Paieška:
ekologiskas oras

Šiandien 2020 m. rugsėjo 28 d.
Laikas 05:14:45

EKOVAIKYSTĖ » Projektas „1000 žiedų mamai“ pristato vaikų darbelius (I)

2013-04-23

Mato rozes

Kartais norint sukurti nuostabų darbelį nereikia daug priemonių. Užtenka namuose esančių dalykų, pavyzdžiui, popierinių rankšluočių ar servetėlių. Tai įrodo Matas (4 metai, Vilnius), kuris sukūrė puikias rožes mamai. Gėlytės padarytos iš servetėlių: pirmiausia nuspalvintos, o vėliau susuktos į spalvotas rožytes.

Mato

Saulės (5 metai ir 5 mėnesiai) saulėgrąža. Kaip rašo mama Skirmantė, su dukryte šįkart bandė kurti „vardinę“ gėlę – saulėgrąžą: „Padaryta iš 2 nudažytų popierinio rankšluosčio ritinėlių: žiedlapiai – sukarpius ritinėlį iš skirtingų pusių nepilnai įkerpant bei sujungus ratu, vidurėlis – sukarpius juostelėmis, supynus bei apkirpus apvaliai“. 

Saules_Aguonos

Sukurtų darbelių laukiame iki balandžio 25 dienos. Jų nuotraukas prašome siųsti el. paštu 1000ziedumamai@gmail.com, konkursas@1000ziedumamai.lt Pačius darbelius galima siųsti ir paprastu paštu: „Zebriuko darželis“, Laisvės pr. 121, Vilnius. Visus kviečiame užsukti ir į projekto „1000 žiedų mamai“ „Facebook“ paskyrą https://www.facebook.com/1000ZieduMamai?ref=tn_tnmn Čia rasite visus darbelius ir galėsite atiduoti savo „Patinka“ už labiausiai patikusius darbelius. Jų nugalėtojams ir atiteks dovanos!

Susiję straipsniai


Kiti komentarai

Komentarų nėra.

Sorry, the comment form is closed at this time.

Naujienlaiškis  Naujienlaiškis

Gaukite šviežiausias naujienas!


Joga Kaune, meditacija kaune


renginiai


Savaitės vaizdelis

Išsiliejusios vasaros spalvos (foto) 0

Aplinkosauginiai filmai

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas