Paieška:
ekologiskas oras

Šiandien 2020 m. rugpjučio 06 d.
Laikas 14:21:55

EKOVAIKYSTĖ » Pirmąkart Panevėžyje vyks Mamų mugė

2013-04-29

60

Mama ir dukrytė/ belisi.lt nuotr.

Gegužės 9-11 d. Panevėžyje, prekybos ir pramogų centre „Babilonas” šurmuliuos Mamų mugė – tris dienas veiksiantis dėvėtų geros kokybės vaikiškų drabužių ir daiktų komisas. Mugė skirta mamoms, kurios nori pigiai apsipirkti nesugaišdamos daug laiko arba išparduoti nebenaudojamus vaikų iki 14 metų drabužius, žaislus, knygas, taip pat ir besilaukiančiųjų drabužius. Didžiausias mugės privalumas – mamai nereikia pačiai prekiauti, užtenka tik pristatyti daiktus, o juos vėliau parduoda savanoriai.

„Mugėje vyksta mainai – tu parduodi tai, ką vaikai išaugo ir ten pat nusiperki jiems tinkančių darbužių. Tačiau didžiausias privalumas – mamai nereikia pačiai prekiauti. Ji tik pristato tvarkingai sužymėtus drabužėlius į komisą, o visą darbą atlieka savanoriai. Mama tuo metu gali pati ieškoti jai reikalingų daiktų mugėje arba tiesiog leisti laiką su šeima”, – pasakojo renginio organizatorė Jurga Jauniškienė.

Atiduodami prekes mugės dalyviai gali nurodyti, kuriuos drabužius ar daiktus komisui pasibaigus jie sutinka atiduoti labdarai. Šiam tikslui paaukojami ir tie neparduoti daiktai, kurių šeimininkai per nustatytą laiką po mugės neatvyksta pasiimti. Visus drabužius Lietuvos samariečių bendrija perduoda tiems, kam to labiausiai reikia.

Pasak J. Jauniškienės, mamoms, norinčioms pristatyti prekes į komisą, nereikės pačioms pildyti etikečių – tai padarys elektroninė programa. Pakaks užsiregistruoti ir suvesti duomenis apie parduodamus daiktus. Tuo tarpu perkantieji galės atsiskaityti ne tik grynaisiais, bet ir mokėjimo kortelėmis. Prisijungusios prie savo paskyros internetiniame puslapyje www.mamumuge.lt mugės metu mamos galės neišeidamos iš namų sužinoti, kaip vyksta jų daiktų prekyba. Programa pritaikyta ir mobiliesiems telefonams, kas ypač aktualu mažus vaikus auginančioms mamytėms, kurioms trūksta laiko ramiai prisėsti prie kompiuterio.

Mugėje mamos sulauks paskatinimo: užsiregistravusi ir prekes pristačiusi komiso dalyvė už kiekvieną pakviestą draugę, kuri taip pat pristatys į komisą ne mažiau kaip 15 prekių, gaus 20 Lt vertės čekį apsipirkti Mamų mugėje.

Pirmoji Mamų mugė vyko 2012 m. rugsėjį Vilniuje. Šįkart ji šurmuliuos ir Panevėžyje, Kaune bei Klaipėdoje.


Panevėžio miesto savivaldybės informacija

Susiję straipsniai


Kiti komentarai

Komentarų nėra.

Komentuoti

*
*

Naujienlaiškis  Naujienlaiškis

Gaukite šviežiausias naujienas du kartus per savaitę!


Mokymu centras ir seminarai

Joga Kaune, meditacija kaune

Mielos dovanėlės moterims
renginiai


Savaitės vaizdelis

Išsiliejusios vasaros spalvos (foto) 0

Aplinkosauginiai filmai

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas