Paieška:
ekologiskas oras

Šiandien 2020 m. rugsėjo 28 d.
Laikas 04:37:09

EKOVAIKYSTĖ » Projektas „1000 žiedų mamai“ pristato vaikų darbelius (II)

2013-04-23

Projekto „1000 žiedų mamai“ dalyviai – išradingi vaikai. Šįkart dalinamės trim darbeliais, kurių autoriai – vaikai ir jiems padėję suaugusieji – kūrybai panaudojo namuose esančius nebenaudojamus daiktus: kruopas, sėklas, kartono atliekas, kamštelius nuo butelių.

Vasarė Kupetytė (3 metai, Vilnius) ant seno tapeto pagamino gėlytę iš džiovintų sėklyčių ir sagos. Kurdama šį darbelį Vasarė naudojo žirkles ir klijus, kurie darbščiai mergytei nėra naujiena. Ji mėgsta daryti įvairius darbelius. O tėveliai tai skatina.

Vasarė

Kauno menų darželio „Etiudas“ Pelėdžiukų grupės penkiamečiai nekantraudami rodo savo naujausią darbelį. „Šį kartą gėles gaminome vėl iš atliekų, kurias atnešė viena mama iš savo darbo. Tiesiog, tokios formos ir buvo kartoninės atliekos, mes jas tik išpuošėme guašu. Šiomis gėlėmis pasipuošime grupę prieš Mamyčių dieną“, – rašo auklėtoja Rita Sriubienė.

Peledziukai10

VšĮ Alytaus miesto socialinių paslaugų centro Vaikų dienos centrą lankantys 7-12 metų vaikai sukūrė „Gėlių pievą“. Mamytėms skirtas kūrybinis darbelis pagamintas iš „žalių“ medžiagų – jam buvo panaudota įvairių spalvų kamšteliai nuo plastikinių butelių. Taip gimė bendras darbas, džiuginantis mamas ir pačius vaikus. O taip pat namuose nebeliko visur besimėtančių kamštelių nuo plastikinių butelių. 

Alytaus centro vaikai

Sukurtų darbelių laukiame iki gegužės 1 dienos. Jų nuotraukas prašome siųsti el. paštu 1000ziedumamai@gmail.com, konkursas@1000ziedumamai.lt Pačius darbelius galima siųsti ir paprastu paštu: „Zebriuko darželis“, Laisvės pr. 121, Vilnius. 

Visus kviečiame užsukti ir į projekto „1000 žiedų mamai“ „Facebook“ paskyrą https://www.facebook.com/1000ZieduMamai?ref=tn_tnmn

Čia rasite visus darbelius ir galėsite atiduoti savo „Patinka“ už labiausiai patikusius darbelius. Jų nugalėtojams ir atiteks dovanos!

Susiję straipsniai


Kiti komentarai

Komentarų nėra.

Sorry, the comment form is closed at this time.

Naujienlaiškis  Naujienlaiškis

Gaukite šviežiausias naujienas!


Joga Kaune, meditacija kaune


renginiai


Savaitės vaizdelis

Išsiliejusios vasaros spalvos (foto) 0

Aplinkosauginiai filmai

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas