Paieška:
ekologiskas oras

Šiandien 2020 m. spalio 26 d.
Laikas 10:26:11

EKOVAIKYSTĖ » Spalvingas varstymo žaislas

2011-07-27

Šį kartą gaminome varstymo žaislą. Užtruko vos keletą minučių pagaminti. Paprastutis, pasukus galvą galima ir sudėtingesnių padaryti, bet mėgiamas vaikų, o svarbiausiai lavinantis vaiko smulkiąją motoriką, kad itin svarbu ikimokyklinio amžiaus vaikučiams. Žinoma, žaislas kartu ir moko susikaupti, sutelkti dėmesį.

Prireikė: kartono lapo, juostelės, skylamušio, pieštuko.

Ant kartono lapo pieštuku pasižymim paveikslą, kurį norime perkelti ant žaislo. Aš norėjau padaryti varstymo žaidimą – gėlytę, tačiau vos pasižymėjus vietas, kur išmušti skylutes supratau, kad šiuo skylamušiu to padaryti nepavyks – skylutės turėtų būti toliau nuo krašto. Tad jei norite perkelti paveikslą, teks paieškoti didesnio skylamušio.

Prie skylutės priršam vieną virvutės galą, kitą paliekam laisvą. Tiesa, kerpant virvutę atkreipkit dėmesį į jos ilgį, kad nepritruktų suvarstyti visam žaidimui. Vienas galas (tas kuriuo varsto) turėtų būti nudegintas arba apklijuotas (puikiai gali pasitarnauti ir seno bato raištelis). Galim kibti į darbą!

Mūsų varstymo žaidimas gavosi itin paprastas. Tik paskui supratau, kad sudėtingesnio vaikai kol kas ir neįveiktų, gal kai paaugs pasidarysim varstomą gėlytę ar meškiuką.
Tiesa, jei naudosite kietesnį kartoną, žaislas ilgiau „tarnaus“, jei žaislą gaminat kartui kitam, tai pakaks ir paprasto kartono ar storesnio piešimo lapo.


www.medinisarkliukas.lt
www.facebook.com/medinisarkliukas.lt

Susiję straipsniai


Kiti komentarai

Komentarų nėra.

Sorry, the comment form is closed at this time.

Naujienlaiškis  Naujienlaiškis

Gaukite šviežiausias naujienas!


Joga Kaune, meditacija kaune


renginiai


Savaitės vaizdelis

Išsiliejusios vasaros spalvos (foto) 0

Aplinkosauginiai filmai

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas