*/ ?>
Paieška:
ekologiskas oras

Šiandien 2021 m. rugsėjo 28 d.
Laikas 22:37:44

EKOVAIKYSTĖ » Nuo šiandien atidaromos “Žaislų dirbutvės”!

2011-06-08

Daugelio tėvelių šiais laikais nenustebinsi pasakymu, kad žaislai ir žaidimai ugdo vaikų kūrybiškumą, intelektą, pasaulio suvokimą. Taip, žaidimų ir žaislų pilni prekybos centrai, įvairios prekyvietės ir turbūt jūsų mažylio žaislų dėžė. Vaikai apkrauti „gudriais“ žaislai, plastmasinėmis lėlytės, verkančiais kūdikėliais ir t.t. Bet, ar tokie žaislai ugdo mūsų mažylių kūrybingumą?

Dažnai šis plastmasinis pasaulis, neskatina mažųjų per daug mąstyti ir svarbiausia retai į žaidimo procesą įtraukia pačius tėvelius, kas yra labai svarbu.

www.ekodiena.lt ir www.medinisarkliukas.lt pristato Jums rubriką „Žaislų dirbtuvės“. Čia į žaidimus ir žaislų kūrimo procesą turės įsitraukti ne tik mažyliai, tačiau ir jų tėveliai. Visa šeima bus pajungta į „darbus“.

www.medinisarkliukas.lt vadovė Simona kiekvieną savaitę pristatys Jums naują žaislą bei parodys visą kūrybinį procesą, kaip „pagaminti“ žaislą. Prie kūrybinio proceso kviečiame prisidėti ne tik vaikučius, bet ir tėvelius – žaiskime visi kartu!

Šiandien pristatome pirmąjį darbelį „Jūra butelyje“. Karštą vasaros dieną taip ir norisi lėkti prie šaltos jūros. O jei galimybės ir aplinkybės neleidžia? Nenusiminkite, kartu su vaiku galite pasigaminti nuosavą jūrą butelyje. Tai tikrai nesudėtingas, bet suteikiantis daug džiaugsmo tiek vaikui, tiek suaugusiam užsiėmimas. Toliau skaitykite čia.

Linkime praleisti laiką linksmai ir kūrybingai!


Susiję straipsniai


Kiti komentarai

Komentarų nėra.

Sorry, the comment form is closed at this time.

Naujienlaiškis  Naujienlaiškis

Gaukite šviežiausias naujienas!


Joga Kaune, meditacija kaune


renginiai


Savaitės vaizdelis

Išsiliejusios vasaros spalvos (foto) 0

Aplinkosauginiai filmai

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas