Paieška:
ekologiskas oras

Šiandien 2018 m. birželio 24 d.
Laikas 11:09:11

NAUJIENOS » Mokyklos išvyka į skerdyklą traumavo vaikus

2013-07-04

skerdykla

JAV esančios Mavis Beacon pradinės mokyk los mokytojas sugalvojo padaryti savo mokiniams apžvalginę ekskursiją po skredyklą. Jis norėjo, kad vaikai sužinotų iš kur atsiranda mėsa ant jų stalo.

Vėliau vaikai pasakojo, kad tai ką jie pamatė skerdykloje, juos šokiravo: kai kurie iš jų visą laiką verkė, kiti vėmė.

Jų mokytojas Maxwell Barnes šioje situacijoje nieko blogo neįžvelgė. Jis tik konstatavo fatktą: „šiais metais mes jau buvome šokolado fabrike. Vaikai yra smalsūs, jie nori žinoti, kaip maistas atkeliauja ant mūsų stalo. Nemanau, kad padariau kažką blogo parodęs iš kur atkeliauja mėsa.“

Atėję į skredyklą vaikai buvo palydėti iki aptvaro, kuriame galvijams į smegenis šaunama pneumatiniu šautuvu ir jis čia pat miršta. Kai kurie vaikai pradėjo verkti jau tada. „Vaikams pasakojome viską nieko neslėpdami, jie sužinojo, koks yra mėsos kelias nuo skerdyklos iki mėgstamo mėsainio“, – sakė skerdyklos meistras Dan Smith.

Išvykos metu vaikai pamatė kaip nugaišę gyvūnai kabinami aukštyn kojomis ir pjaustomi gabalais. „Vaikai išvydę šį vaizdą pradėjo verkti, klykti, vienas vaikas apsivėmė. Mes bandėme juos nuraminti, tačiau ekskursiją teko nutraukti“, – pasakojo skerdyklos meistras.

Apie tai, kas vykstą skerdyklose galite sužinoti pasižiūrėję filmą "Žemės gyventojai"


ekologo

Susiję straipsniai


Kiti komentarai

Andrius — 2013-07-09 12:46

…ne iš nesąmonių portalo, o iš nesąmonių realybės, iš mūsų kartos gėdos, kuri, tikiuosi kad išnyks greičiau nei mes, nes net žmogum būti gėda kai pagalvoji apie tai kad yra skerdyklos ir jos netgi legalios… Bet toks laikotarpis, kaip sakant – kas nori šviesėti ir sąmoningėti, tai tą ir gauna, o kas nori degraduoti ir bukėti, tai ir jiems suteikiama ši galimybė :] Čia įrodymas kad Dievas pildo visų norus be išlygų.

Hari — 2013-07-05 15:01

man atrodo, kad tas mokytojas buvo labai gudrus.. :) turbut norejo kad vaikai taptu vegetarais.. labai sveikinu toki poelgi, nors gal galima vaikams padeti atsisakyti mesos ir ne tokiais drastiskais metodais.. 😉

naki nagi — 2013-07-05 12:40

taigi čia juokas didžiausias. išsivertėt iš nesamonių portalo ir kaip gryną tiesą pateikiat 😀 vėplos

Komentuoti

*
*

Naujienlaiškis  Naujienlaiškis

Gaukite šviežiausias naujienas du kartus per savaitę!


Mokymu centras ir seminarai

Joga Kaune, meditacija kaune

Mielos dovanėlės moterims
renginiai


Savaitės vaizdelis

Išsiliejusios vasaros spalvos (foto) 0

Aplinkosauginiai filmai

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas