Paieška:
ekologiskas oras

Šiandien 2020 m. rugsėjo 29 d.
Laikas 17:32:54

BŪK SĄMONINGAS » Perdirbtos skardinės jaukiems žiemos vakarams (foto)

2012-12-28

Kai už lango šaltą, niūru ir tamsu, norisi, kad namuose būtų kuo daugiau šilumos ir jaukumo. Žvakės liepsna sklaido neigiamą energiją, padeda susikaupti, o švelni šviesa suteikia mums ramybės.

Jei namuose trūksta žvakidžių, galite jų pasigaminti iš metalinių skardinių. Turėsite veiklos, o padarytos žvakidės tarnaus ne tik žiemą, bet bus puikus aksesuaras vasarą sode ar tiesiog balkone.

Jums reikės:

  • 2-4 metalinių skardinių. Dydžius galite rinktis skirtingus;
  • ylos;
  • plaktuko;
  • spalvotų žymeklių;
  • popieriaus, pieštuko;
  • rankšluosčio.

Darbo eiga:

1) Nušveiskite skardines, pažiūrėkite, kad jos neliktų maisto likučių. Rekomenduojama į skardines pripilti vandens, įdėti į kamerą ir per naktį palaikyti. Ledas stabilizuoja skardines ir apsaugo nuo įlinkimų.

2) Pasidarykite savo būsimos žvakidės dizainą. Galite sukurti savo piešinius ar paieškoti pavyzdžių internete. Skardinei tinka įvairios tekstūros medžiaga (tapetai, mezginiai ir t.t.). Čia jau jūsų įkvėpimo šaltinis.

3) Pasidėkite skardine ant rankšluosčio ir ant nusipiešto trafareto pradėkite kalti skylutes. Jas galite daryti su yla arba su vinimi. Tik būkite labai atsargūs ir saugokite pirštus.

4) Iš skardinės išimkite ledą.Skardinę galite pakišti po karštu vandeniu, taip greičiau atitirps ledas ir galėsite jį išimti.

5) Pridėkite spalvų. Skardinė jau praktiškai paruošta, dabar galite kurti jos dizainą. Spalvinkite žymekliais, apklijuokite blizgučiais, siūlais ar popieriaus iškarpomis.

6) Įžiebkite žibintus. Įdėkite į vidų žvakę, ją uždekite ir džiaukitės rankų darbo nešiojamais žibintais bei namus užpildančia jaukia šviesa. Nepamirškite žibintų padėti ant saugaus paviršiaus, kadangi jų dugnas gali įkaisti.


Parengta pagal inhabitat.com

Susiję straipsniai


Kiti komentarai

Komentarų nėra.

Sorry, the comment form is closed at this time.

Naujienlaiškis  Naujienlaiškis

Gaukite šviežiausias naujienas!


Joga Kaune, meditacija kaune


renginiai


Savaitės vaizdelis

Išsiliejusios vasaros spalvos (foto) 0

Aplinkosauginiai filmai

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas