*/ ?>
Paieška:
ekologiskas oras

Šiandien 2022 m. sausio 19 d.
Laikas 22:21:03

Kultūra » Pasinaudok proga – gauk nemokamai!

2011-08-08

Kas tai?

Nemokami daiktai (angl. freebies) – tai prekių pavyzdžiai (angl. free samples) ar kiti produktai, kuriuos galite įsigyti nesumokėję nė cento. Taip taip, tokių būna! Ir visai tai ne spąstai – jums nereikės apmokėti pašto išlaidų.

Ką turėčiau daryti norėdamas gauti nemokamų daiktų?

Pirmiausia reikėtų susirasti svetainę, kurioje yra nemokamų daiktų. Tam puikiai pravers gaukdykai.lt (patogu, nes suskirstyta kategorijomis: maistas, žaislai, higienos prekės ir t.t.), supermama.lt (išties nemažai nuorodų, sukurtos atskiros temos tokios kaip nemokami dalykai UK, nemokami daiktai į namus), nemokami.tk ir dar daug kitų, tereikia google.lt įvesti frazę nemokami daiktai.

Puslapiuose bus įkeltos nuorodos, kurias paspaudę jūs būsite perkeltas į puslapį, kuriame užpildę anketą (vardas, pavardė, adresas, kartais reikia pažymėti kokią prekę norite gauti), galėsite pradėti laukti savo "freebio". Įvesti į google.lt galite ir žodį "freebies", taip pateksite į puslapius anglų kalba, kur taip pat gausu nemokamų daiktų.

Kokių daiktų aš galiu gauti?

Kavos, arbatos pakelių (2-10 vnt.), drabužių, įvairių kūno, veido, plaukų, dantų priežiūros priemonių pavyzdžių, kosmetikos, kvepalų, higienos priemonių, knygų, skirtukų, kompaktinių plokštelių, vaistų, maisto produktų, gyvūnų priežiūros priemonių, maisto, knygučių apie juos, įvairių nuolaidų kortelių, žaislų, maisto vaikučiams, lipdukų, magnetukų ir daug kitų dalykų.

Ar tikrai tai nemokama?

Taip. Tačiau net ir radę forume žmonių pateiktas nuorodas siūlyčiau permesti akimis taisykles, prieš padedant varnelę "Sutinku su taisyklėmis". Dauguma prekių tikrai nemokamos. Jei nuorodose pateiktas koks mokamas daiktas, forumuose dažniausiai jis greitai aptinkamas ir pašalinamas iš "freebių" sąrašo.

Kaip ir kada aš gausiu savo nemokamą daiktą?

Galite gauti po kelių dienų ar po mėnesio. Tai priklauso nuo prekės ir tiekėjo, kuris tą prekę išsiunčia. Prekės iš užsienio užtrunka ilgiau, iš Lietuvos – greičiau. Prekę galite rasti savo pašto dėžutėje arba..nenustebkite jei teks nukulniuoti į paštą atsiimti prekės!

Kaip ši sistema veikia?

Daugeliui įmonių, organizacijų paranku vartotojui leisti išbandyti prekę ir taip prisivilioti jį tapti pastoviu klientu. Todėl dažnai su nemokama preke jūs gaunate ir šūsnį įvairių brošiūrų, lankstinukų apie tiekėją. Kartais pravartu, kartais galbūt nelabai. Gyvenantiems kaimo vietovėje ar nuosavame name brošiūros puikiai pasitarnaus užkuriant krosnį.

Nuorodos:

Daiktų pavyzdžiai, ką galima gauti:


 

Indrė Tumėnaitė

Susiję straipsniai


Kiti komentarai

deividas — 2014-06-02 16:33

labai noriu

gintare — 2013-07-19 18:26

nelabai suprantu kaip reikia uzsisakyt is tu psl tuos meginukus

virginija — 2012-09-30 17:20

ar malku taip pat galima gauti

vilma — 2012-08-31 19:36

liuks

Nana — 2012-03-25 12:31

O kur galima gauti tuos daikčiukus, kurie yra pavaizduoti nuotraukose? Pvz., labai domintų paukščių čiulbesys :)

Qqlius — 2011-08-08 18:21

Na ir kuo tai susiję su “eko”? Venkite tokių vaikiškų, labai mėgėjiškų straipsnių. Suprantu, jog tie “freebiai” susuko Jums galvą ir norite pasidalinti su visais šiuo atradimu, bet nenukrypkite nuo temos, viso internetinio puslapio idėjos. Tikrai vertas dėmesio Jūsų projektas, tačiau kartais pasitaiko tokių straipsnių kaip šis, kurie vis numuša Jūsų vertę. Linkiu Jums kuo didžiausios sėkmės, tik neužsiimkite vaikiškais žaidimais, dirbkite sistemingai ir kryptingai ir tikiu, jog vieną dieną sulauksite didelio pasisekimo!

Sorry, the comment form is closed at this time.

Naujienlaiškis  Naujienlaiškis

Gaukite šviežiausias naujienas!


Joga Kaune, meditacija kaune


renginiai


Savaitės vaizdelis

Išsiliejusios vasaros spalvos (foto) 0

Aplinkosauginiai filmai

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas