Paieška:
ekologiskas oras

Šiandien 2020 m. sausio 19 d.
Laikas 11:43:12

GROŽIS » Natūrali, itin pigi ir greita depiliacija… siūlu

2011-05-30

Neseniai išgirdau apie nepaprastą depiliavimo būdą, kuriam prireiks žirklučių ir siūlo. Viskas! Neįtikėtina, tačiau tiesa. Šią procedūrą per atostogas mano draugei atliko Egipte už 6 dolerius.

Lietuvoje irgi galima atlikti tokias procedūras, deja, specialistų, depiliuojančių siūlu, nepažįstu, todėl rekomenduoti negaliu. Kai kosmetolgę rasite, pasidomėkite, ar ji turi sertifikatą.

Kaina. Radau infromacijos, kad Kaune ūsiukų šalinimas kainuoja apie 20 lt., antakių korekcija apie 10 lt. Vilniuje antakių, ūselių, žandenų ar smakro korekcija apie 30 lt. Galima ir viso veido depiliacija, bet ji rekomenduojama tik toms, kurių veidas apaugęs itin juodais ir tankiais plaukeliais.

Tu gali! Jei norite išmokti depiliuoti siūlu, informacijos pasisemkite čia, čia ir čia (man labiausiai patinka paskutinis). Pirmiausiai siūlau pabandyti depiliuoti kojas, tik tada ūselius ir galiausiai – antakius.

Siūlas tinka pats paprasčiausias, kurį veriame į adatas. Šilkinis siūlas slysta, geriau rinktis paprastą medvilninį.

Skausmas. Sako, kad siūlu išpešioti plaukeliai neatauga ilgiau nei išpešiojus pincetu. Kai kurioms skauda mažiau, nei su pincetu, kai kurioms labiau.

Privalumai. Jei išmoksite daryti pačios, procedūra bus neįtikėtinai pigi. Išpešami net mažiausi plaukeliai, kurių su pincetu neišpešam, nes nepastabim. Išmokus profesionaliai depiliuoti siūlu, patirtis pravers pamiršus pincetą ar tiesiog kelionėje.

Trūkumai. Reikia saugoti pirštus, nes ilgai depiliuojant paskausta. Pabandykite depiliuoti su pirštinėmis.


Something for Windy (Lawrence Luke Stas) nuotr.

Susiję straipsniai


Kiti komentarai

Komentarų nėra.

Komentuoti

*
*

Naujienlaiškis  Naujienlaiškis

Gaukite šviežiausias naujienas du kartus per savaitę!


Mokymu centras ir seminarai

Joga Kaune, meditacija kaune

Mielos dovanėlės moterims
renginiai


Savaitės vaizdelis

Išsiliejusios vasaros spalvos (foto) 0

Aplinkosauginiai filmai

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas