Paieška:
ekologiskas oras

Šiandien 2020 m. sausio 23 d.
Laikas 14:50:57

EKOVAIKYSTĖ » Projektas „1000 žiedų mamai“ pristato pirmuosius darbelius

2013-04-15

Kauno menų darželio „Etiudas“ Pelėdžiukų grupės vaikai užaugę tikrai žinos, kad sukurti nepaprastą darbelį galima tarsi iš nieko. Štai šias gėles, kurias kartu su auklėtoja Rita atsiuntė į projektą-konkursą „1000 žiedų mamai“, penkiamečiai pagamino iš panaudotų maišelių.

„Į grupę atvežė gražiai supakuotą sofą. Ji buvo įsukta plėvele. Tą plėvelę išsaugojome ir berniukai pabandė susukti gėles. Kai maišeliai buvo susukti, surišome siūlais. Gėlės viduriukas – nuo pieno indelio. Kotelis – sulčių šiaudelis. Kad jis būtų tvirtesnis, į vidų įdėjome medinį pagaliuką“, – apie kūrybinį procesą pasakojo auklėtoja.

peledziukai5

Šešiametis Airidas Sutkus iš Jurbarko darbelį „Gėlių krepšelis“ sukūrė iš „žalių“ medžiagų ir siūlo tokį patį pasigaminti visiems norintiems. Gėlytės padarytos iš dėkliuko nuo kiaušinių. Jas kartu su mama berniukas iškirpo, tada suformavo gėlių žiedus ir jas nuspalvino. Koteliams panaudoti mediniai smeigtukai, o krepšelio pagrindui – plastilinas. Jį galima pasigaminti ir patiems iš namuose turimų priemonių: stiklinė vandens, pusės stiklinės druskos (kuo smulkesnės), stiklinė miltų, pora šaukštų aliejaus. Viską sudedame į puodą ir verdame maišydami ant silpnos ugnies, kol skysta tešla virsta vienu gumulu. Atvėsinus galima įpilti maistinių dažų – tuomet plastilinas bus norimos spalvos.

Airido_Sutkaus_Jurbarkas

Sukurtų darbelių laukiame iki balandžio 25 dienos. Jų nuotraukas prašome siųsti el. paštu 1000ziedumamai@gmail.com, konkursas@1000ziedumamai.lt Pačius darbelius galima siųsti ir paprastu paštu: „Zebriuko darželis“, Laisvės pr. 121, Vilnius. Visus kviečiame užsukti ir į projekto „1000 žiedų mamai“ „Facebook“ paskyrą https://www.facebook.com/1000ZieduMamai?ref=tn_tnmn Čia rasite visus darbelius ir galėsite atiduoti savo „Patinka“ už labiausiai patikusius darbelius. Jų nugalėtojams ir atiteks dovanos!

Susiję straipsniai


Kiti komentarai

Komentarų nėra.

Komentuoti

*
*

Naujienlaiškis  Naujienlaiškis

Gaukite šviežiausias naujienas du kartus per savaitę!


Mokymu centras ir seminarai

Joga Kaune, meditacija kaune

Mielos dovanėlės moterims
renginiai


Savaitės vaizdelis

Išsiliejusios vasaros spalvos (foto) 0

Aplinkosauginiai filmai

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas