*/ ?>
Paieška:
ekologiskas oras

Šiandien 2021 m. gruodžio 06 d.
Laikas 14:11:14

EkoAkademija » Kuriama kvepalų kolekcija

2020-09-26

Kvepalai

1.   DEWA DEY  ( DAO DEY )

    „DEIMANTINĖ ŠVIESOS KARŪNA“ – myros balzamas, skirtas maloninti, gaivinti ir harmonizuoti viršugalvio čakrą, kur susitinka Dieviškoje sankryžoje ir susiraizgo įstabiomis pynėmis ir ornamentais, subtiliausi nervų kanalai.

   Tai – Vėjų skalaujamas Amžinybės Smėlis, kuris smelkiasi į širdį neapsakomu Laiko, kaip Nenutrūkstamos Esmės alsavimu. Tinkamiausi žodžiai jam nusakyti – NEIŠSENKANTIS, BERIBIS, NEIŠSAKOMAS, NEPAGAUNAMAS, BRĖKŠTANTIS.

   Balzame nuskamba kaskart vis nauja vaivorykštė. Sužibės ajeras, frankincensas (ladanas), sausmedis, pasiflora, mira, orchidėja.

2.   SOMA VIDŽAYA ( pakaušio smegenų centras )Kvepalai

     „BEGALINIS GĖRĖJIMASIS MĖNULIO ŠVIESA

Sidabro – aukso švytėjimas, perskriejęs laiko – erdvės matricą ir virtęs paukščiu ant naktinio jazminaičio šakos. Cinkt – nubiro, pažiro žiedai, paukštis akimirksniu pakilo ir – žiū – virto drugeliu, kurio švelnų velvetą gali stebėti, grožėtis iš tolo, idant nepatrikdyti tylos. Kažkur, regis visai netoliese, čiurlena mėnesienoje 9 sidabro upeliai ( agaras, gintaras, kamfora, narcizas, safyras, šventasis bazilikas, gardenija, jazminas).

3.   ELEA ELEOREY

LAZURITO ŠVYTĖJIMAS“ ( gerklės čakra )

Ir atėjo akimirka, kai pavargai kalbėti. Kai tai, kame tyla brėkšta ir randasi, yra JAUTRA ir ARTUMA. Todėl taip palaimintai gera tiesiog būti viskame ir dalinti vaivorykštinę šviesą rieškučiomis.

   O tolumoje dūksta, žaidžia ir krykštauja vaikai ( žibutė, neužmirštuolė, gardenija, kiparisas, laimas, žalioji nag champa, granatas, šlamutis, akacija, arbūzas ).

 

4.   SAMUDRA METTA

BRANGAKMENIŲ VANDENYNAI

Sakoma, kad gražiausias žmogaus raumuo – širdis.

Tai kvapas, kuris akimirkai atima žadą… Regis, kvėpavimas sustojo ir tą akimirką atsivėrė vienas po kito vis maloningesnis švytinčio vandens srautas. Dvelksmas mylinčių rankų atjautos kupinos širdies – tai yra tai, kas išskiria žmogų – MYLINČIA, JAUČIANČIA BŪTYBE ( lauramedis, žalioji citrina, riešutmedis, mango, ananasas, orchidėja, žalieji pipirai, ryžiai, tulpė, svilarožė, diemedis, nasturtė, smaragdas ).

Kvepalai

5.   MISTEO LURUA

NEMATOMA GROŽIO GĖLĖ“   –   tai gėlė, išsiskleidusi širdies čakroje, nugarinėje jos dalyje.

Sakoma, kad prieš aušrą skamba, lyja žvaigždėmis ir gaudžia gūdžiausia naktis. Joje – matyti, regėti, svajoti mūsų veidai, kraštovaizdžiai ir atvaizdai.

   Tai – pačių jautriausių, labiausiai virpančių patyrimų slėpinys, kai lauki To Stebuklingo, Nepažinto, Neapsakomo, kai tavo širdyje iki skausmo suskamba kažkur girdėta, regis atspėta, muzika. Tai ypatinga būsena, kai burnoje jauti svajonės skonius ir tavo kūną skalauja švelniausių lytėjimų muzika.

   Ir kas atsakys, iš kokių tolimųjų žvaigždynų žmogus atsinešė tokį  jautrų, neišmatuojamą širdies Brangakmenį (alijošius, kamfora, vetiverijus, gintaras, baltas sandalas, opalas, mėnulio akmuo, rožė, pelargonija, žibutės, geltonžiedės žvaigždėtosios tulpės, irisai, papartis, ąžuolo samanos, atlasiniai kedrai, pelynas, kvapieji žirneliai, narcizas, tagetes ).

Kvepalai

6.   TERRA INUA

ŽYDINČIŲ RIEŠUTŲ ŽEMĖS DVELKSMAS

Rudenį žemės kvapas svaigina… Jis atima kalbą ir lieka tik gilūs akių ežerai, kad išreikšti tą tylą ir gilią malonę. Kyla nenusakomas dėkingumas visam kas Gyva. Pirmapradis, kita vertus – neturintis pradžios ir pabaigos kvėpavimas… Žemė, kuri maitina, suteikia šaknis, prasmę ir dovanoja skvarbą suvokti visa kas vyksta.

   Kiek apskritai mumyse esmės? Kiek šviesą nešančio vandens? Kokie kalnai ir slėniai slypi mūsų odoje ir kas per vėjai , skalaujantys mūsų plaukus, vagojantys mūsų raukšles?.. Gylis, į urį panyri dar iki atsirandant minčiai ( molis (terakota), granatas, eglė, svarainis, samanos (ąžuolo), laimas, cinamoninis lauramedis, muskatas, rožių medis, šlamutis, nardas karališkas, šafranas, raudonėlis, šventasis bazilikas, agaras, gintaras, pačiolis, bergamotė, isopas, gardenija, jazminaitis, pasiflora, ramunėlė marokietiška ).

Kvepalai

7.   LOLAM OLMIN

AMŽINAS ŠVIESOS ŽYDĖJIMAS

Ir staiga dingo laikas… Ir dingo visa tai, ką tu vadinai vardais, pavadinimais ir pavidalai, tiesą pasakius, dingo, ištirpo taip pat…

   Šioje Amžinybės sankryžoje nėra nieko, kas nebūtų susieta su Esme, nieko trukdančio, trikdančio, bereikalingo.

   Apsidairai ir viena, ką aptinki – tai ištisinę harmoniją – arti, netoliese, toliau tavęs, tavyje ir tavo sapnuose, regėjimuose skamba Neišmatuojamo grožio simfonija – žėri, blizga AMŽINOSIOS ŠVIESOS RAŠTAI.

( Nardas, ajeras, braškė, neužmirštuolė, sausmedis, spanguolė, vyšnių žiedai, irisai, orchidėjos, kriaušių žiedai, sandalas, ladanas (frankincence), citrininė melisa, kalninė pušis).

Kuriama kvepalų kolekcija

Plačiau: https://www.misereremeideus.com/

Susiję straipsniai


Kiti komentarai

Komentarų nėra.

Sorry, the comment form is closed at this time.

Naujienlaiškis  Naujienlaiškis

Gaukite šviežiausias naujienas!


Joga Kaune, meditacija kaune


renginiai


Savaitės vaizdelis

Išsiliejusios vasaros spalvos (foto) 0

Aplinkosauginiai filmai

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas