Paieška:
ekologiskas oras

Šiandien 2020 m. sausio 26 d.
Laikas 13:40:15

KAS/KUR/KADA » Projektas „1000 žiedų mamai“

2013-03-25

Žibuoklėm pražydę šilelio šilelio šlaitai. Tau, mano mamyte, pirmieji pirmieji žiedai…“ – su šia daina ir eilėraščiu užaugo jau keletas kartų, o mamos ją išgirdusios iki šiol graudinasi.

Būtent gėlės, jų žiedai neretai tampa pirmosiomis dovanėlėmis, kurias mažos vaikučių rankutės įteikia mamoms svarbiausią jų dieną – pirmąjį gegužės sekmadienį, Motinos dieną.
Lietuviškų žaislų parduotuvė „Medinis arkliukas“ bei privatus darželis „Zebriukas“ kviečia 2013-ųjų Mamų dieną pasitikti kitaip – dalyvauti autorinių darbų projekte-konkurse „1000 žiedų mamai“.
„1000 žiedų mamai“ kviečia visus vaikus lopšeliuose, darželiuose ir šeimose pasigaminti įsimintinus darbelius-dovanėles savo mamytėms.

„Zebriuko“ darželio vaikučiai ir kolektyvas ragina visus dalyvauti šiame nuoširdžiame projekte, kurio esmė suteikti džiaugsmo vieni kitiems ir patiems sau“, – sako viena iš projekto iniciatorių Živilė Geibaitienė.
Darbelių kūrėjų fantazijos projekto taisyklės neriboja. Jie gali būti sukurti iš bet kokių medžiagų pačia įvairiausia technika. Tačiau organizatoriai ypač laukia darbelių, kurie būtų sukurti panaudojant ekologiškas priemones – antrines žaliavas.

„Tikime, kad „1000 žiedų mamai“ į dienos šviesą ištrauks visus auksarankius vaikus bei paskatins prisidėti nemažiau kūrybingus tėvelius, auklėtojus, senelius, dėdes, tetas, vyresnius brolius, seses. Dalyvių fantazijos neribosime: darbeliai gali būti padaryti iš įvairių medžiagų, panaudojant skirtingas priemones (skirtingus gamybos būdus): kirpta, klijuota, piešta, austa, nerta, kepta ir t.t. Svarbiausia, kad kūriniuose būtų matyti pagrindinis akcentas – gėlės žiedas, skirtas mylimiausiam žmogui pasaulyje – mamai“, – projektą pristato viena iš jo autorių Simona Kupetienė.

Geriausių darbelių autoriai bus apdovanoti projekto rėmėjų ir draugų dovanomis.

Darbelių laukiame iki balandžio 25 d. el. pašto adresu 1000ziedumamai@gmail.com arba paprastu paštu Laisvės pr. 121, Vilnius. Siunčiant būtina nurodyti, jog gavėjas – privatus darželis „Zebriukas“.

TAISYKLĖS

1. Dalyvauti konkurse gali įvairaus amžiaus vaikai, kurie darbelius sukurs ugdymo įstaigose (lopšeliuose, darželiuose, mokyklose, papildomo ugdymo grupėse) ar šeimose kartu su tėveliais, seneliais ir kitais suaugusiais.
2. Sukurtų darbelių nuotraukas prašome siųsti el. paštu 1000ziedumamai@gmail.com. Pačius darbelius galima siųsti ir paprastu paštu: „Zebriuko darželis“, Laisvės pr. 121, Vilnius.
3. Darbelių lauksime iki balandžio 25 dienos.
4. Kūriniams galima panaudoti įvairias priemones ir technikas (jie gali būti kirpti, klijuoti, piešti, austi, nerti, kepti ir t.t.). Svarbiausia, kad darbelyje būtų matyti bent vienas gėlės žiedas. Ypač laukiami ekologiški kūriniai: už originaliai panaudotas antrines medžiagas dalyvių lauks specialūs prizai.
5. Prie atsiųsto darbelio nuotraukos būtina nurodyti vaiko vardą, pavardę, amžių, miestą, kuriame gyvena, taip pat pateikti trumpą aprašymą, kas jame vaizduojama, kaip (iš kokių medžiagų) darbelis buvo sukurtas.
6. Laukiami tik autoriniai darbai. Nustačius, jog kūrinys ne siuntėjo, dalyvis bus pašalintas iš projekto-konkurso „1000 žiedų mamai“ ir nebegalės pretenduoti į apdovanojimus ir prizus.
7. Visų dalyvių darbai bus publikuojami socialinio puslapio „Facebook“ paskyroje http://www.facebook.com/1000ZieduMamai Čia už juos galės balsuoti puslapio lankytojai. Darbeliai bus publikuojami ir projekto tinklaraštyje 1000ziedumamai.blogspot.com
8. Darbelius taip pat vertins komisija, sudaryta iš projekto iniciatorių bei rėmėjų.
9. Daugiausia „Patinka“ paspaudimų surinkusių, taip pat projekto iniciatorių ir rėmėjų geriausiai įvertintų kūrinių autoriai bus apdovanoti žaislais, rūbais ir kitais įdomiais bei naudingais prizais.
10. Projekto nugalėtojai bus paskelbti gegužės 5-ąją – pirmąjį gegužės sekmadienį, kada tradiciškai švenčiama Motinos diena.
11. Rengėjai pasilieka teisę keisti taisykles.

PROJEKTO RĖMĖJAI

Lietuviškų žaislų parduotuvė „Medinis arkliukas“ (www.medinisarkliukas.lt), privatus darželis „Zebriukas“ (www.zebriukas.blogspot.com), siuvyklėlė „Adatytė“ (www.adatytė.com), žurnalas „Mažylis“ (www.mazylis.veidas.lt), portalas www.ekodiena.lt, televizijos laida ir portalas „Mamyčių klubas“ (www.mamyciuklubas.lt), aplinkos apsaugos ir ekologijos idėjas viešinantis projektas „Žaliasis kodas“ (www.zaliasiskodas.lt

Susiję straipsniai


Kiti komentarai

Komentarų nėra.

Komentuoti

*
*

Naujienlaiškis  Naujienlaiškis

Gaukite šviežiausias naujienas du kartus per savaitę!


Mokymu centras ir seminarai

Joga Kaune, meditacija kaune

Mielos dovanėlės moterims
renginiai


Savaitės vaizdelis

Išsiliejusios vasaros spalvos (foto) 0

Aplinkosauginiai filmai

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas