*/ ?>
Moreover, it is this juice is used on the skin beneficial for gorchichnikov.7- Day, in the treatment of neurological disorders that lead caused by degeneration of the nerve sheath tumor regular intake of 1-2 cups of celery juice helps lubricate root mixed recover. Celery is rich in magnesium and iron, so that their juice for krovi.Obed cells is used as a power supply: 200 g zucchini, deposited with vegetable oil, a slice of cheese, 150 ml of apple juice. That is, cost of internationalpharm acyclovir cream kefir, who was, is determined to bronchitis extended to deal with in its composition. For its production, in addition to beeswax spruce resin required. These substances, combined in a ratio of 1: 1, melted under heat and stirred until homogeneous. After the resulting mixture must cool in small pieces and ground. Contact have this special treatment, put the pieces of the mixture to the hot coals, inhaled a few veschestv.S drug proceeds, the smoke leaves grass (top) and with seeds.
Paieška:
ekologiskas oras

Šiandien 2021 m. spalio 23 d.
Laikas 13:48:38

EKOVAIKYSTĖ » Linksmos idėjos Helovynui

2011-10-28

Senokai nerašėme, bet prieš šį savaitgalį negalime nepasidalinti šauniomis Helovyno idėjomis! Tikriausiai visi savaitgalį atras bent vieną laisvą valandžiukę, pabandykite kartu su vaikais nuveikti ką nors gražaus… Lietuvoje ši šventė nėra populiari, bet mes į tai žiūrim labai paprastai – tai dar viena proga kartu su vaikais papuošti namus, padaryti keletą darbelių, pažaisti kelis stalo žaidimus.

Spalvinimo lapai

Prireiks: spausdintuvo, pieštukų arba flomasterių, baltų lapų.

Internete labai daug rasite paruoštų spalvinimo lapų, tereikia juos atsispausdinti ir duoti vaikučiui spalvoti… Tokių puslapių internete – nors vežimu vežk, mes savo spalvinimo „lobį“ radome ČIA.

Baisieji moliūgėliai

Prireiks: mandarinų, markerio.
Imame mandariną ir ant jo piešiam pačius „helovyniškiausius“ veidukus. Duokite pabandyti piešti ir vaikui!

Vaiduokliukas

Prireiks: senos baltos paklodės ar trikotažinių marškinėlių, lipalo, juodos arba kitokios juostelės, juodo popieriaus lapo, seno laikraščio lapo.

Iškerpame kvadratą iš medžiagos (dydis nesvarbu, galite pasidaryti ir labai didelį vaiduoklį), galvą padarome iš seno laikraščio – jei vaiduokliukas mažas užteks ir vieno lapo, jei didelį darote, gali prireikti ir viso laikraščio. Suglamžytą ir į kamuoliuką susuktą laikraštį dedam į paklodės vidury, užrišam juoda juostele. Iš popieriaus iškerpame akis (jei didesnis – tilps ir kitos veido dalys), jas priklijuojam lipalu, palaukiam kol išdžius. Štai ir vaiduokliukas! Vaikai nepaleidžia jo iš rankų – gavosi tikrai mielas :)

Moliūgas mumija

Prireiks: moliūgo, binto, lipalo, juodo markerio, truputį vandenuko ir indelio.

Reikia pasiruošti klijus: lipalą pilam į indelį ir atskiedžiam su vandeniu (maždaug 50/50). Išvyniojam bintą (bet kokio amžiaus vaikai mielai padės šį darbą atlikti). Į šią masę panardinam visą išvyniotą bintą ir po truputį vieną binto galą vyniojam aplink moliūgą, kol pasibaigia. Palaukiam kol išdžius ir juodu markeriu išpiečiam moliūgui veidą. Na, žaislu jo nepavadinsi, bet interjero detalė – puiki.

“Helovyniški“ stalo žaidimai

Prireks: interneto, spausdintuvo, žirklių, baltų lapų ir storesnių lapų.
Idėjų ir „paruoštukų“ pilna internete, tad mes per daug nesukome sau galvos išradinėdami dviratį.

„Surask du vienodus vaiduokliukus“

Ruošinį atsisiuntėm iš ČIA, pasidarėm dvi kopijas, susikarpėm, sumaišėm ir žaidėm. Žaidimo esmė – surasti du vienodus vaiduokliukus. Kadangi visi vaiduokliukai vienos spalvos, o skiriasi tik veidukų išpiešimas, dvimečiams dar per sudėtinga. Tokiu atveju reiktų arba sumažinti vaiduoklių skaičių arba tiesiog padėti surasti. Manyčiau šis žaidimas skirtas ne jaunesniems nei 3 m. vaikams.

“Helovyno paprastoji Dėlionė”

Ruošinį radom ČIA. Taip pat atspausdinom du lapus, abu lapus priklijavom prie kietesnio lapo, vieną lapą sukarpėm detalėmis. Esmė panaši kaip ir ano žaidimo, tik jis kur kas lengvesnis – tinka ir mažesniems. Tereikia surasti iškirptam paveikslėliui vietą pagrinde.

Gero visiems ilgojo savaitgalio!


www.medinisarkliukas.lt
www.facebook.com/medinisarkliukas.lt

Susiję straipsniai


Kiti komentarai

XRumerTest — 2013-10-11 14:16

Hello. And Bye.

Eglė — 2011-10-29 13:30

Smagios idėjos! O aš dalinuosi naujomis, kurias mes išbandėme: http://angelo-mamos-puslapis.blogspot.com/search/label/Halloween

Sorry, the comment form is closed at this time.

Naujienlaiškis  Naujienlaiškis

Gaukite šviežiausias naujienas!


Joga Kaune, meditacija kaune


renginiai


Savaitės vaizdelis

Išsiliejusios vasaros spalvos (foto) 0

Aplinkosauginiai filmai

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas