*/ ?>
Paieška:
ekologiskas oras

Šiandien 2021 m. balandžio 18 d.
Laikas 23:23:49

BŪK SĄMONINGAS » Pasisiūkime prijuostę iš virtuvinio rankšluostėlio (foto)

2012-09-11

Šį kartą su Ekodiena.lt skaitytojais mintimis apie daiktų perdirbimą pasidalino prijuostėlių ir mielų dovanėlių kūrėja "Madam". Ji parodė mums kaip lengva iš virtuvinio rankšluostėlio arba panašaus audinio pasisiūti linksmą prijuostę. Tai padarysime labai lengvai ir greitai.

Mums tereikės:

  • Matavimo juostelės
  • Keleto adatėlių
  • Kaspinėlio (1-2 m. priklausomai nuo juosmens apimties)
  • Siūlų, adatos, bei žirklučių
  • Vienos sagutės

Ir, žinoma, medžiagėlės (tam puikiai tiks mielas virtuvinis rankšluostis, staltiesėlė ar mažas audinio gabalėlis rastas spintoje).

Pirmiausia pasigaminkime medžiaginę gėlę – ji bus prijuostės akcentas: iškirpkime nedidelį stačiakampį iš turimo audinio. Suraukime jį taip, kaip parodyta paveikslėlyje ir sutvirtinkime siūlu. Centre pritvirtinkime sagą.

Antrasis žingsnis: prisiūkime kišenėle (ji reikalinga kiekvienai kulinarei). Būtinai pamatuokite ar kišenė centre, antraip – turėsite nelygią receptų slėptuvę. Viename kišenės kampe pritvirtinkite paruoštą gėlę.

Prie rankšluostėlio prisekite kaspiną, įsitikinusi, kad jo galai vienodo ilgio – prisiūkite. Beveik baigėme. Teliko vienas darbelis – pasipuošti virtuvėje šia nepakartojama savo gamybos prijuoste. Dabar esate tikra gražuolė, net ir kepdama blynus ar virdama košę. 

Ačiū "Madam" :)

Susiję straipsniai


Kiti komentarai

Komentarų nėra.

Sorry, the comment form is closed at this time.

Naujienlaiškis  Naujienlaiškis

Gaukite šviežiausias naujienas!


Joga Kaune, meditacija kaune


renginiai


Savaitės vaizdelis

Išsiliejusios vasaros spalvos (foto) 0

Aplinkosauginiai filmai

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas