Paieška:
ekologiskas oras

Šiandien 2020 m. rugpjučio 10 d.
Laikas 09:45:09

EkoAkademija » Plaukų kaukės su chna

2016-02-19

chna

Chna – tikras atradimas tiek toms, kurios nori pagydyti plaukus, tiek toms, kurios svajoja pakeisti įvaizdį. Išbandykite šias kaukes – jūsų plaukai bus jums dėkingi!

Maitinamoji kaukė. Pats paprasčiausias receptas – 0,5 stiklinės chna miltelių užpilkite 0,25 stiklinės verdančio vandens. Labai gerai išmaišykite – turi išeiti grietinės tirštumo masė. Ištepkite švarius ir sausus plaukus, apsukite plėvele, po 15–30 minučių išplaukite su šampūnu.

Žvilgesio suteikianti kaukė: iš esmės receptas niekuo nesiskiria nuo ankstesnio, tik į pravėsusią masę dar įmaišomas kiaušinis. Laikykite ir išplaukite taip, kaip minėta anksčiau. Po tokios kaukės jūsų plaukai dar ilgai atrodys sveiki ir žvilgantys.

Kaukė su aliejumi. Itin gerai pamaitina ir puoselėja jūsų plaukus. Užpilkite chna miltelius verdančiu vandeniu, pasidarykite pastos tirštumo masę, palikite pastovėti 15 minučių. Tuo tarpu karšto vandens vonelėje pakaitinkite (beveik užvirinkite) šiek tiek aliejaus (pavyzdžiui, alyvuogių), ir sumaišykite su košele. Kai ji atvės, įmaišykite dar porą šaukštelių vitamino A ir E (aliejiniu pagrindu). Laikyti patartina sausoje ir vėsioje vietoje, esant reikalui tiesiog pašildykite dalį ir įtrinkite į plaukus, apsukite plėvele, palaukite nuo pusvalandžio iki 4 valandų ir išplaukite. Procedūrą patartina atlikti 1–2 kartus per savaitę.


sveikata_logo

 

Susiję straipsniai


Kiti komentarai

Komentarų nėra.

Komentuoti

*
*

Naujienlaiškis  Naujienlaiškis

Gaukite šviežiausias naujienas du kartus per savaitę!


Mokymu centras ir seminarai

Joga Kaune, meditacija kaune

Mielos dovanėlės moterims
renginiai


Savaitės vaizdelis

Išsiliejusios vasaros spalvos (foto) 0

Aplinkosauginiai filmai

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas