Paieška:
ekologiskas oras

Šiandien 2020 m. rugpjučio 13 d.
Laikas 19:08:46

Išradimai » Naudinga žinoti: kaip numauti ant piršto užstrigusį žiedą (Video)

2015-02-18

ziedas

Kartais taip jau nutinka, kad bandant numauti žiedą nuo piršto paaiškėja, kad tai bus kebli užduotis – jis nė nebando nuslysti.

Jei jau taip nutiko, svarbiausia – nepanikuoti. Taip nutinka daugeliui žmonių, tad nerimauti tikrai neverta. Be to, jei stipriai jaudinsitės, pakils kraujospūdis ir galiausiai pirštas papildomai patins. Taigi – pirmiausia reikia nusiraminti ir pasirinkti vieną ar kelis iš tolesnių būdų, leidžiančių įveikti šią bėdą.

Ranką su žiedu pakėlę palaikykite pora minučių ir pakiškite po šaltu vandeniu bei papildomai atvėsinkite – taip atslūgsta patinimas ir galite pabandyti švelniai numauti žiedą. Nepavyko? Judam toliau.

Norėdami palengvinti žiedo slydimą pirštu, galima piršta pamuiluoti arba papildomai apipurkšti langų plovikliu – juvelyrai dažnai naudoja langų ploviklį, norėdami palengvinti užstrigusių žiedų nuėmimui savo parduotuvėse.

Nepadėjo ir toks būdas? Tuomet išbandykite šį įdomų metodą su siūlu – kai kada jis visai efektyviai padeda:

Jei, vis dėlto nei vienas aukščiau paminėtas būdas ar jų visų kombinacija nepadės nusiimti žiedo, tuomet reiktų apsilankyti pas juvelyrą – jie turi specialius įrankius, kuriais galima perkirpti žiedą.

Kitą vertus, jei žiedas nekliudo, nekelia alerginių reakcijų, galima jį palikti nenumautą ir neskubėti su drastišku sprendimų jį karpyti – pasikeitus situacijai, pvz. sumažėjus kūno svoriui arba šaltą žiemos dieną jis gali ir pats lengvai nusimauti be papildomos pagalbos.


Wikimedia Commons nuotr.

technologijos

Susiję straipsniai


Kiti komentarai

Komentarų nėra.

Komentuoti

*
*

Naujienlaiškis  Naujienlaiškis

Gaukite šviežiausias naujienas du kartus per savaitę!


Mokymu centras ir seminarai

Joga Kaune, meditacija kaune

Mielos dovanėlės moterims
renginiai


Savaitės vaizdelis

Išsiliejusios vasaros spalvos (foto) 0

Aplinkosauginiai filmai

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas