ilgai verkė ir prieštaravo mano sumanymui vaikus prirakinti grandinėmis, tačiau mes neturime kitos išeities. Čia dirbti labai sunku, būtų neįmanoma kartu ir juos prižiūrėti. Todėl dabar vienintelis mūsų tikslas – kuo greičiau užsidirbti pinigų, kad mūsų vaikai nebekentėtų.“

Ir tai ne vienintelis atvejis Kinijoje. Dėl skurdo taip priversti elgtis daug šeimų. Kai kurios šeimos net negali sau leisti turėti vaikų ar neįgalių giminaičių, nes neturėtų laiko užsidirbti pragyvenimui ir artimųjų išlaikymui.


Susiję straipsniai


Kiti komentarai

Komentarų nėra.

Komentuoti

*
*

Naujienlaiškis  Naujienlaiškis

Gaukite šviežiausias naujienas du kartus per savaitę!


Mokymu centras ir seminarai

Joga Kaune, meditacija kaune

Mielos dovanėlės moterims
renginiai


Savaitės vaizdelis

Išsiliejusios vasaros spalvos (foto) 0

Aplinkosauginiai filmai

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas