Paieška:
ekologiskas oras

Šiandien 2020 m. sausio 19 d.
Laikas 12:26:25

TECHNOLOGIJOS » Natūralūs automobilių kvepalai

2012-12-31

Iš pradžių pašalinkite blogo kvapo automobilyje priežastį. Nesistenkite jo užgožti kitais kvapais! Automobilio saloną galite kvėpinti sintetiniais kvepalais, tačiau kartais jų kvapas būna per stiprus ar erzinantis. Natūralūs kvapai – pakankamai švelnūs žmogaus uoslei, bet pakankamai stiprūs, kad jaustųsi automobilio salone.

• Norėdami atsikratyti blogo kvapo papurkškite iš buteliuko, kuriame sumaišytos trys dalys baltojo acto ir viena dalis vandens, rašo rd.com.

• Į arbatos koštuvėlį įberkite kvapiųjų vonios druskų ir padėkite į automobilio daiktinę. Kiekvieną kartą, norėdami pasiimti pirštines ar žemėlapį, pajusite švelnų aromatinių druskų dvelksmą.

• Į puodelio laikiklio dugną įmeskite nedidelę, plokščią, mėgstamo kvapo žvakutę. Į laikiklį įstačius šiltą puodelį kvapas pasklis visame automobilyje.

• Norėdami atsikratyti blogų kvapų, ant galinės sėdynės patieskite laikraštį ir paberkite ant jo kvapiųjų žolelių, pavyzdžiui, baziliko. Uždarykite langus ir dureles, kad žolelės panaikintų nemalonius kvapus.

• Ant automobilių kilimėlių užlašinkite porą lašų citrinos ar eukalipto eterinio aliejaus. Natūralus eterinio aliejaus kvapas laikysis iki kelių savaičių.


Wikimedia Commons nuotr.

Susiję straipsniai


Kiti komentarai

Komentarų nėra.

Komentuoti

*
*

Naujienlaiškis  Naujienlaiškis

Gaukite šviežiausias naujienas du kartus per savaitę!


Mokymu centras ir seminarai

Joga Kaune, meditacija kaune

Mielos dovanėlės moterims
renginiai


Savaitės vaizdelis

Išsiliejusios vasaros spalvos (foto) 0

Aplinkosauginiai filmai

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas